0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Yurtdışında dil okulu belirlerken dikkat edilmesi gerekenler !

Yurtdışında dil okulu seçerken göz önünde tutulması gereken noktalar

Uygun program, uygun süre

Yurtdışında Dil eğitiminden daha fazla verim alınabilmesi için hangi konularda , hangi ihtiyaçların meydana gelebileceği doğru analiz edilmeli ve  stratejiler doğru belirlenmelidir.

Yurtdışı dil okulu başvurusu yaptığınız Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim danışmanı sizin için yaptığı temel çalışmada hedeflerinizi anlamanızda yardımcı olur ve yeterliliklerinizi tespit eder. Akademik danışman tarafından yapılan çalışmanın sonunda fazla eğitim harcamaları yapmazken zamanınızı da boşa harcamamış olursunuz.

Katılmanız gereken program

Katılmanız gereken programı belirlemek için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm kriterler göz önünde bulundurulmalıdır. Örneğin sıradan bir İngilizce eğitimi almak istiyorsanız genel İngilizce programları size uygun. Mesleğinizde daha ileri derecede İngilizce kullanabilmek için mesleki eğitim İngilizce programlarına katılmak gerekir. İngilizceyi iş hayatınızda daha iyi kullanabilmek için iş hayatı İngilizce programları dil eğitim ihtiyacınızı karşılayabilecek nitelikte. Sahip olduğunuz İngilizce dil seviyesi bahsedilen programlara katılmak için yeterli değilse program öncesi genel İngilizce eğitimi alınması gerekir. Akademik danışmanlar hedefleriniz doğrultusunda yabancı dil eğitim planlamanızı yapar.

Uyum sağlanması gereken süre

Eğitim almanız gereken süre eğitim ihtiyacınıza göre belirlenir. Hedefleriniz doğrultusunda gereğinden az alınan eğitim sonucu amacınıza ulaşamazsınız ve aldığınız eğitim boşa gider. Gereğinden fazla alınan eğitim iste para ve zaman kaybına neden olur. Dil okulu seçiminde İngilizce seviyeniz tespit edilir ve hedefiniz doğrultusunda en uygun dil eğitim programı belirlenir ve en uygun eğitim planı yapılır.

Eğitimin süresi değil niteliği önemlidir

Belirli bir kalite seviyesine ulaşmamış eğitim kadrosuyla uzun zaman içerisinde bazı eksiklikler oluşarak tamamlanacak eğitiminiz kaliteli bir eğitim kurumunda, uygun eğitim programı ve kaliteli öğretmen kadrosuyla kısa zaman içerisinde en verimli derecede tamamlanır.

06 Temmuz 2014
4.367 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?