Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Toronto Dil Okulları

Toronto dil okulları

Toronto dil okulları ve eğitim

Toronto dil okulları , Kanada’nın ekonomik motoru olarak adlandırılır. Toronto, Ontario’nun en güzel gölünün kıyısında yer alır: iklim çok nemlidir ve mevsimler için net bir bölünme ile karasaldır. Toronto’da yaklaşık 17 eğitim kurumu vardır.

Kanada’da yaşamanın maliyeti haftalık ortalama 147 $ CAD, eğitim programının maliyeti ise 125 / 290 $ CAD / hafta. Herhangi bir eğitim kurumundaki fiyat, seçilen konaklama türüne ve seçilen kursa göre değişiklikler gösterebilir.

Toronto Türk öğrencilerin en çok arzu ettiği Kanada şehri

QS’ye göre, Toronto’yu Kanada’nın en büyük şehrinde okumak için çekici kılan şey, çok çeşitli, canlı bir kültürel ortam ve gece hayatıdır. Çarpıcı doğal çevre ve tabii ki dünyanın önde gelen üniversiteleri Toronto’yu Türk ve Uluslarası öğrencilerin gözünde oldukça popüler hale getiriyor.

Kanada dil kursları Toronto

Kanada’nın Toronto şehrinde ki dil okulları hakkında detaylı bilgilere sayfamızdan ulaşabilir , Okullar hakkında daha fazla bilgiyi 0 212 543 58 06 numaralı telefonlarımızdan yada şubelerimizden alabilirsiniz.

Toronto dil okulu fiyatları

Toronto’da dil okulu fiyatları oldukça rekabetçidir. Özelikle Covid-19 salgınından dolayı  bir çok okulda ücretler oldukça düşük seviyelerde. Bu konuda daha fazla fiyat teklifi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Toronto dil okulları tavsiye

Toronto’da dil okulları tavsiye arıyorsanız sizlere ILAC Toronto, LSI Toronto, Kaplan Toronto, EC Toronto, Quest Toronto, Sprott Shaw Language College (SSLC) Toronto , dil okullarını  tavsiye edebiliriz. Bu okullar Kanada dil okulu tavsiyeleri sırlamalarından ilk sıralarda gelmektedir.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?