Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Eurocentres Cambridge dil okulu

Eurocentres Cambridge Dil Okulu

Eurocentres dil okulu Cambridge şehir merkezinde Cambridge Botanic Garden’a yürüme mesafesindedir. Eurocentres Cambridge dil okulundan Cambridge tren istasyonuna kolayca ulaşın, çevredeki market, kafe ve restoranlardan güzel vakit geçirme fırsatını yakalayın. Eurocentres Cambridge dil okulunda eğitim alırken Cam Nehrinde punting yapın, şehrin içindeki Cambridge Üniversitene bağlı College’leri nehirde sırıkla çektiğiniz salla gezerken inceleyin. Eurocentres dil okulu 70 yıllık deneyime sahip bir okuldur ve Fransa, Amerika, Kanada gibi birçok dünya ülkesinde İngilizce ve sadece Fransa’da Fransızca dil eğitimleri vermektedir. British Council ve EAQUALS tarafından akredite edilmiştir.

Eurocentres Cambridge

Eurocentres Cambridge dil okulunda aydınlık ve ferah 11 farklı sınıfta dersler işlenirken, öğrencilerin ders aralarında dinlenebilmeleri ve sosyalleşebilmeleri için özel alanlar da dizayn edilmiştir. Derslerden sonra okulda kalıp ders çalışabileceğiniz kütüphane ve çalışma merkezi, ders aralarında zaman geçirebileceğiniz oyun odası, teras ve öğrenci bilgisayar, yazıcı odası bulunmaktadır.

Eurocentres Cambridge Eğitimleri

Eurocentres Cambridge dil okulunda Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS, Cambridge FCE, CAE sınav hazırlık programları gibi eğitimlere seviyeniz belirlendikten sonra katılma fırsatı yakalayın. Okulun öğrencilerine sunduğu My. Eurocentres Online Platformu ile okula kaydolduktan sonra eğitime başlayarak, çevrimiçi olarak görevlere katılın ve sınıf arkadaşlarınız ile etkileşime geçin.

Eurocentres Dil Okulu Genel İngilizce

Eurocentres Cambridge dil okulunda gerçek hayatta kullanılan İngilizceyi öğrenmek ve özgüveninizi arttırarak dil becerilerinizi geliştirin. Eurocentres Cambridge dil okulunda her seviyeden öğrencinin katılabileceği genel İngilizce programları, seviyenize göre 2 ila 48 hafta sürmektedir. Alanında lider kurs materyalleri ile dersler işlenirken, her ünitede değişik ve ilginç durumlar ile alakalı konular üzerinde çalışmalar yürütülerek, iletişim becerilerinizi geliştirmek hedeflenir. Eğitmenler tarafından derslere katılımınıza göre değerlendirilirsiniz ve ara dönemlerde yapılan sınavlar ile gelişim durumunuz takip edilir. Her ders konuşma, yazma, okuma ve dinleme alanlarında yeteneklerinizi geliştirebilmek için etkinlikler yapılır ve aynı zamanda dilbilgisi, kelime hazinesi de arttırılır.

Eurocentres Yeni Başlayanlar İçin İngilizce

Eurocentres Cambridge dil okulunda ingilizceyi çok az bilen öğrencileri destekleyerek, dili öğrenme kapasitelerini arttırmayı ve bu işi eğlenceli hale getirmeyi hedefleyen bir programdır. Adım adım temel bilgileri öğrenirken, kendinize olan güveninizi geliştirerek hızlı bir öğrenme sürecine adapte olmak hedeflenmiştir.

Eurocentres Cambridge IELTS Sınav Hazırlık

Birçok ülkede pek çok kurum tarafından kabul gören İngilizce dil seviyesi belirleme sınavı IELTS sınavı öncesinde Eurocentres Cambridge dil okulunun uzman koçluğundan faydalanın ve almanız gereken skora kolaylıkla ulaşın. IELTS sınavı dört bölümden meydana gelmektedir ve her bir bölüme ayrı ayrı egzersizler yapılarak eksiklikleriniz ve güçlü yanlarınız belirlenir. Makaleleri dinlerken dikkat edilmesi gereken bölümleri, okurken doğru telaffuza dikkat edilirken, gelebilecek soruları da önceden tahmin etme pratikleri yapılır. Kelime bilgisi ve dilbilgisi konuları üzerinde durularak da yazı yazma ve etkili iletişim kurarak konuşma alanları ele alınır. Karmaşık puanlama sistemine sahip olan IELTS sınavını tanıyarak ve gelebilecek soru tiplerini anlayarak güçlü eğitim alarak başarılı olmanıza olanak sağlar. Aynı zamanda sınav tekniği öğreneceğiniz bu programda bölümlere göre zamanınız kullanmayı, zaman yönetimi yapmayı da kavrayın. En az B1 seviyesinde İngilizce bilgisine sahip öğrenciler için uygundur ve öğrencinin seviyesine göre 2-48 hafta arasında sürmektedir.

Eurocentres Sınav Hazırlık Programları

Dünya genelinde pek çok kurum tarafından tanınan Cambridge sınavlarına girmeden önce Eurocentres Cambridge dil okulunda hazırlanabilirsiniz. Sınav tekniği, zaman yönetimi öğrenirken, deneme sınavları ile resmi sınav günü öncesi tüm donanımlara sahip hale gelebilirsiniz. İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip öğrenciler katılabilir. CAE hazırlık sadece C1 seviyesi ve üzeri öğrenciler, CPE C2 seviyesi ve üzerindeki öğrencilere yöneliktir.

Eurocentres  Aktiviteler

Haftalık sosyal faaliyet programı düzenleyen Eurocentres dil okulu Cambridge şehrine dil eğitimi almaya gelen öğrencilerinin derslerden sonra yorgunluklarını atıp, enerjilerini yükseltmelerini ve birbirleri ile kaynaşarak güzel dostluklar kurarken, dili pratik etmelerini hedefler. Dünyanın farklı ülkelerinden gelen öğrenciler ortak dil İngilizcede buluşarak kendilerini ifade etmek için dili kullanmak ve geliştirmek zorunda kalacaklardır. Eurocentres Cambridge dil okulundaki etkinlikler eğitmenler veya okulun ekibi eşliğinde düzenlenir ve profesyoneller ile gezerken dilin gerçek hayatta kullanımını gözlemleme fırsatı sunar. Yeni yerler görmek ve geleneksel adetleri öğrenmek de eğlenceli taraflarından biri. 31 kolejden meydana gelen Cambridge Üniversitesi yıl içerisinde belirli zamanlarda kampüsü ziyaretçilerine açar. Bu özel tecrübeye katılabilir ve dünyanın en önemli üniversitelerinden birinde zaman geçirin, ihtişamlı salonlarını ve bahçelerini görün. Nehirde sandal turuna katılın, şehri ağlarla ören nehir sayesinde gizli kalmış güzellikleri gözlemleyin. El yapımı sabun, kahve, İngiliz peynirleri, yerel meyve ve sebze ile birçok etnik ürünü kolayla bulabileceğiniz kent merkez pazarını ziyaret ederek, kültürel değişiklikleri satın alın ve tanıyın. Otantik ikindi çayı Fitzbillie’de içerek Cambridge’nin en eski çay salonunun da keşfedin. Günün sonunda güzel bir pubda eğlenin ve bir sonraki gün müzeleri tarihi yerleri gezin.

Eurocentres Cambridge Konaklama

Eurocentres dil okulu Cambridge şehrinde dil eğitimi almaya gelen öğrencilerine özenle seçilmiş huzurlu ve konforlu aile yanı ve yurt konaklamaları da sunmaktadır. Titizlikle seçilen çocuklu ailelerden, emekli çiftlere, yalnız yaşayanlara, evcil hayvan sahiplerine kadar çeşitli varyasyonlar dahilinde ailelerin evinde kalabilir ve İngiliz kültürünü yakından tanıma şansı elde ederken, paylaşacağınız tüm zamanlarda resmi olmayan bir pratik ortamına sahip olursunuz. Evlerde tek kişilik ve tercihen özel banyolu odalarda kalma seçeneklerinden yararlanın. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeğini seçtiğiniz sadece kahvaltı, yarım veya tam pansiyon şeklinde alabilirsiniz. Bir evde oda sayısına bağlı olarak, farklı milletten olmak üzere birden fazla öğrenci kalabilmektedir. İki kişi seyahat eden arkadaş grupları için de iki kişilik odalar sunulur. Evler yerleşim yerlerinde bulunduğundan toplu taşıma ile okula kolaylıkla ulaşın. Evlerin bulunduğu bölgeye, okula uzaklığına, oda standardına ve sunulan ikram sayısına göre haftalık fiyatlandırmaları belirlenir. En az 4 hafta önce rezervasyon yapmanız önerilir.

Eurocentres Cambridge dil okulunda eğitim alırken salaş bir yaşam tarzına sahip olan öğrencilere de yurt konaklaması önerilmektedir. Okula yürüme mesafesinde veya toplu taşıma ile oldukça kısa sürede ulaşabileceğiniz yurt, apart veya stüdyo dairelerden birinde bütçenize ve kişisel isteklerinize en uygun olanında kalma fırsatlarını değerlendirin. Yurtlarda mutfak ortak alandır ve kendi yemeklerinizi pişirin. Dünyanın farklı ülkelerinden gelen öğrenciler ile bir arada kalarak sosyal bir ortama sahip olabilir, yeni dostluklar kurun.

Eurocentres Cambridge dil okulu fiyatları

4 hafta

 • Haftalık 20 ders: 798 GBP
 • Haftalık 25 ders: 938 GBP
 • Haftalık 30 ders: 1064 GBP

8 hafta

 • Haftalık 20 ders: 1596 GBP
 • Haftalık 25 ders: 1876 GBP
 • Haftalık 30 ders: 2128 GBP

12 hafta

 • Haftalık 20 ders: 2016 GBP
 • Haftalık 25 ders: 2436 GBP
 • Haftalık 30 ders: 2856 GBP

24 hafta

 • Haftalık 20 ders: 3612 GBP
 • Haftalık 25 ders: 4452 GBP
 • Haftalık 30 ders: 4872 GBP

36 hafta

 • Haftalık 20 ders: 5418 GBP
 • Haftalık 25 ders: 6678 GBP
 • Haftalık 30 ders: 7308 GBP

Cambridge aile yanı haftalık konaklama ücretleri

 • Tek kişilik oda + kahvaltı: 160 GBP
 • Tek kişilik oda + kahvaltı + akşam yemeği: 200 GBP
 • Tek kişilik oda + özel banyo + kahvaltı + akşam yemeği: 260 GBP

Cambridge haftalık yurt konaklama ücretleri

 • Tek kişilik oda + özel banyo+yemeksiz: 225 GBP (Sedley Court)
 • Tek kişilik oda studio +yemeksiz: 290 GBP (Study Inn)
 • Haftalık Paylaşımlı Öğrenci Evi Ücretleri
 • Tek kişilik oda + yemeksiz: 215 GBP

Eurocentres Cambridge ek ödemeler

 • Okul kayıt ücreti: 70 GBP
 • Konaklama Rezervasyon Ücreti: 30 GBP
 • My.Eurocentres Haftalık ücreti: 4 GBP
 • Aile Yanı Konaklama için 13 Haziran-29 Ağustos arası haftalık 25 GBP eklenir.

Eurocentres dil okulları başvuru ve kayıt

Eurocentres Cambridge dil okulu , Eurocentres Cambridge dil okulu fiyatları , Cambridge dil okulları ve diğer yurtdışı eğitim programları hakkında bilgi için Türkiye geneli ofislerimizi ziyaret edebilir yada 0 212 543 58 06 dan bizi arayabilirsiniz.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?