Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Yurtdışı Eğitim Online Danışmanlık

Yurtdışı Eğitim Online Danışmanlık

 

Çoğu insan yurtdışı eğitim danışmanlığı düşündüğünde, rahat bir kanepe, rahat bir masa ve eğitim danışmanı ile rahat bir oda akla geliyor. Ancak, online danışmanlık, tele-psikoloji ve e-danışmanlığın son yıllarda popülerlik kazandığını da belirtmek istiyoruz.

Türkiye devleti ve nerdeyse tüm ülke yetkilileri hepimizi büyük endişeye sevk eden COVID-19 pandemisindeki  olumsuz göstergeleri olumlu hale getirmeye çalışırken evden çalışmayı önermesiyle yurtdışı eğitim danışmanlıkları da #evdekal çağrılarına kulak vererek online çalışmaya geçtiler. Kendimizi ve öğrencilerimiz güvenli ve sağlıklı tutmak için bizlerde Edu Vizyon ve Felix Academy ekipleri olarak  uzaktan çalışıyoruz. Bununla birlikte, sağlık hepimizin odak noktamız. Bu yüzden ekibimiz  online çalışıyor ve öğrencilere uzaktan destek vermeye devam ediyor. Bu süreç bitene kadar online danışmanlık vermeye devam edeceğiz.

Şaşkın, mutsuz, kariyerinizden emin değil misiniz? Bugün yurtdışı eğitim danışmanlarımızdan biriyle konuşun!

Yurdışı Eğitim  Danışmanlığı ve Online Danışmanlık

Edu Vizyon  Eğitim Danışmanlığı olarak yıllardır online danışmanlık hizmeti sunuyoruz. COVID-19’daki mevcut koşullar nedeniyle, Yurtdışı  Eğitim , Kariyer Danışmanlığı tamamen Mart 2020’den itibaren online oturumlara geçti. Bir yurtdışı eğitim danışmanı veya genel eğitim desteği arıyorsanız, lütfen bizleri aramaktan çekinmeyin. Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı’ndaki hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.

Şubelerimiz için TIKLAYINIZ

Sağlıkla kalmanız dileği ile.

Edu Vizyon

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?