0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Almanya’da Eğitim

ALMANYA’DA EĞİTİM

 

Almanya dünyadaki uluslararası öğrenciler arasında en popüler üçüncü ülkedir. Almanya okumak için idealdir..
Alman üniversiteleri dünya çapında işverenler tarafından da saygı duyulan eğitim kurumlarıdır. Almanya’da yüksek öğretim programları dünyada en iyiler arasındadır. İster araba olsun ister eğitim olsun Made in Germany mührünü gördüğünüz herşey tüm dünya insanları için kalite ifade eder. Özellikle bilim ve mühendislik alanlarında Alman üniversiteleri geleneksel bir şana sahiptir. Almanya’da tahminen 450 onaylı devlet üniversitesi ile 17,000 küsür lisans programı mevcuttur, yani burada herkesin okuyabileceği uygun bir bölüm mutlaka vardır! Üstelik Alman üniversitelerinde harç ücretleri çok yüksek de değildir.

almanya-haritas
Almanya’da ister Almanca ister İngilizce eğitim alabilir yahut buradaki seçkin dil okullarından birinde kısa veya uzun dönem öğrenci olabilirsiniz..

Diğer Avrupa ülkeleri ile kıyaslandığında Almanya’da yaşam maliyetleri makuldur. Gıda, kira, giyim ve kültürel aktivitelerin masrafları AB ortalamasına eş değerdir. Almanya’da öğrenci olduğunuz takdirde öğrenci kimliğiniz sayesinde sinemaya, tiyatroya, operaya, yüzme havuzuna ve benzer aktivite merkezlerine daha uygun fiyatlı gitme imkanınız olacaktır.

Almanya uluslararası anlamda güvenli bir ülkedir. Almanya’da özel bir önleme gerek duymaksızın gece veya gündüz özgürce hareket edebilirsiniz. Üstelik Alman polisi güvenilirdir ve uluslararası öğrencilere karşı da yardım severdir.
Almanya Avrupa’nın kalbinde kendine özgü güzel bir ülkedir. Eğer Paris, Prag, Roma yahut Kopenhag şehirlerini de görmek isterim derseniz, buralara da hafta sonu gezileri ile tren veya uçakla gelebilirsiniz..

Almanca dünyada en çok konuşulan on dilden de biridir. Dünyada tahminen 185 milyon kişi Almanca bilmektedir.
Almanya oil okullarımızda Genel Dil Kursları, Sınavlara Hazırlık Kursları, Birebir Kurslar, Profesyonellere Yönelik Kurslar bulunmaktadır.

 

Siz de Almanya’da Eğitim almak istiyorsanız bizlere 0 212 543 58 06 numaralı telefonlarımızdan ulaşbilir veya Yurtdışı Eğitim Başvuru Formunu doldurabilirisniz.

13 Ekim 2014
5.069 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?