Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

ILSC Vancouver Dil Okulu

ILSC Vancouver Dil Okulu şehir merkezinde oldukça büyük bir kampüste hizmet vermektedir. Granville istasyonuna, Queen Elizabeth Theatre, Vancouver Public Library, Pacific Centre alışveriş merkezine oldukça yakın mesafededir.

Doğal limanları ile hemen hemen her yıl dünyanın en yaşanılabilir şehirlerinden biri olarak seçilen Vancouver canlı şehir hayatı, yüksek standartlı öğretim kurumları ile de dikkat çekmektedir. Yıl boyu Kanada geneline göre yıl boyu daha yüksek sıcaklıklara hâkim olan Vancouver Pasifik Okyanusuna olan konumu ile de farklı bir vizyona sahiptir. British Columbia eyaletinde bulunan Vancouver şehri Kanada’nın üçüncü büyük şehridir. Oldukça büyük olan Vancouver limanına sahiptir.

ILSC Vancouver Dil Okulu Konumu

 

ILSC Vancouver Dil Okulu Donanımı

ILSC Vancouver Dil Okulu oldukça büyük bir kampüste tam donanımlı 90 sınıf ile eğitim veren ILSC dil okulunda, 6 öğrenci salonu, 6 bilgisayar odası, mutfaklar ve test merkezi bulunmaktadır. Ders aralarında mola verip bir sonraki derse enerjinizi yükselterek katılabilir, derslerden sonra çalışabilirsiniz. Öğrencilerin kendilerini huzurlu hissetmeleri ve arkadaşları ile kaynaşırken derslerde öğrendiklerini sohbet ortamında aktifçe kullanabilmeleri için öğrenci salonları özenle düzenlenmiştir.

ILSC Vancouver Dil Okulu Eğitimleri

ILSC Vancouver Dil Okulu her seviyede öğrenciye genel İngilizce eğitimi verirken, iyi seviyelerdeki öğrencilere iş İngilizcesi, tıp İngilizcesi gibi seçenekler sunmaktadır. Ek derslerden sanat ve İngilizce, medya ve İngilizce de değerlendirebileceğiniz alternatifler arasındadır.

ILSC Vancouver Dil Okulu Genel İngilizce eğitimi

ILSC Vancouver Dil Okulunda eğitime başladığınız ilk gün yapılan sınavlar neticesinde yazılı ve sözlü olarak ölçülür, seviyenize en uygun sınıfa yerleştirilirsiniz. Temel becerilerinizi geliştirebilir, İngilizce dilini güncel hayatınızda kullanabilecek yeterliliğe erişebilirsiniz. Dil bilgisi, kelime bilgisi, okuma, yazma, dinleyerek anlama, konuşma becerileri elde edersiniz. Daha çok pratiğe dayalı eğitimlerde, her öğrenciye eşit zaman ayrılan dersler ile sağlanır.  Dönemsel olarak seviyenizi ölçmek için düzenlenen sınavlar ile öğrenme hızınız kontrol edilir.

ILSC Vancouver Dil Okulu İş İngilizcesi

ILSC Vancouver Dil Okulunda en az B1 seviyesindeki öğrencilerin katılabileceği bir programdır. Uluslararası düzeyde kariyer hedefleri olanlara kendilerini anadili İngilizce olan bir ülkede geliştirme imkânı sunmaktadır. Program süresince etkili iletişim yollarını, telefon görüşmesi yapmayı, mülakat tekniklerini, yazışmaları öğrenebilirsiniz. Satış, pazarlama, finans gibi sektörlere dair temel terimleri öğrenirken, bakış açınızı genişletebilirsiniz.

ILSC Sınav hazırlık programları

ILSC Vancouver Dil Okulu çeşitli sınavlara hazırlık kursları sunan, uzman ve deneyimli kadrosunun bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Ara dönemlerde gerçekleştirilen deneme sınavları ile seviyenizi öğrenebilir ve sınavlardan istediğiniz skora erişebilmek için ne kadar çaba göstermeniz gerektiğini görebilirsiniz.

ILSC Akademik İngilizce

Kanada’da üniversiteye veya kolej eğitimi almayı düşünüyorsanız öncesinde hazırlık niteliğinde katılabileceğiniz bir programdır. İyi seviyelerde İngilizce bilgisine sahip öğrenciler katılabilir.

ILSC Pathway Programı

ILSC Vancouver Dil Okulunda verilmekte olan University Pathway eğitimi sayesinde Kanada’da okulların anlaşmalı olduğu kolejlere herhangi bir IELTS skoruna ihtiyaç duymadan başvuru yapabilirsiniz. Her üniversite ve kolej farklı düzeyde pathway yeterliliği istemektedir. Pathway programlarında eğitim alabilmek için öncelikle programa uygun İngilizce yeterliliğini sağlamanız gerekmektedir. Uygun seviyeye ulaşıldığında ise ILSC Dil Okulunun sertifikası ile partner okul ile sınavsız akademik eğitime başlayabilirsiniz.

ILSC Vancouver Aktiviteler

ILSC Vancouver Dil Okulunda eğitim süresince okul içinde ve okul dışında katılabileceğiniz etkinlikler düzenlenmektedir. Okulda konuşma, dinleme pratikleri yapabilirsiniz. Okul dışında ise hafta içi derslerden sonra akşam yemekleri, sinema, barbekü partisi, kayak, buz pateni hafta sonu ise Seattle, Rocky Dağı gibi çevre bölgelere düzenlenen turlara katılabilirsiniz. Böylece okuldan arkadaşlarınız ile kaynaşabilir ve dil pratiği yapabilirsiniz. Eğitmenlerin eşlik edeceği etkinliklerde, dilin gerçek hayatta kullanımını gözlemleyebilirsiniz. Sosyal etkinlikler özgüveninizi arttırırken güzel zaman geçirerek derslerdeki stresinizi atmanıza da yarar.

ILSC Vancouver Konaklama Alternatifleri

ILSC Vancouver Dil Okulunda konaklama seçenekleri sunan okul aracılığı ile yurt veya aile yanında kalabilirsiniz. Vancouver şehrine dil eğitimi amacıyla gelen öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama tipi aile yanıdır.

ILSC Vancouver Dil Okulunun öğrencilerinin puanlandırdığı aileler arasından özenle seçilen ve denetlenen evler arasından özenle seçilmektedir. Genellikle tek kişilik odalar sunulsa da iki kişi seyahat edenler için çift kişilik odalar da sunulabilmektedir. Bir evde müsaitlik durumuna bağlı olarak farklı milletten olmak şartıyla birden fazla kişi kalabilmektedir. Özel banyolu odalar da bulunmaktadır. Aile yanı konaklamalarda yemek seçenekleri de sunulmaktadır.

Sabah kahvaltısı, kahvaltı ve akşam yemeği veya kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği seçenekleri de sunulmaktadır. Aileler ile ortak geçirdiğiniz zamanlarda sohbet ederek Kanada kültürünü yakından tanırken, dilinizi geliştirebilirsiniz. Aile yanı konaklamalarda evler şehir merkezine toplu taşıma ile ortalama 45 dakika mesafededir. Vancouver şehrinde ailelerin evlerinde kalırken, bazı kurallara uymanız gerektiğini de unutmamalısınız. 18 yaşından küçük öğrencileri sorumluluk alma ücreti ile bazı aileler kabul etmektedir.

Yurt konaklamaları ise şehir merkezine daha yakın mesafede tek kişilik veya paylaşımlı odalardan meydana gelmektedir. Odaların bazıları özel banyoya da sahiptir. Yurt konaklamalarında yemek seçeneği genellikle bulunmaz. Ortak kullanım alanı olan mutfakta kendi damak zevkinize göre yemek pişirebilirsiniz. Yurtlarda farklı ülkelerden gelen arkadaşlarınız ile sosyalleşebilirken, farklı kültürleri tanıyabilirsiniz. Kendi kurallarınızın geçerli olduğu daha özgür bir hayata sahip olabilirsiniz. Kendinize ve standartlarınıza en uygun konaklama seçeneğini seçerek, eğitim süresinde huzurlu ve konforlu bir ortamda kalabilirsiniz.

 

ILSC Vancouver Dil Okulu Fiyatları

8 Hafta

 • 24 ders: 2040 CAD
 • 30 ders: 2376 CAD

12 Hafta

 • 24 ders: 2940 CAD
 • 30 ders: 3348 CAD

24 Hafta

 • 24 ders: 5520 CAD
 • 30 ders: 6384 CAD

28 Hafta

 • 24 ders: 6440 CAD
 • 30 ders: 7448 CAD

32 Hafta

 • 24 ders: 7360 CAD
 • 30 ders: 8512 CAD

36 Hafta

 • 24 ders: 8280 CAD
 • 30 ders: 9576 CAD

 

Öğleden Sonra Dersler İçin Geçerli Fiyatlar

8 Hafta

 • 24 ders: 1672 CAD

12 Hafta

 • 24 ders: 2412 CAD

24 Hafta

 • 24 ders: 4272 CAD

28 Hafta

 • 24 ders: 4984 CAD

32 Hafta

 • 24 ders: 5696 CAD

36 Hafta

 • 24 ders: 6408 CAD

 

Aile Yanı Konaklama Ücretleri;

 • Tek kişilik oda, yemeksiz: 200 CAD/Haftalık
 • Tek kişilik oda, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği: 240 CAD/Haftalık
 • Tek kişilik oda, sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği: 255 CAD/Haftalık

 

Yurt Konaklama Ücretleri;

 • 2 kişilik oda aylık 385 CAD /haftalık
 • Tek kişilik oda aylık 465 CAD /haftalık

 

Ek Ücretler

 • Okul kayıt ücreti: 160 CAD
 • Konaklama rezervasyon ücreti: 210 CAD

ILSC Kanada Başvuru ve Kanada Vize İşlemleri için Bizi Arayın

Kanada dil okullarıVancouver dil okulları, Toronto Dil Okulları, Kanada Kolejleri ve diğer yurtdışı dil okulları hakkında daha fazla bilgi almak için Türkiye geneli Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı şubelerini ziyaret edebilir yada 0 212 543 58 06 / 0 212 261 28 88 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?