Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Yurtdışında üniversite hazırlık

Yurtdışında Üniversite Hazırlık Yılı

Türkiye’de özel üniversitelerin hemen hepsi ve devlet üniversitelerinin ise çok büyük bir bölümü, İngilizcesi yeterli okumayan öğrencilere yönelik ingilizce hazırlık sınıfını zorunlu kılmaktadır. Bu durumda öğrenciler bir yıllık bu ingilizce hazırlık sınıfının sonunda bir üst sınıfa geçebilmek için ingilizce muafiyet sınavında başarılı olmaları gerekmektedir. İstatistiklere göre daha önceki yıllarda ciddi bir ingilizce eğitimi almayan öğrencilerin çok büyük bir bölümü malesef hazırlık sınıfı tekrar alabilmektedir.( Ortalama %35 – %40 civarında )

İşinizi şansa bırakmayın !

İngilizce hazırlık eğitiminizi yurtdışında alın, aynı ücretlerle gerçekten ingilizce öğrenin. Yıl kaybetmeden eğitiminize devam edin.

İngilizce hazırlığı Türkiye’de bir üniversitede geçirmek yerine, yurtdışında alarak, beklentilerinize en uygun ve kesin sonuca ulaşmak için gerekli tüm ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetini Edu Vizyon‘dan alabilirsiniz.

Hazırlık eğitimini yurtdışında almak isteyen öğrenciler kazanmış olduğu üniversitesine kaydını yaptırdıktan sonra alacağı eğitim için üniversiteye herhangi bir ücret ödemeden kaydını dondurabilir. Hazırlık eğitimini yurtdışında okuyacağına dair bir belgeyi ( bu belgeyi Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığından temin edebilirsiniz ) üniversiteye teslim ettikten sonra kayıt dondurma işlemi tamamlanmış olur. Hazırlık yılını yurtdışında eğitimini tamamlayarak geçiren bir öğrenci eğitimi sonrasında üniversiteye dönerek 1.sınıftan eğitimine devam edebilir.

Hazırlık yılınızı başta İngiltere olmak üzere, Amerika, Kanada, Avustralya yada Malta’da ki eğitim merkezlerinden geçirebilirsiniz.

Yurtdışında üniversite hazırlık yılı ve diğer yurtdışı eğitim programları , yurtdışı eğitim fiyatları hakkında daha fazla bilgiye 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilir, şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?