Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Regent Cambridge

Regent Cambridge

Regent Cambridge ile Dünyanın en ünlü şehirlerinden birinde, eşsiz akademik atmosferde eğitim alma fırsatını yakalayın. Dünyanın en iyi üniversitelerinden biri olan Cambridge Üniversitesi şehrin havasını değiştirdiği gibi her yıl binlerce uluslararası öğrenciye eğitim fırsatları sunmaktadır. Üniversite ve ona bağlı olan kolejler vasıtasıyla üstün nitelikli eğitimler sunan kurumlar çıtayı gün be gün yükseltmektedir. Sadece eğitim değil aynı zamanda renkli eğlence kültürü ile de keyifli bir süreç geçirebileceğiniz Cambridge şehrinde vizyonunuzu geliştirme olanağı elde etme fırsatını yakalayın. İngiliz tarihinin simgeleri olan müzeleri gezin, yeşilin tonlarına hakim parklarda spor yapın, Cam Nehri ile tüm şehri farklı açılardan görün, İngiliz 5 çayını tadın, publarda eğlenin, yerel ürünlerin bulunduğu pazarlar mutlaka ziyaret edin.

Regent Cambridge Dil Okulu

Birleşik Krallıkta 6 farklı lokasyonda eğitim veren okulu İngiltere’nin ilk dil okullarından biridir. 1962 yılında Londra’da başlayan Regent macerası günümüze kadar gelmiştir. Pozitif eğitim prensibi ile yoluna hızla devam eden Regent, her öğrencinin eğitimlerden eşit ve yeterli düzeyde faydalanabilmesi için sınıflardaki kişi sayılarını en fazla 12 olarak belirlemiştir. İngilizce öğrenme yeteneklerini bölümlere ayırarak eğitimler verip, öğrencilerin eksik kaldığı noktaları geliştirmeye odaklanmışlardır. Ara dönemlerde yapılan sınavlar ile eksiklikleriniz belirlenir ve dilerseniz özel dersler ile açığınızı hızlıca kapatmanız sağlanır. Regent dil okulu hedeflerinizin ötesinde bir güce sahip olduğunuzu ve kendinize güvenirseniz potansiyelinizin artacağını vurgulamaktadır. Öğrencilerin kendilerini aile ortamında hissedebilecekleri Regent dil okulu eğitmenleri ve çalışanları ile destekleyici ve ihtiyaca yönelik her talebi yerine getiren enerji ile öğrencileri karşılamaktadır. Okulda öğrencilerin keyifli zaman geçirebilecekler bir veranda, bahçe de bulunur. Regent Cambridge dil okulunda ders aralarında öğrenci salonunda dinlenerek dil seviyenizi her alanda geliştirin.

Regent Cambridge Eğitimleri

Regent Cambridge dil okulunda her seviyede genel İngilizce eğitimi veren bir sınıf bulunduğu gibi, iş İngilizcesi, IELTS, Cambridge FCE, CAE, CPE sınav hazırlık kursları ile İngilizce öğretmenliği yapabilmeniz için gerekli olan CERT TEALS with CTESOL eğitimleri ile Trinity sertifikası sunar. Regent aynı zamanda Trinity College sınav merkezidir. Okulda 12 sınıf bulunur ve 160 öğrenci kapasitelidir.

Regent Cambridge  Genel İngilizce

Regent Cambridge dil okulunda temel İngilizce becerilerinden okuma, yazma, dinleme ve konuşmaya ek olarak dilbilgisi, kelime hazinesi ve telaffuz konularına odaklanan genel İngilizce programına her seviyeden öğrenci katılabilmektedir. Okulun ilk günü yapılan sınavlar neticesinde seviyeniz belirlenir ve en uygun sınıfta eğitime başlamanız sağlanır. Derslere katılımınız eğitmenler tarafından takip edilir, ayrıca ara dönemlerde sınavlar ile eksiklikleriniz tespit edilir. Başlangıç seviyesinden en üst düzeye kadar eğitimler alabilir ve seviyeniz yükseldikçe farklı programlara da yönelebilirsiniz.

Regent Cambridge Sınav Hazırlığı

Regent Cambridge dil okulunda IELTS sınav hazırlık programına dil yeterlilik seviyenize göre katılabilirsiniz. B2 seviyesindeki öğrenciler FCE (First Certificate), C1 seviyesindeki öğrenciler CAE (Cambridge Advanced Exam) ve C2 seviyesindeki öğrenciler de CPE (Cambridge Proficiency Exam) sınavlarında katılmaktadır. Sınavın tüm yönlerini ele alabilir, düşüncelerinizi akıcı bir şekilde ifade edin. Kelime dağarcığınızı geliştirerek, etkili ifadeler kazanın. Dilbilgisi ve kelime dizilimini etkin kullanarak deneme sınavları ile sınav stresini atın.

Regent Cambridge IELTS Sınav Hazırlığı

İngilizcenin ana dil olarak kabul edildiği ülkelerde çalışmak veya okumak isteyenlerden talep edilen İngilizce dil testi sistemi IELTS ile kendinizi kanıtlayın. Regent dil okulunda haftalık 25 ders eğitime ek olarak haftada 1 bireysel koçluk sunulmaktadır. Sınav toplam 2 saat 45 dakikadır ve okuma, yazma, dinleme, konuşma olarak 4 bölümden meydana gelmektedir. Akademik okuma, 3 bölümden, 40 maddeden meydana gelir ve 60 dakika sürmektedir. Akademik yazım 2 görev, 150 kelime ile 250 kelime arasında ve 60 dakika sürmektedir. Dinleme 4 bölüm, 40 madde ve 30 dakikadır. Konuşma ise 11 ila 14 dakika arasındadır. Sınavı tanıyarak, sınav tekniği ve zaman yönetimi öğreneceksiniz. Çeşitli makaleler üzerinde çalışmalar yapılarak temek becerilerinizi geliştirebilirken kelime hazinenizi de zenginleştirmenize olanak sağlar. Sınav öncesi denemeler neticesinde eksiklikleriniz belirlenir ve sınava en doğru şekilde hazırlanırsınız.

Regent Cambridge Sosyal Aktiviteler

Regent Cambridge dil okulu haftalık etkinlik programları düzenleyerek öğrencilerini kaynaştırırken, öğrendiklerinizi pratik edebileceğiniz bir ortam yaratır. Okulun çalışanları veya eğitmenler eşliğinde düzenlenen turlar ile şehri daha yakından tanıma fırsatı yakalayın. İngiliz çayı tadabilir, sinema, tiyatro izleyin, yerel publarda eğlenin, çevre şehirlere düzenlenen turlara katılın.

Regent Cambridge Konaklama

Regent Cambridge dil okulu konaklama alanında da yardımcı olan okul aracılığı ile aile yanı, yurt ve otel seçeneklerini öğrencilerine sunmaktadır. Yerel bir ailenin yanında kalabilir, otantik bir deneyime sahip olurken, sınıf harici bir ortamda pratik yapma şansı elde edin. Aile yanı konaklamalar yıl boyu öğrencilere hizmet vermektedir. Tek kişilik ve tercihen özel banyolu oda seçenekleri gibi bir çok alternatif sunmaktadır. Aynı zamanda beraber seyahat eden arkadaşlar için çift kişilik odalar da sunulmaktadır. Evdeki oda sayısına bağlı olarak, aynı evde farklı milletten olmak üzere birden fazla öğrenci kalabilmektedir. Evler yerleşim yerlerinde ve toplu taşıma ile okula ortalama 30 dakikada ulaşılabilecek mesafededir. Aile evlerinde kahvaltı veya yarım pansiyon kahvaltı ve akşam yemeği gibi çeşitli yemek alternatifleri de sunulmaktadır. Konuksever ve dost canlısı aile bireyleri ile yemeklerde ve diğer ortak zamanlarda keyifli bir sohbet etme şansına dahil olun.

Regent Cambridge dil okulunda yurt konaklama seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Öğrenci evleri, rezidanslar ve yazın sunulan yurtlar daha avantajlı olabilmektedir. Study Inn şehir merkezine yürüme mesafesinde tek başınıza kalabileceğiniz stüdyo ve farklı kültürlerden öğrenciler ile paylaşacağınız odalarda kalma imkanı sunmaktadır. Regent Cambridge dil okuluna bisiklet ile 15 dakikada ulaşın. Mağaza, kafe ve restoranların yoğun olarak yer aldığı rezidansta ortak mutfakta yemeklerinizi hazırlama alternatiflerinden yararlanın. Öğrenci yurtları ise genellikle sadece yazın hizmet vermektedirler. Üniversite öğrencilerinin kaldığı yurtlarda kalarak şehir canlı hayatına kolayca ulaşın. Uluslararası öğrenciler ile bir arada kalınan yurtlarda güzel dostluklar kurun ve eğlenceli bir sürece dahil olun.

Cambridge dil kursları başvuru

Regent Cambridge , Cambridge dil okulları , İngiltere dil okulu ücretleri ve yurtdışı eğitim programlarımız hakkında daha fazla bilgi için şubelerimizi ziyaret edebilir yada 0 212 543 58 06 / 0 212 261 28 88 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?