Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

SSLC Victoria Dil Okulu

Dünyanın en güzel ülkelerinden birinde İngilizce öğrenmek kulağa nasıl geliyor?

SSLC Victoria Dil Okulu ( Sprott Shaw Language College ), Toronto, Victoria ve Vancouver’da ki uluslararası öğrenciler için İngilizce Dil programları sunmaktadır. Birinci sınıf müfredatımız ve profesyonel öğretmenlerimiz size dünyanın herhangi bir yerinde yüksek maaşlı bir işe girmeniz için ihtiyacınız olan İngilizce becerilerini verecektir. İngilizce öğrendikten sonra, dünya genelindeki çok uluslu şirketler için çalışma gücüne sahip olursunuz!

SSLC Victoria Dil Okuluna hoş geldiniz! Britanya Kolombiyası’nın başkenti olan Vancouver Adası’nda yer alan Victoria, tüm Kanada destinasyonlarının en doğal manzaralarından biridir ve Britanya, Avrupa ve Asya etkilerinin eşsiz bir ağıdır. Dünyaca ünlü Butchart Bahçeleri’nden büyüleyici Parlamento binalarına kadar, Victoria kaçırılmaması gereken bir şehirdir. Öyleyse gelin ve SSLC Victoria ile İngilizce öğrenin ve adalı olmanın ne demek olduğunu keşfedin!

Victoria Şehri

British Columbia eyaletinin başkenti ve Vancouver Adasında bulunan Victoria şehri Kanada’nın Amerika ile sınırında yer almaktadır. Juan de Fuca Boğazı ile muhteşem manzaralara sahip Victoria da turizmin ayrı bir önemi bulunmaktadır. Bugtchart Bahçeleri, Victoria BC Müzesi her yıl 1 milyon civarında ziyaretçi ağırlamaktadır. Ayrıca Point Ellice, Victoria Bug Zoo, Parlemento binası, Alley Sokağı da mutlaka görülmeli. Sakin bir şehir olan Victoria’da huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. Ayrıca Büyük Okyanus kıyısındaki Kanada’nın deniz donanması da Victoria’dadır.

SSLC Victoria Dil Okulu Konumu

SSLC Victoria dil okulu şehir merkezindedir. Okulun etrafında çok sayıda restoran, kafe, mağaza, marina ve alışveriş merkezi bulunmaktadır. Okuldan çıkarak sosyal hayata kolayca uyum sağlayabilirsiniz. Downtown Victoria’daki okul marinaya çok yakındır ve The Bay Centre alışveriş merkezi, Victoria Bug Zoo okula yürüme mesafesindedir.

SSLC Victoria Dil Okulu Donanımı

SSLC Victoria dil okulunda tam donanımlı sınıflarda ders işlenirken, ders aralarında öğrencilerin dinlenebilmeleri için özel alanlar tasarlanmıştır. Dinlenme salonu, masa tenisi, mutfak öğrencilerin kullanımı içindir. İki ayrı dinlenme salonu ile arkadaşlarınız ile keyifli zaman geçirebilirsiniz. Farklı ülkelerden gelen ve aynı amaçlar doğrultusunda ilerlediğiniz öğrencilerin geldikleri ülkelerin kültürlerini öğrenebilir, farklı sohbet konuları ile dil pratiği kazanabilirsiniz.

SSLC Sunulan Eğitimler

SSLC Victoria dil okulunda her seviyeden öğrenciye uygun genel İngilizce eğitimi verildiği gibi, iş İngilizcesi, Akademik İngilizce, IELTS, Cambridge sınav hazırlık programları da iyi seviyedeki öğrencilere sunulmaktadır.

SSLC , ESL (English As A Second Language)

SSLC Victoria dil okulunda öğrencilerin İngilizce dilini ikinci dilleri olarak benimsemeleri ve dili hayatlarına adapte edebilmeleri için sunulan bu programda yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. SSLC Victoria dil okulunun ESL Programları öğrencileri hedeflerine daha kısa sürede ulaştırmak için tasarlanmıştır.

SSLC ESL, SC

Dilbilgisi, okuma, yazma, dinleme ve konuşma yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz program ile genel İngilizce eğitimi alabilirsiniz. Pazartesi’den Cuma’ya saat 09:00 ile 12:00 arasında verilen dersler ile temel dil yeterliliklerinizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

SSLC ESL, SF

SSLC Victoria dil okulunda dil bilgisi, dinleme, okuma ve yazma ile öğleden sonra telaffuz ve iletişim (konuşma) derslerine katılabilirsiniz. SSLC Victoria dil okulunda katılacağınız telaffuz dersleri ile hem öğrendiğiniz kelimeleri pekiştirecek hem de doğru söyleme şekillerini öğrenmiş olacaksınız.

İngilizce dilinin temel becerilerinin geliştirilmesi için verilen bu eğitimler sayesinde dilinizi hızlıca ilerletebilir ve günlük hayata tam anlamıyla daha kısa sürede dahil olabilirsiniz. SSLC Victoria Dil okulunun verdiği bu eğitimler daha sonra akademik bir kariyer hedefleyen öğrenciler için oldukça değerli eğitimlerdir.

SSLC Seçmeli Dersler

SSLC Victoria dil okulunda aynı zamanda ingilizce öğrenirken bir yandan kendinizi İngilizce ifade etmek istediğiniz farklı alanlarda da çalışmalar yapabilmeniz için size ek ders seçenekleri sunulmaktadır. Filmlerle dil, kafe eğitimi, müşteri hizmetleri ve ağırlama, akademik çalışma becerileri gibi alanlar ile kombinasyon yapabilirsiniz.

SSLC Ücretsiz Kulüpler ve Atölyeler

Derslerden sonra öğrencilerin ekstra pratik yapabilecekleri ve kendilerini daha fazla geliştirebilecekleri programlarıdır.

 • Dilbilgisi
 • Konuşma sınıfı
 • Yoga kulübü
 • Gitar kulübü
 • Cv atölyesi
 • Röportaj atölyesi

SSLC IELTS Sınav Hazırlık Programı

Kanada, İngiltere, Avustralya gibi ülkelerde yükseköğrenim veya özel kurumlara başvuru yapmayı planlayan öğrencilerin İngilizce bilgilerini belgeleyebilecekleri IELTS sınavı pek çok ülkede ve kurumda geçerlidir. SSLC dil okulunun uzman ve alanında deneyimli eğitmenlerinden sınav tekniklerini öğrenebilir ve sınavın her bandı üzerine çalışmalar yürüterek kendinizi geliştirebilirsiniz. IELTS sınavına hazırlık yapabilmek için iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip olmalısınız. Belirli bir seviyenin üzerindeki öğrenciler SSLC Victoria dil okulunun IELTS sınav hazırlık sınıfına katılabilirler. Sınavdan almayı planladığınız skora ulaşıp ulaşamadığınızı deneme sınavlarına girerek belirleyebilirsiniz. Yeterli hissettiğinizde gerçek bir IELTS sınavına girebilirsiniz.

SSLC İş İngilizcesi

SSLC Victoria Dil Okulunda özel olarak hazırlanmış programlardan biri de uluslararası iş dünyasında kariyer hedefleri olanların kendilerini geliştirebilecekleri İş İngilizcesi programıdır. Genel terimleri, telefon görüşmesi, mülakat teknikleri, etkili iletişim becerileri gibi çeşitli çalışmalar ile yeterli bir seviyeye ulaşabilirsiniz. SSLC Victoria dil okulunun sunduğu iş İngilizcesi programında temel dil becerilerinin de geliştirilmesi oldukça önemlidir. Bu eğitimde sonra aktif olarak proje hazırlayabilir ve akıcı konuşmanızla mükemmel bir sunum yapabilirsiniz.

SSLC Victoria Aktiviteleri

SSLC Victoria dil okulu öğrencilerin kolayca kaynaşabilmeleri ve sohbet ederek pratik yapmalarını sağlamak adına etkinlikler düzenlemektedir.

Hafta içi şehir içinde akşam yemeği, şehir turu, buz pateni, hafta sonu ise çevre şehirlere geziler düzenlemektedir.  Dil pratiği yapmak üzere düzenlenen etkinlikler ile arkadaşlarınız ile sohbet ederken, profesyonellerin dili gerçek hayatta kullanımlarını gözlemleyebilirsiniz.

SSLC Victoria  Konaklama

SSLC  Dil Okulunda aile yanı ve yurt seçenekleri sunan okul aracılığı ile konaklamanızı da ayarlayabilirsiniz.  Aile yanı konaklamalar Kanada’da oldukça tercih edilir. Ailelerin evlerin şehir merkezine toplu taşıma ile ortalama 30 dakikada ulaşabileceğiniz mesafededir. Odalar tek kişilik olup, tercihen özel banyolu da sunulmaktadır. Bazı aileler evlerinin müsaitlik durumuna göre ayrı odalarda ve farklı milletlerden olmak üzere birden fazla öğrenci ağırlayabilirler. Aile yanı konaklamalar sabah kahvaltısı, kahvaltı, öğle yemeği veya kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği alternatifleri sunmaktadır. Fiyatlandırmalar evin şehir merkezine uzaklığı, odanızın standardı ve yemek sayısına göre hesaplanmaktadır.

Yurt konaklamaları ise şehir merkezinde ya da toplu taşıma ile 10-15 dakika mesafededir. Yurtlarda odalar 1,2 veya 3 kişilik, tercihen özel banyoludur. Yurtlarda yemek alternatifi sunulmamakla birlikte, paylaşımlı mutfaklarda kendi yemeğinizi pişirme imkânı sunmaktadır. Sizin gibi farklı ülkelerden gelen öğrenciler ile kaynaşarak güzel dostluklar kurabilirsiniz.

SSLC Dil Okulu Video

SSLC Dil Okulu Fiyatları

8 Hafta

 • 15 ders: 1680 CAD
 • 20 ders: 1920 CAD
 • 25 ders: 2160 CAD

12 Hafta

 • 15 ders: 2400 CAD
 • 20 ders: 2760 CAD
 • 25 ders: 3120 CAD

24 Hafta

 • 15 ders: 4560 CAD
 • 20 ders: 4800 CAD
 • 25 ders: 5640 CAD

28 Hafta

 •  15 ders: 5320 CAD
 • 20 ders: 5600 CAD
 • 25 ders: 6580 CAD

32 Hafta

 • 15 ders: 6080 CAD
 • 20 ders: 6400 CAD
 • 25 ders: 7520 CAD

36 Hafta

 •  25 ders: 8460 5640 CAD

 

Aile Yanı Konaklama Ücretleri;

 • Tek kişi oda, yemeksiz: 205 CAD/Haftalık
 • Tek kişilik oda, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği: 235 CAD/Haftalık
 • Tek kişi oda, sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği: 250 CAD/Haftalık

Ek Ücretler

 • Okul kayıt ücreti: 150 CAD
 • Konaklama rezervasyon ücreti: 220 CAD
 • Havalimanı Karşılaması: 110 CAD (Tek Yön)
SSLC Kanada Victoria Dil Okulu Başvuru ve Kayıt

SSLC Victoria Dil Okulu, Vancouver Dil Okulları, Toronto Dil Okulları, Kanada Kolejleri ve diğer yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz için Türkiye geneli Edu Vizyon ofislerini ziyaret edebilir yada bizlere 0 212 543 58 06 / 0 212 261 28 88 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?