Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Ücretsiz , Profesyonel yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti

 

Ücretsiz , Profesyonel yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti alın

Yurtdışında eğitim yapmaya karar verdiğiniz de kendi başınıza yaptığınız araştırmalar okul, barınma vb. fırsatların inceliklerini öğrenmeye çalışmak zaman ve para kaybı olmaktan öteye gitmez. Beraberinde eğitiminizin istediğiniz kaliteye ulaşmasına engel olurken yapılma olasılığı yüksek herhangi bir yanlış sonucu yurtdışı eğitim başvurunuzun ilgili ülke konsolosluğunca vize reddine neden olabilir. Olası bir hatadan kaynaklanan vize reddi ise sizin yurtdışı eğitim hayallerinizi ve bundan sonraki olası başvurularınız için hep bir soru işareti oalrak kalacaktır. Yurtışı eğitim danışmanlığı yurt dışında almak istediğiniz eğitimin tüm aşamalarında sizi aydınlatır, doğru ülke, doğru eğitim programı gibi bir çok konuda size oldukça kapsamlı bilgiler sunar. Ve tüm bunalra tamamen ücretsiz sahip olursunuz.

Size ait ihtiyaç, tercih ve bütçeye uygun seçenekler önünüze serilir.

Doğru seçeneklere sahip olmadan doğru seçim yapmak mümkün değil. Öğrenciler arasında dili hangi amaçla öğrendiği, nasıl bir tercih yapmak istediği, dil konusunda yeterliliği, eğitime başlamadan önce sahip olduğu dil seviyesi ve eğitime ayrılabilecek bütçe tamamen farklıdır. Bahsi geçen ölçütlerin sağlıklı bir biçimde yapılandırılmasında ve beklentilerin doğru yönlendirilmesinde akademik danışmanlık hizmeti önemlidir. Bahsedilen tüm ölçütler akademik uzmanlar tarafından bir araya getirildiğinde sizin için en uygun seçenekler belirlenir ve yapacağınız seçim için profesyonel yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti alarak doğru karar vermiş olursunuz. Akademik danışmanlık birimi tüm profesyonel danışmanlık hizmetlerini güvenliğiniz için sizlere sağlar.Gideceğiniz ülkeye ulaştığınızda hava alanında karşılanmanız ve konaklayacağınız bölgeye güvenle ulaşmanız sağlanıyor.

Yolculuk esnasında karşınıza çıkabilecek tüm sorunlar halledilirken, ulaştığınıza dair tüm bilgilerin konaklama ve okul yerinize bildirimler yapılarak onay işlemleri gerçekleştiriliyor. Havaalanında karşılanmanız ve konaklayacağınız yere transferiniz güvenle sağlanıyor. Ülkenize dönünceye kadar, yurtdışı eğitim danışmanlık şirketince tüm sorunlarınıza her zaman bir cevap alabilirisniz.Yurt dışında bulunduğunuz zaman zarfında kendinizi yalnız ve tedirgin hissetmeyin. Akademik danışmanlık hizmetlerinin destek sağladığı her konuda ihtiyaç duyduğunuz yardımı alabilecek ve problemlerinizin çözümü için sıkıntıya düşmeyeceksiniz.

Yurtdışı eğitim hakkında tüm sorularınız için bizi hiç çekinmeden 0 212 543 58 06 numaralı telefonumuzdan arayabilir, Şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim şubeleri için TIKLAYINIZ

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?