Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

LSI Cambridge Dil Okulu

LSI Cambridge Dil Okulu

LSI Cambridge dil okulu Mill Road bölgesinde şehir merkezine yürüme mesafesindedir. Tren istasyonuna ve şehrin en hareketli bölgesine olan yakınlığı ile Cambridge’nin büyülü havasına kolayca karışma fırsatı yakalayın. Dünyanın en iyi üniversitelerinden biri olan Cambridge Üniversitesi ve ona bağlı olan kolejleri şehrin dört bir yanına dağılmıştır. Şehri ağ gibi saran Cam nehrinde punting yaparken hem eğlenin hem de gizli güzellikleri keşfedin. Bahçeli binaların bulunduğu sakin bir cadde üzerindeki okulun içerisinde öğrencilerin zaman geçirebilecekleri, öğrenci salonu, bahçe, teras bilgisayar odası gibi alanlar bulunmaktadır. Tam bir öğrenci şehri olan Cambridge eğitim alırken çevrenizde sizinle aynı amaçlarla şehirde bulunan insanların arasında olacaksınız.

LSI Cambridge Nerede?

LSI Cambridge Dil Okulunun Donanımı

LSI Cambridge dil okulu merkeze oldukça yakın ve bir o kadar da sakin bir yerleşim bölgesinde yer alan LSI dil okulunda tam donanımlı ve modern 12 sınıfta öğrencilerine hizmet vermektedir. Öğrencilerin ders aralarında dinlenebilmeleri ve bir sonraki derse daha yüksek enerji ile başlamak için zaman geçirebilecekleri bir öğrenci salonu bulunmaktadır. Ayrıca bilgisayar odasında istediğiniz zaman internette sörf, ödev ve araştırmalar yapın. LSI Cambridge dil okulunda öğrencilerin keyifli zaman geçirebilmeleri, yeni arkadaşlar edinerek, öğrendiklerini pratik etmeleri teşvik edilmektedir. İyi havalarda bahçede güneşin tadını çıkarın, bireysel çalışma odasında derslerden sonra kalarak çalışmalarınıza devam edin.

LSI Cambridge Dil Okulunda Sunulan Eğitimler

LSI Cambridge dil okulu genel İngilizce eğitimi veren her seviyede sınıflar olduğu gibi, iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip öğrencilere iş İngilizcesi, Cambridge FCE, CAE, IELTS, TOEFL, TOEIC sınav hazırlık programları sunulmaktadır.

LSI Cambridge Dil Okulu Genel İngilizce

LSI Cambridge dil okulu haftalık çeşitli yoğunluklarda eğitim alabileceğiniz genel İngilizce programı ile dil becerilerinizi geliştirerek, zamanla aktif bir şekilde kullanabilecek düzeye ulaşın. Başlangıç seviyesinden en ileri düzeye kadar farklı sınıflar bulunmaktadır. LSI Cambridge dil okulunda genel 20, yoğun 24, yoğun 30 ve öğleden sonra 10 şeklinde çeşitli seçenekler sunulmaktadır. Genel İngilizce programı okuma, yazma, dinleme ve konuşma temel becerilerinizi odak alırken bir taraftan dil bilgisi, kelime bilgisi, telaffuz alanlarını da konu alır.

LSI Cambridge Dil Okulu IELTS  hazırlık

LSI Cambridge dil okulu IELTS sınav hazırlık kursunu yoğun ingilizce kapsamında öğrencilerine sunmaktadır. Bilindiği gibi IELTS sınavı 4 ayrı bölümden oluşmaktadır. IELTS sınavında okuma, yazma, konuşma ve dinleme bölümlerinden oluşmaktadır. LSI Cambridge dil okulunda geçmiş sınavları referans alarak makaleler üzerinde çeşitli alıştırmalar yapılır, okuyarak doğru telaffuz, dinleyerek de önemli bölümlere dikkat çekilir. Sınavı tanıyarak gelebilecek sorulara ön hazırlık yapılır. Kelime hazinesi arttıkça, dil bilgisi kurallarını da doğru kullanmaya dikkat ederek yazı yazma ve konuşma becerileri geliştirilmiş olur. Ara dönemlerde deneme sınavları vasıtasıyla eksiklikleriniz belirlenir ve güçlü yönleriniz daha da attırılır. LSI Cambridge dil okulunda IELTS hazırlık programına en az orta seviye dil bilgisine sahip olan öğrenciler katılabilir.

LSI Cambridge ; Cambridge  CAE, FCE Hazırlık

FCE orta seviye dil bilgisine sahip öğrencilerin katılabileceği ilk sertifikadır. LSI dil okulu sınavın 5 bölümü olan okuma, yazma, konuşma, dinleme ve dilbilgisine hazırlanmanızı ve sınavda tam güvenle hareket etmenize zemin hazırlar. CAE ise orta üzeri ve ileri seviyeler arasındaki öğrencilerin katılabileceği ileri İngilizce sertifikasıdır. Dilini daha çok iş ortamında kullanmayı ve uluslararası kariyer hedefleyenlere yönelik bir programdır. Programa sınav ücretleri de dahildir.

LSI Cambridge TOEFL  Hazırlık

LSI Cambridge dil okulunda en az orta seviyede dil bilgisine sahip öğrencilerin katılabileceği TOEFL hazırlık kursudur. Genellikle ABD üniversite ve kolejler tarafından başvuracak öğrencilerden talep edilmektedir. LSI dil okulunda sınav teknikleri, zaman yönetimi öğrenirken sınavı da tanıyarak daha güvenli hareket etmenizi sağlar. Haftalık 30 derslik programda 20 ders dilbilgisi ve dil becerileri, 10 ders sınav alıştırmaları üzerinedir.

LSI Cambridge  TOEIC Hazırlık

Uluslararası kariyer planlamalarına uygun TOEIC sınavı ile global iş dünyasına İngilizce seviyenizi kanıtlayabilirsiniz. Pek çok kurum tarafından tanınan TOEIC sınav sonucunuzu CV’nize ekleyerek hayallerinizdeki pozisyona başvurabilir ve kabul alma sürecinizi hızlandırabilirsiniz. LSI dil okulu TOEIC hazırlık kursuna en az orta seviye dil bilgisine sahip öğrenciler katılabilir.

LSI Cambridge Aktiviteleri

LSI dil okulunda derslerden sonra okul içindeki ek derslere katılarak konuşma kulüpleri gibi sınıflar ile öğrendiklerinizi geliştirin. Ayrıca okul dışında düzenlenen aktivite programını haftalık olarak takip edin, punting yapmaya, rugby oynamaya, barbekü partisine, akşam yemeklerine, hafta sonları da çevre şehirlere düzenlenen turlara gidin. Profesyoneller ile birlikte seyahat ederken, öğrendiğiniz dili gerçek hayatta kullanmaya adım adın. Pazartesi günleri yeni gelen öğrencileri de karşılama amacıyla kaynaşma gecesi, haftanın diğer günleri ise sinema, Londra tiyatro, buz pateni, öğrenci partisi, pub gezisi, Cambridge Üniversitesi botanik bahçesi gibi geziler ile hafta sonu Londra, Liverpool, Chester ve Manchester United, Canterbury ve Leeds Kalesi, Brighton, Edinburg, Oxford Bleinheim Sarayı’na geziler düzenlenmektedir.

LSI Konaklama Seçenekleri

Konaklama olanağı sunan okul ile aile yanı, öğrenci evleri, yurt, hostel seçeneklerinden birini değerlendirin. Konaklamalar okul tarafından denetlenir ve özenle seçilir. Aile yanı konaklamalar İngiliz kültürünü yakından tanırken, sıcak bir aile ortamında huzurla yaşamanıza zemin hazırlar. Çocuklu aileler, emekli çiftler, yalnız yaşayanlar gibi çeşitli ailelerden birinin evinde tek kişilik veya iki kişilik odalarda kalın. İki kişilik odalar sadece beraber ve aynı zamanda seyahat eden öğrenciler içindir. Dilerseniz sadece oda ve kahvaltı ya da yarım pansiyon kahvaltı ve öğle yemeği alternatiflerinden yararlanın. LSI dil okulunda evler yerleşim yerlerinde ve toplu taşıma araçları ile ortalama 30 dakika mesafededir.

Özgür bir yaşam tarzına sahip öğrenciler ise genellikle yurtları tercih etmektedir. LSI Cambridge şehir merkezine 5 dakika ve okula yürüyerek 20 dakikada ulaşabileceğiniz The Willows’ da tek kişilik, tercihen özel banyolu ve studio olmak üzere çeşitli oda seçenekleri bulunmaktadır. Centrepoint ise LSI Cambridge dil okuluna kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca kişiye özel banyo seçenekleri de bulunmaktadır. Yurtlarda ortak paylaşımlı mutfaklarda kendi yemeklerinizi kendiniz pişirebilirsiniz. LSI Cambridge dil okulu ile dünyanın farklı ülkelerinden gelen öğrenciler ile dostluk kurun ve kültürel zenginliğe sahip olun. Ayrıca sosyal bir ortamda arkadaşlarınız ile eğlenceli zaman da geçirmeniz mümkündür.

LSI Cambridge Dil Okulu Fiyatları

4 Hafta LSI Cambridge Ücretleri

 • Haftalık 20 ders: 700 GBP
 • Haftalık 25 ders: 780 GBP
 • Haftalık 30 ders: 860 GBP

8 Hafta LSI Cambridge Ücretleri

 • Haftalık 20 ders: 1400 GBP
 • Haftalık 25 ders: 1560 GBP
 • Haftalık 30 ders: 1720 GBP

12 Hafta LSI Cambridge Ücretleri

 • Haftalık 20 ders: 2040 GBP
 • Haftalık 25 ders: 2280 GBP
 • Haftalık 30 ders: 2520 GBP

24 Hafta LSI Cambridge Ücretleri

 • Haftalık 20 ders: 3600 GBP
 • Haftalık 25 ders: 3960 GBP
 • Haftalık 30 ders: 4320 GBP

36 Hafta LSI Ücretleri

 • Haftalık 20 ders: 5400 GBP
 • Haftalık 25 ders: 5940 GBP
 • Haftalık 30 ders: 6480 GBP

Cambridge Aile Yanı Haftalık Konaklama Ücretleri

 • Tek kişilik oda + kahvaltı: 150 GBP
 • Tek kişilik oda + kahvaltı + akşam yemeği: 190 GBP

Cambridge Haftalık Yurt Konaklama Ücretleri (The Willows)

 • Tek kişilik oda + yemeksiz: 205 GBP
 • Tek kişilik oda + özel banyo+yemeksiz: 225 GBP
 • Tek kişilik oda + özel banyo+ özel wc +yemeksiz: 240 GBP
 • Tek kişilik oda + özel banyo+ özel wc + özel mutfak +yemeksiz: 270 GBP
 • Haftalık Yurt Konaklama Ücretleri (Centrepoint)
 • Tek kişilik oda + yemeksiz: 210 GBP

Diğer Ek Ödemeler

 • Okul kayıt ücreti: 80 GBP
 • Aile Yanı Konaklama için 20 Haziran-29 Ağustos arası haftalık 30 GBP eklenir.
 • 12 Hafta üzeri Konaklama Rezervasyonlarında haftalık 20 GBP indirim yapılır.

LSI Dil Okulları

Cambridge Dil Okulları Kayıt

İngiltere dil okulları, Cambridge dil okulları, Amerika dil okulları ve yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz için bize 0 212 543 58 06 / 0 212 261 28 88

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?