Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

LSI (LANGUAGE STUDIES INTERNATIONAL) TORONTO

LSI Toronto Dil Okulu Rosadele istasyonuna oldukça yakın mesafedeki şehir merkezindedir.

Toronto

Kanada’nın kültür başkenti Toronto, sunduğu iş imkanları ve yüksek standartlı eğitimleri ile dünyanın hemen hemen her yerinden ilgi görmekte, farklı milletlerden insanların uyumlu olarak yaşadığı bir şehir niteliği taşımaktadır. Dünyanın en uzun binalarından biri olan CN Tower’dan Ontario Gölü ve Toronto’nun eşsiz mimarilerini barındıran manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca dünyanın en uzun caddesi olan Yonge Street Kanada’nın Toronto şehrinde bulunmaktadır. Caddenin uzunluğu 1896 km’dir. Tam bir alışveriş tutkunuysanız Dundas Square ’deki Eaton Center’a mutlaka uğramalısınız.

LSI Toronto Konumu

LSI Toronto Dil Okulu Rosadele istasyonuna oldukça yakın mesafedeki şehir merkezindedir. Alışverişin merkezi olan Yorkville bölgesini ziyaret edebilir, okulun etrafındaki kafelerde, restoranlarda zaman geçirebilir ve mağazalarda alışveriş yapabilirsiniz. Toronto Public Library, Royal Ontario Museum, Phoenix Concert Theatre, Bata Shoe Museum, Casa Loma, Ramsden Park, David A. Balfour Park okulun çevresindeki yerlerden birkaçıdır.

LSI Toronto Dil Okulu Donanımı

LSI Toronto Dil Okulu modern bir binada, tam donanımlı 16 sınıfta eğitimler veren okulda, mutfak, yemek salonu, dinlenme alanları da öğrenciler için tasarlanmış alanlar arasındadır. Ders aralarında arkadaşlarınız ile zaman geçirebilir, yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Bir sonraki derse daha yüksek enerji ile başlamak için fırsat elde edebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile sohbet ederken ise derslerde öğrendiklerinizi tekrar edebilir, dilinizi pratik yaparak geliştirebilirsiniz.

LSI Toronto Dil Okulu Genel İngilizce

LSI Toronto Dil Okulunda okula başladığınız ilk gün yazılı ve sözlü sınavlar ile seviyeniz belirlenir ve size uygun bir sınıfta başlangıç yapabilirsiniz. Haftalık 20, 24 veya 30 ders yoğunluğunda eğitim alabilirsiniz. Genel İngilizce eğitiminde okuma, telaffuz, dinleme, yazma, kelime ve dil bilgisi pratiği yapabilir ve dil öğrenmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. LSI Dil okulunun sunduğu genel İngilizce eğitimi sayesinde geliştirdiğiniz temel İngilizce becerileri ile günlük hayatın içine hızla karışabilirsiniz. Dili nasıl kullanacağınızı Toronto’da stratejiler geliştirerek öğrenebilirsiniz.

LSI Toronto Dil Okulu İş İngilizcesi

LSI Toronto Dil Okulunda alacağınız iş ingilizcesi eğitimi ile dünyanın hemen hemen her yerinde kullanılan ortak dil İngilizcenin iş dünyasındaki kullanım yeri ve şeklini öğrenerek kendinizi uluslararası alanda daha iyi ifade edebilirsiniz. Sunum yapma, teklif hazırlama, yazışma, telefon görüşmeleri gibi pek çok işlevi yerine getirebilecek yeterlilik düzeyine ulaşabilirsiniz. LSI Dil okulu verdiği bu eğitimle sizi profesyonel iş hayatında bir adım öne geçirmeyi amaçlamaktadır. Bu eğitim sayesinde İngilizce kariyerinizin önündeki engel olmayacak.

  • LSI Toronto Dil Okulu Hukuk İngilizcesi, medeni hukuk, şirket hukuku, sözleşme hukuku gibi alanlarla mesleki İngilizce eğitimi alabilirsiniz.
  • LSI Toronto Dil Okulu Tıp İngilizcesi, tıp terimleri, biyoloji, hemşirelik gibi mesleki alanlarda İngilizce eğitimi verilmektedir.
  • LSI Toronto Dil Okulu IELTS Hazırlık ,Özellikle İngiltere, Kanada, Avustralya gibi ülkelerde üniversite eğitim almayı planlayan öğrencilerin İngilizce bilgilerini uluslararası bir sınav ile belgelendirmek isteyen öğrencilerin gireceği IELTS sınavı hazırlık kursu ile sınavdaki tüm bantlara olan bilginizi geliştirebilirsiniz. Sınavdan iyi skor almak için teknik öğrenir ve strateji geliştirebilirsiniz.
  • LSI Toronto Dil Okulu TOEFL sınav hazırlığı , Amerika kökenli TOEFL sınavına hazırlık yaparak, sınavda karşınıza çıkabilecek soru kalıplarına çalışabilir, sınavdan daha iyi skor elde edebilmek için LSI Dil okulunun uzman eğitmenlerinin sunduğu yöntemlerden faydalanabilirsiniz. Sınav tekniklerini öğrenerek, sınavın gerekliliklerini kısa sürede kavrayabilirsiniz.

LSI Pathway Desteği

LSI Toronto Dil Okulunun uzman ekibinden destek alarak Kanada’da üniversite başvurusu ve kabul almada daha kolay ve hızlı ilerleyebilirsiniz. Başvuru dosyanızda bulunması gereken evraklarınız, okulların istediği formatta olmalıdır. Okulların kabul şartları ve beklentileri değişmektedir. LSI dil okulunun pathway ekibi deneyimlerine dayanarak sizi doğru bir şekilde yönlendireceklerdir. Pathway eğitimini tamamladıktan sonra devlet koleji ve üniversitelerine sınavsız giriş yapabilirsiniz.

LSI Toronto Aktiviteleri

LSI, öğrencilerine sunduğu haftalık programlar ile hafta içi derslerden sonra ve hafta sonları gezilere, spor ve kültürel etkinliklere katılabilirsiniz. Parklarda piknik, bisiklet ve yürüyüş, CN Tower turu, Niagara Şelalelerine gezi, müze ve galerilere turlar ile şehri ve çevre bölgeleri ziyaret edebilirsiniz. Eğlenceli vakit geçirebilir, yeni arkadaşlar edinebilir, arkadaşlarınız ile sohbet ederek derslerde öğrendiğiniz İngilizceyi pratik edebilirsiniz.

LSI Toronto Dil Okulunun Toronto’da Sunduğu Konaklama Alternatifleri

LSI ,öğrencileri tarafından puanlandırılmış ve memnuniyet görerek özenle seçilmiş ailelerin evlerinde kalabilir, Kanada kültürünü daha yakından tanıyabilirsiniz. Aile yanı konaklamalarda tek kişilik tercihen özel banyolu odada, sabah kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği tercih edebilirsiniz. Ailelerin evleri, yerleşim yerleri şehir merkezinden biraz dış bölgelerde olduğundan toplu taşıma ile okula ulaşabilirsiniz. Evlerin merkeze uzaklığı, odanın standardı ve yemek sayısına göre haftalık fiyatlandırmalar değişmektedir. 18 yaşından küçük öğrenciler için aile yanı konaklamalara sorumluluk alma bedeli ilave edilir. Toronto’da en fazla aile yanı konaklamalar tercih edilmektedir. Öğrencilerin ve aile bireylerinin ortak kuralları ile ev konforunda bir macera unutulmaz bir anı olacaktır.

Bir diğer alternatif olan öğrenci yurtları ise farklı milletlerden öğrencilerin bir arada kalabileceği tek kişilik veya paylaşımlı odalar şeklinde ve sezona göre özel banyolu sunulmaktadır. Odalar bir ortak alana açılır ve mutfakta kendi yemeklerinizi hazırlayabilir, kendi damak tadınıza uygun yemekler yiyebilirsiniz. Odaların düzenli temizliği LSI tarafından yetkililer tarafından yapılır. Bu nedenle özgürlüğüne daha düşkün öğrenciler yurt konaklamasını tercih etmektedir. Yurtlar şehir merkezine daha yakın konumda olduğundan okula yürüyerek ya da toplu taşıma ile 10 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz.

LSI Toronto Havaalanı Karşılama 

Havaalanında uçaktan inip, tüm yorgunluğunuz üzerine yol bulma sorunsalı ile karşılaşmak istemiyorsanız okulda karşılama talep edebilirsiniz. LSI Toronto Dil Okulu sizi havaalanından alarak konaklamanıza kadar güvenle ulaştırabilecek birini görevlendirir. Genel itibariyle İngilizce seviyesi çok iyi olmayan öğrencilerin tercih etmesi önerilir.

LSI Toronto Dil Okulu Toronto Fiyatları

8 Hafta

Haftalık 20 ders: 1840 CAD

Haftalık 24 ders: 2080 CAD

Haftalık 30 ders: 2240 CAD

12 Hafta

Haftalık 20 ders: 2640 CAD

Haftalık 24 ders: 3000 CAD

Haftalık 30 ders: 3240 CAD

24 Hafta

Haftalık 20 ders: 4680 CAD

Haftalık 24 ders: 5160 CAD

Haftalık 30 ders: 5400 CAD

28 Hafta

Haftalık 20 ders: 5460 CAD

Haftalık 24 ders: 6020 CAD

Haftalık 30 ders: 6300 CAD

32 Hafta

Haftalık 20 ders: 6240 CAD

Haftalık 24 ders: 6880 CAD

Haftalık 30 ders: 7200 CAD

36 Hafta

Haftalık 20 ders: 7020 CAD

Haftalık 24 ders: 7740 CAD

Haftalık 30 ders: 8100 CAD

 

Aile Yanı Konaklama Ücretleri;

  • Tek kişilik oda, kahvaltı ve akşam yemeği: 700-900 CAD/aylık

 

Yurt Konaklama Ücretleri;

  • 2 kişilik oda aylık 600-800 CAD /aylık
  • Tek kişilik oda aylık 700-900 CAD /aylık

 

Ek Ücretler

  • Okul kayıt ücreti: 155 CAD
  • Konaklama rezervasyon ücreti: 195 CAD

Toronto Dil Okulları ve Kanada’da eğitim için bizi arayın

LSI Toronto dil okulu, Kanada dil okullarıToronto dil okullarıKanada Üniversiteleri veya Kanada Kolejleri ve diğer yurtdışı dil okulu fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için Türkiye geneli Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı şubelerini ziyaret edebilir yada 0 212 543 58 06 / 0 212 261 28 88 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?