Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Avustralya’da Dil Eğitimi

Avustralya dil okulları

Avustralya’da Dil Eğitimi 

Avustralya’da dil eğitimi  için Avustralya dil okulları en iyi çözümlerden biri.  Avustralya halkının İngilizceyi ana dil olarak benimsemiş olması sayesinde, İngilizceyi de günlük hayatta öğrenmiş olacaksınız. Bu sayede İngilizceyi günlük hayatta daha etkili kullanmış olursunuz.

Avustralya dil okulları

Dil eğitimi için ana dili İngilizce olan ülkeler tercih edilmektedir. Bu ülkeler arasında elbette ki Avustralya da bulunmaktadır. Avustralya’da ana dilin İngilizce olması sebebiyle İngilizce öğrenim seviyeniz artmaktadır.

Çevrenizde pratik yapabileceğiniz bir ortamın olması sayesinde diliniz hayli gelişecektir. Çünkü sokakta, okulda, alışverişte, her yerde pratik yapma imkânınız bulunacaktır. Avustralya da dil eğitimi almak hem dil gelişiminizi iyi şekilde sağlayacaktır. Hem de birçok ülkeye göre daha maliyeti düşük olan bir ülkedir. Okul ücretleri de, ekonomik hayatta Amerika, İngiltere gibi dil eğitimi alınabilecek diğer ülkelere göre çok daha avantajlıdır.

Avustralya dil okulları avantajları neler?

Avustralya’da dil eğitimi almanın birçok farklı avantajı bulunmaktadır. İşte, Avustralya dil eğitimi almanın avantajları;

  • İngilizce eğitimi için Avustralya’nın önemli bir merkez olmasının sebebi yenilikçi yapısının olmasından kaynaklanmaktadır. Bunun yanı sıra gelişmiş materyalleri ve ELICOS standartlarına uygun olmasıyla birlikte İngilizce dil eğitim seviyesi gayet iyi bir şekilde verilmektedir.
  • Avustralya da dil eğitimi almanın en güzel avantajlarından bir tanesi de Avustralya’nın öğrencilere çalışma izni veriyor olmasıdır. Avustralya verdiği çalışma izni ile öğrencilerin haftalık 20 saate kadar çalışmasına hak tanımaktadır. Avustralya tüm vizeler için çalışma hakkı tanımaktadır.
  • Dünyanın en iyi üniversitelerini bulabileceğiniz Avustralya da mükemmel bir dil eğitimi almış olacaksınız. Dünyanın en iyi 100 üniversitesinden 8 tanesi Avustralya da bulunmaktadır. Bu durumda Avustralya’nın eğitim açısından gelişmiş bir ülke olduğunu göstermektedir.
  • Avustralya çok çeşitli kültüre sahip bir bölgedir. İçinde birçok kültür bulduğundan dolayı hem bir kültür sentezi hem bir kültür bolluğu ile tanışacaksınız. Bu durum sizin kişisel gelişiminizde büyük önem taşımaktadır.
  • Avustralya gelişim açısından Dünya’ya da büyük katkılar sağlamış olan bir ülkedir. Günümüzde tüm dünyanın kullandığı ultrason, Wifi ilk kez Avustralya’da doğmuş ve Avustralya’dan dünyaya yayılmıştır. Bunun yanı sıra 15 kez Nobel ödülü kazanmış olan bu ülke ciddi avantaja sahip olmanızı da sağlamaktadır. Çünkü ufkunuzu genişletmektedir.
  • Avustralya yaşam biçimi açısından da avantajlı olmaktadır. Konaklama imkânı oldukça fazladır. Bunun yanı sıra Avustralya maddi imkânlar olarak da Amerika ve İngiltere’ye göre daha avantajlı bir ülke olmaktadır.
  • Avustralya kolay vize veren ülkeler arasında bulunduğu için de tercih sebebi olmaktadır. Ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora, master ve dil eğitimi programlarında Avustralya çok kolay bir şekilde vize vermektedir. Avustralya 2 adette vize tipi sunmaktadır. Bu vizelerin ikisi de öğrenciye çalışma hakkı ve Avustralya’da kalma imkânı tanımaktadır.
  • Avustralya ulaşım açısından da avantajlı olan bir ülkedir. Özellikle demir yolu çok gelişmiştir. Demir yolu kullanılarak ulaşım hızlı şekilde sağlanabilir. Bunun yanı sıra otobüs, metro ve tramvaylarda tercih edilebilir.
  • Avustralya da öğrenim gören kişiler sağlık güvencesi yaptırmak zorundadır. Sağlık güvencesinin yaptırılabilmesi için Avustralya da eğitim hayatınızın olması gerekmektedir.

Avustralya'da dil eğitimi

Avustralya Dil Okulları ve Avustralya Vize Başvurusu

Avustralya’da dil eğitimi, Avustralya dil okulları, Sydney dil okulları, Perth dil okulları ve diğer yurtdışı dil okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek Edu vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerini ziyaret edebilir, yada bizi arayabilirsiniz. Tel : 0 212 543 58 06

 

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?