Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Kaplan Cambridge dil okulu

Kaplan Cambridge Dil Okulu

Kaplan Cambridge dil okulu Cambridge şehrinde Wolfson College University of Cambridge ve Cambridge Rugby Football Club’a komşudur. Cambrdige şehir merkezine sadece yürüme mesafesinde Newnham semtinde yeşillerin tonlarına hakim bahçeli bir binada yer almaktadır. Cam Nehrinin içerisinden geçtiği Cambridge adını bu nehirden almıştır. Nehirde yapılan punting sırıkla çekilen sal gezisi oldukça popüler bir spor olup, şehrin çeşitli bölgelerine yayılmış Cambridge Üniversitesine bağlı College’leri nehirde gezerken görebilirsiniz. Bir diğer ünlü sporu Rugby’i de mutlaka denemelisiniz. Rugby nehirde sırık çekilerek yapılan bir bir spordur. Kaplan Cambridge dil okulunda eğitim ve aktiviterler sonunda yorgunluğunu kentin ilginç hanlarından birindeki pubda atma fırsatı yakalayın.

Kaplan Cambridge Dil Okulunun Donanımı

Kaplan dil okulu Edward döneminden miras kalan bir binada hizmet veren okulda öğrencilerin ders aralarını değerlendirebilmeleri ve derslerden sonra çalışabilmeleri için; kütüphane, kafeterya, bilgisayar odası, şirin bir bahçe bulunmaktadır. Yazın okulun bahçesinde yapılan barbekü partilerine katılın ve kantinde sunulan nefis ev yemeklerini tadına varın. Akademik yıl ve sömestır öğrencilerine ücretsiz bisiklet kiralama olanağından da mutlaka faydalanın.

Kaplan Cambridge

Kaplan Cambridge Hangi Eğitimleri Sunar?

Kaplan Cambridge genel İngilizce, iş İngilizcesi, IELTS, Cambridge FCE, CAE, CPE sınav ve üniversite hazırlık programları eğitimlerini öğrencilerine sunmaktadır. Okulun ilk günü yapılan sınavlar neticesinde seviyeniz belirlenir ve arzu ettiğiniz eğitimleri programlayarak başlayabilmeniz sağlanır.

Kaplan Cambridge Dil Okulu Genel İngilizce

Kaplan Cambridge dil okulunda hedeflerinize ulaşabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz süre kadar eğitimi, müsaitlik durumunuza en uygun şekilde alabileceğiniz esnek süreli İngilizce kursları ile başlangıç seviyesinden en üst seviyeye kadar 1 haftadan 52 haftaya kadar eğitim seçenekleri bulunmaktadır. Dil eğitiminin dört ana unsuru okuma, yazma, dinleme ve konuşmaya odaklanarak ders işlenir. Genel, yarı-yoğun, yoğun ve yoğun akşam seçenekleri sunan Kaplan dil okulu ile Cambridge şehrinde eğitiminizi en iyi şekilde tamamlayın. Bütçenize ve zamanınıza göre planlama yaparak genel İngilizce eğitiminizi alın ve diğer programlar ile birleştirme fırsatını yakalayın. Esnek program seçerek ders yoğunluklarını arttırabilir ve belirli bir süre sonra eski ders yoğunluklarına geri dönme şansını elde edin. Kaplan Cambridge dil okulunun en büyük iddialarından biri de yoğun program tercih eden öğrencilere 10 haftada seviye atlama garantisi verilir ve sözleşme imzalanır.

Kaplan Cambridge Dil Okulu İş İngilizcesi

Kaplan Cambridge dil okulu ile kariyerinizde ilerlemek için iletişim yeteneklerinizi geliştirerek, iş dünyasının konuştuğu global iş dilini öğrenin, kendinize olan güveninizi arttırabilirsiniz. Yoğun iş İngilizcesi ve tamamlayıcı iş İngilizcesi programları sunan kaplan dil okulu ile ihtiyacınıza yönelik bir program düzenleyebilirsiniz. Örnek olayların canlandırılması ile çeşitli rollere giren öğrenciler aracılığıyla tüm becerilerinizi geliştirmenize zemin hazırlanır. Cv hazırlama incelikleri ile mülakat tekniklerine hakim olarak hayallerinizin kariyerine bir adım daha yaklaşın. Kaplan Cambridge dil okulunda iş ingilizce programına katılmak için en az orta seviye İngilizce dil bilgisine sahip olmanız gerekmektedir.

Kaplan IELTS Sınavı Hazırlık Programı

Kaplan Cambridge ,  akredite edilmiş IELTS hazırlık kursu sınav başarısını yükseltmek için ihtiyaç duyulan İngilizce bilgisini ve sınav stratejilerini kazandırırken, zaman yönetimi ile farklı sınav bölümlerindeki sürenizi nasıl değerlendirebileceğinizi öğretir. Sınavın soru tiplerini deneme sınavları ile tanıyabilir. Okuma, yazma, dinleme, konuşma pratiği ve makaleler üzerinde çeşitli çalışmalar yaparak gramer ve kelime bilginizi arttırmanıza yardımcı olur. Kaplan Cambridge dil okulunda ihtiyaç duyduğunuz eğitimi yoğun veya tamamlayıcı IELTS sınıflarında alma fırsatı yakalayın. Kaplan Cambridge dil okulunda IELTS sınav hazırlık programına en az orta seviye İngilizce dil bilgisi ve 16 yaş üzeri öğrenciler katılabilir.

Kaplan Dil Okulu,  Cambridge Sınav Hazırlık

Cambridge sınavları öncesinde Kaplan, uzman eğitmen kadrosundan destek alın, sınav teknikleri öğrenin, pratikler ve denemeler sayesinde sınavı ve soru tiplerini tanıyın. Kaplan Cambridge dil okulunda CAE sınavına kendinize güveniniz tam bir şekilde hazırlanın. Kaplan Cambridge dil okulundaki uzman öğretmenler ile sınavın bölümlerinde karşılaşabileceğiniz problemleri önceden analiz ederek, eksikliklerinizi giderin ve güçlü yönlerinizi daha da etkili hale getirin. Üç farklı seviyede Cambridge sınavlarına hazırlık yapabilirsiniz. Bunlar; B2 First orta seviye, C1 Advanced ileri seviye, C2 Advanced, seviyeleridir. Cambridge sınavları ile dil seviyenizi belgelendirebilir ve dünya genelinde sınavı tanıyan pek çok kuruma başvurularınızı özgüveninizle yapın. Özgeçmişinizi güçlendirin veya akademik eğitimlerde kabul alımınızı hızlandırın.

Kaplan Aktiviteleri

Kaplan’ın haftalık düzenlediği etkinlikleri takip ederek hafta içi kültür ve spor aktivitelerine katılın. Şehrin farklı noktalarını ziyaret edin, hafta sonu düzenlenen çevre şehir turlar ile ülkeyi yakından tanıyın. Kaplan Cambridge dil okulunun haftalık 6 ila 8 aktivite ile öğrencilerinin eğitim aldıkları süre boyunca, keyif almalarını ve birbirleri ile kaynaşarak dil pratiği yapmalarını sağlamayı hedeflemektedir. King’s College ve Gothic Chapel’i, Darwin’in akıl hocası Stevens Henslow eseri botanik bahçelerini, Fitzwilliam Müze’sini ziyaret edi. Cam Nehri’nde punting yapın, yakın köyleri bisiklet ile gezin, ardından 5 çayı keyfi yapın.

Kaplan dil okulu

Kaplan Cambridge Konaklama Seçenekleri

Aile yanı veya yurt konaklaması seçenekleri ile, dünyanın farklı noktalarından gelmiş öğrenciler ile aynı yurtta kalarak, kültürel alışverişte bulunun. Sıcak bir aile ortamını tercih ederek İngiliz kültürünü yakından tanıyın. Yerel bir ailenin evinde yemek saatlerinde ve hafta sonu okul dışında resmi olmayan bir ortamda İngilizce pratiği yapma imkanı bulurken, yöresel yemekleri tadın. Aile yanında tek kişilik, iki kişi seyahat eden arkadaş grupları için iki kişilik ve tercihen özel banyolu odalarda kalma seçeneklerinden yararlanın.

Kaplan İngiltere dil okulları  aile yanı konaklamaları okula ortalama 50 dakika mesafededir. Çeşitli aile varyasyonlarından meydana gelen seçenekler dahilinde çocuklu veya evcil hayvanlı, yalnız yaşayan veya çift vb ailelerin evlerinde kalın.

Kaplan Cambridge , aileler evleri özenle seçilmiş ve denetlenmektedir. Öğrencilerin referanslarından en fazla memnuniyet veren aileler sunulmaktadır. Aileler öğrencilere kahvaltı ve akşam yemekleri vb. ikramlar sunarlar. Haftalık fiyatlandırmalar ise evin bulunduğu bölge, şehir merkezine uzaklığına, odanın standardına ve sunulan ikramlara göre belirlenir.

Kaplan ile eğitim alırken daha özgür yaşam tarzına sahip olan öğrenciler ise apart, hostel ve yurt seçeneklerini değerlendirmektedir. Dünyanın farklı ülkelerinden gelen arkadaşlar ile sosyal avantajlardan yararlanmanıza zemin hazırlayan bir seçenektir. Şehrin farklı bölgelerindeki yurtlarda tek veya çift yataklı, çift kişilik gibi farklı odalardan birini seçeneklerini değerlendirin. Ortak paylaşımlı mutfakta yemek pişirerek ortak yaşam standartlarına hakim olun.

Tripos Court yurdu okula bisiklet ile sadece 15 dakika mesafede, Leisure Park’ın karşısında yer alır. Study Inn yurdu ise stüdyo odaları ise ihtiyacınız olan her şeyi barındıran odalardan meydana gelmektedir. Ortak alanlardan spor salonu, oyun konsolları, çalışma odası vb. gibi imkanlardan yararlanın.

Kaplan İngiltere dil okulu

Kaplan Cambridge Dil Okulu Fiyatları

4 hafta eğitim

 • Haftalık 20 ders: 798 GBP
 • Haftalık 20+7 ders: 896 GBP
 • Haftalık 28+7 ders: 1036 GBP

8 hafta eğitim

 • Haftalık 20 ders: 1540 GBP
 • Haftalık 20+7 ders: 1736 GBP
 • Haftalık 28+7 ders: 2016 GBP

12 hafta eğitim

 • Haftalık 20 ders: 2226 GBP
 • Haftalık 20+7 ders: 2478 GBP
 • Haftalık 28+7 ders: 2856 GBP

24 hafta eğitim

 • Haftalık 20 ders: 4284 GBP
 • Haftalık 20+7 ders: 4704 GBP
 • Haftalık 28+7 ders: 5376 GBP

36 hafta eğitim

 • Haftalık 20 ders: 6426 GBP
 • Haftalık 20+7 ders: 7056 GBP
 • Haftalık 28+7 ders: 8064 GBP

Cambridge Aile Yanı Haftalık Konaklama Ücretleri

 • Tek kişilik oda + kahvaltı + akşam yemeği: 200 GBP
 • İki kişilik oda + kahvaltı + akşam yemeği: 180 GBP
 • Tek kişilik oda + özel banyo + kahvaltı + akşam yemeği: 240 GBP

Cambridge Haftalık Yurt Konaklama Ücretleri (Study Inn)

 • Tek kişilik oda studio yemeksiz: 315 GBP

Kaplan Cambridge Diğer Ek Ücretler

 • Okul kayıt ücreti: 80 GBP
 • Konaklama Rezervasyon Ücreti: 30 GBP
 • Aile Yanı Konaklama için 21 Haziran-30 Ağustos arası haftalık 25 GBP eklenir.
 • Yurt Konaklamalarında için 21 Haziran-30 Ağustos arası haftalık 30 GBP eklenir.

Kaplan dil okulları Türkiye başvuru ve kayıt

Kaplan Cambridge dil okulu , Kaplan dil okulları , Cambridge dil okulları ve yurtdışı eğitim programları hakkında daha fazla bilgi için şubelerimizi ziyaret edebilir yada bizi 0 212 543 58 06 / 0 212 261 28 88 numaralı telefonlarımızdan arayabilirsiniz.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?