Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

LSI Brighton Dil Okulu , Brighton İngiltere

LSI Brighton dil okulu , Hove’un eğlenceli aktivitelerinin tam merkezinde. Birbirine oldukça yakın iki kampüsten oluşan okuldan kumsala ve tren istasyonuna sadece kısa bir yürüyüş ile kolayca ulaşabileceğiniz bir yerdedir. Dünya’nın farklı noktalarında 9 ülkede hizmet veren LSI dil okulu kaliteli eğitimi uygun fiyatlara sunmaktadır. Öğrencilerini eğlenceli ve sıcak ortamı ile memnun bir şekilde uğurlamaktadır. Kartpostal güzelliğinde kumsallara sahip Brighton’da renkli sokaklarda bambaşka deneyimler yaşatmaktadır. Tarih ve doğanın farklı karelere imza attığı şehirde eğlenirken, şehrin tarihini öğrenebilirsiniz. Kraliyet müzesi Royal Pavilion, British Museum and Art Gallery gibi gezebileceğiniz çok sayıda müze bulunmaktadır. Sea Life Brighton’da su altı dünyasını keşfedebilir, Preston Park’da doğa gezisi yapabilir, Brighton Dome sahne performanslarından birini izleyebilirsiniz. Şehir gündüz yazın sıcaklığını hissettirirken, gece de eğlence hayatının cazibesine kapılmamızı sağlayacaktır.

LSI Brighton Okul Donanımı

LSI Brighton dil okulunda bahçeli binalar ile düzgün nizamlı bir sokakta Victorian tarzı dizayn edilmiş iki binada eğitim veren okulda öğrencilerin kullanımına özel alanlar da mevcuttur. LSI Brighton Dil Okulunda 23 modern tasarımlı sınıf, online eğitim, öğrenci odası, bahçe, öğrenci bilgisayar odası, öğrenci mutfağı, pinpon masası gibi alanlar da mevcuttur. Arkadaşlarınız ile oyun oynayabilir, ders aralarında dinlenirken sohbet edebileceğiniz birçok alan bulunmaktadır.

LSI Brighton Eğitimleri

LSI Brighton dil okulunda hangi seviyede olursanız olun size uygun bir sınıfta genel İngilizce eğitimi alabilir, iyi seviyedeyseniz profesyonellere İngilizce, Cambridge FCE, IELTS, TOEFL, TOEIC sınav hazırlık programlarına katılabilirsiniz.

LSI Dil Okulu Genel İngilizce Programı

LSI Brighton dil okulunda genel 20, yoğun 24, yoğun 30 ve öğleden sonra 10 olmak üzere farklı ders programları sunulmaktadır. Her seviyeden öğrenci için uygun bir sınıf bulunur, eğitimler için herhangi bir başlangıç tarihi yoktur her pazartesi eğitim başlangıcı bulunmaktadır. LSI Brighton dil okulu temel becerilerinizi geliştirir, sağlıklı iletişim kurabilecek düzeye gelirsiniz. Derslere katılımız eğitmenler tarafından takip edilir, ara dönemlerde yapılan sınavlar ile gelişim hızınız tespit edilerek kaydedilir. Öğrenme hızı yüksek olan öğrenciler bir üst seviyeye daha hızlı geçiş yapabilirler. LSI Brighton dil okulunda derslerde çeşitli aktiviteler sunulur ve öğrencilerin keyifli vakit geçirerek ingilizce öğrenmenizi kolaylaştıracak etkinlikler ile ders işlenir.

LSI Brighton Okulu Nerede?

LSI Dil Okulu İş İngilizcesi Programı

LSI Brighton dil okulunda global iş dünyasının terminolojisini edinebilir, iş hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz İngilizce bilgisine sahip olursunuz. Uluslararası kariyer hedefleri olan, ya da işinde yükselmeyi planlayan ve orta seviye İngilizce bilgisine sahip olan öğrenciler için uygundur. Temel işyeri becerilerinden yazışma, mülakat yapma, Cv hazırlama, sunum yapma gibi alanlarda kendinizi geliştirebilirsiniz. Derslerde öğrenciler çeşitli rollere girerek, olası durumları canlandırırlar. Program sonunda sertifikanızı CV’nize ekleyebilirsiniz.

LSI Brighton Üniversiteye Hazırlık Programı

LSI Brighton dil okulunda, ingilizce konuşulan bir ülkede üniversite veya kolej okumak isteyen öğrencilerin kabul alabilmesi için gereken İngilizce seviyesine ulaşabilmeleri adına yardımcı bir programdır. LSI dil okulunda ingilizce eğitimine başlayabilir ve üniversite, kolej eğitimlerinin başlayacağı döneme kadar uygun seviyede ingilizce öğrenirsiniz.

LSI Brighton İngilizce Kursu Sınav Hazırlık Programları

LSI Brighton dil okulunda dünya genelinde binlerce üniversite, kolej, işyeri tarafından tanınan ve kabul edilen Cambridge sınavları eğitimi seçenekleri bulunmaktadır. Sınavların genele olarak katkısı ingilizce kabiliyetinizi ortaya koyan bir yetkinlik sınavıdır. Yüksek öğretim kurumlarına başvurabilir, CV’nize ekleyerek daha iyi bir kariyere adım atabilirsiniz. FCE ve CAE ileri İngilizce sertifikalarıdır. Sınav okuma, yazma, dinleme, konuşma, dilbilgisi bölümlerine ayrılmıştır.

LSI  IELTS Sınav Hazırlık Programı

LSI Brighton dil okulunda IELTS sınavına yönelik özel bir programdı. İçerik olarak istenilen IELTS puanına hedefleyerek özel çalışmalar ve genel sınav hatlarına yoğunlaşmaktadır. Pek çok kurum tarafından kabul edilen IELTS sınavı akademik ve genel olmak üzere iki tiptir. LSI Brighton dil okulunda IELTS eğitimine katılmak için en az orta seviye İngilizce dil bilgisine sahip olan öğrenciler IELTS sınavı hazırlık programına katılabilirler. Haftalık 30 derslik eğitim tasarlanmıştır. IELTS sınavı referans alınarak makaleler üzerinde çalışmalar yapılır. Okuyarak telaffuz, dinleyerek önemli bölümleri yakalamak, kelime hazinesi ve dilbilgisi kuralları ile yazım teknikleri ve bire bir konuşmada iletişim gücü yükselir. IELTS sınavı okuma, yazma, dinleme ve konuşma olmak üzere 4 bölümden oluşur ve toplam 2 saat 45 dakika sürer. LSI Brighton dil okulunda sınavı tanıyarak ve puanlama sistemini öğrenerek hedeflenen skoru alabilirsiniz.

LSI Brighton Aktiviteleri

LSI Brighton dil okulunun düzenlediği etkinlikler ile yeni yerler görebilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Haftanın hemen hemen her günü okul içinde ve okul dışında farklı seçenekler sunulmaktadır. Ücretsiz çalışma kulübü, film kulübü, The Lanes hayalet yürüyüşü, Bowling, karaoke gecesi, Brighton marinada balıkçılık, geleneksel İngiliz çayı tadımı, kürek yarışı, futbol turnuvası, kitap kulübü, plaj voleybolu, People’s Day festivali, Seven sisters kayalıkları gezisi, Londra, Bath, Stonehenge, Cambridge, Liverpool gezileri gibi hafta içi ve hafta sonu değişmektedir.

LSI Brighton Konaklama

LSI  dil okulu öğrencilerine aile yanı, yurt ve öğrenci evleri seçenekleri sunmaktadır. Konuksever ailelerin yanında kalabilir, İngiliz kültürünü yakından tanıyabilirsiniz. LSI Brighton dil okulunda aile yanı konaklamaları okula maksimum 20-25 dakika yürüme mesafesindedir. Aileler ile dersler haricinde sohbet ederek İngilizce pratik yapabilirsiniz. Tek kişilik ve tercihen özel banyolu odalar ile sadece sabah kahvaltısı veya yarım pansiyon seçenekler mevcuttur.
Daha bağımsız bir hayat için Portland 55’de uluslararası öğrenciler ile birlikte tek veya çift kişilik odalarda kalabilirsiniz. Mountford Student House birden fazla öğrencinin bir arada yaşadığı öğrenci evlerinden biridir.

LSI Brighton Dil Okulu Fiyatları

4 hafta eğitim ücreti

Haftalık 20 ders: 700 GBP
Haftalık 25 ders: 780 GBP
Haftalık 30 ders: 860 GBP

8 hafta eğitim ücreti

Haftalık 20 ders: 1400 GBP
Haftalık 25 ders: 1560 GBP
Haftalık 30 ders: 1720 GBP

12 hafta eğitim ücreti

Haftalık 20 ders: 2040 GBP
Haftalık 25 ders: 2280 GBP
Haftalık 30 ders: 2520 GBP

24 hafta eğitim ücreti

Haftalık 20 ders: 3600 GBP
Haftalık 25 ders: 3960 GBP
Haftalık 30 ders: 4320 GBP

36 hafta eğitim ücreti

Haftalık 20 ders: 5400 GBP
Haftalık 25 ders: 5940 GBP
Haftalık 30 ders: 6480 GBP

Aile Yanı Konaklama Ücretleri , Haftalık

 • Tek kişilik oda + kahvaltı: 140 GBP
 • Tek kişilik oda + kahvaltı + akşam yemeği: 180 GBP
 • Tek kişilik oda + özel banyo + kahvaltı: 195 GBP
 • Tek kişilik oda + özel banyo + kahvaltı + akşam yemeği: 235 GBP

Haftalık Yurt Konaklama Ücretleri

 • Tek kişilik oda + özel banyo+yemeksiz: 240 GBP
 • Haftalık Paylaşımlı Öğrenci Evi Ücretleri
 • Tek kişilik oda + yemeksiz: 215 GBP

Ek Ücretler

 • Okul kayıt ücreti: 80 GBP
 • Aile Yanı Konaklama için 20 Haziran-29 Ağustos arası haftalık 30 GBP eklenir.
 • Yurt Konaklamalarında için 20 Haziran-29 Ağustos arası haftalık 30 GBP eklenir.
 • Paylaşımlı Öğrenci Evlerinde için 20 Haziran-29 Ağustos arası haftalık 30 GBP eklenir.
 • 12 Hafta üzeri Konaklama Rezervasyonlarında haftalık 20 GBP indirim uygulanır.

LSI İngiltere Dil Okulları Başvuru , Kayıt ve Vize İşlemleri

LSI Brighton dil okulu , Brighton dil okulları , İngiltere dil okulları veya yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bize 0 212 543 58 06 / 0 212 261 28 88 den ulaşabilir yada Türkiye geneli şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

LSI Brighton Video

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?