Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

ILAC Vancouver Dil Okulu

ILAC Vancouver Dil Okulu Hakkında

Vancouver ILAC  Konumu Neresidir ?

ILAC Vancouver Dil Okulu Kanada’da verdiği dil eğitimleri ile ödüle layık görülen, Toronto ve Vancouver ’da faaliyet göstermektedir. Vancouver ILAC dil okulu şehrin merkezinde, modern ve son teknoloji ile donanımlı sınıflarda eğitim imkânı sunmaktadır. Simon Fraser Üniversitesine oldukça yakın mesafededir. British Columbia eyaletinde bulunan Vancouver şehri mükemmel doğası ve Kanada’nın soğuğuna inat eksi derecelere sıklıkla düşmeyen sıcaklık değerleri ile ideal bir şehirdir. Aynı zamanda yıllarca dünyanın en yaşanabilir şehirleri arasında gösterilmiştir.

ILAC Vancouver  Donanımı

ILAC Dil Okulu öğrencilerin ders aralarında dinlenebilmeleri ve sosyalleşirken pratik yapabilmeleri için geniş dinlenme alanları ve 100’den fazla bilgisayarın bulunduğu multimedya merkezi bulunmaktadır. Son teknoloji ile donatılmış 70’ten fazla sınıfta ders işlenmektedir. Sınıflarda verilen dil eğitimi haricinde sosyal ortamlarda da öğrenciler tarafından bilinmektedir.

ILAC Vancouver Dil Okulunun Sunduğu Programlar

Kanada ILAC Dil Okulunda kendi seviyenize uygun bir genel İngilizce sınıfında haftalık 30 veya 38 ders saati ile eğitime başlayabilirsiniz. ILAC dil okulunda 17 seviye bulunmaktadır. İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip öğrenciler için ise iş İngilizcesi, IELTS, TOEFL sınav hazırlık programları, üniversiteye hazırlık eğitimleri sunulmaktadır. Ayrıca tiyatro ile İngilizce, müzikle İngilizce, filmlerle İngilizce gibi seçmeli dersler de bulunmaktadır.

ILAC Vancouver Dil Okulu Genel İngilizce Eğitimi

Kanada ILAC Dil Okulu Genel İngilizce eğitimi ile 1.seviyeden başlayarak İngilizce temellerinizi atabilirsiniz. Dil seviyeniz ilerledikçe 10. Seviyeye gelerek farklı bir programa geçiş yapabilirsiniz. Okula geldiğiniz ilk gün seviyeniz yazılı ve sözlü sınavlar ile belirlenir ve seviyenize uygun bir sınıfta eğitime başlayabilirsiniz. Dil bilgisi, kelime, okuma, yazma, dinleyerek anlama, konuşma olmak üzere tüm yetenekleriniz gelişir. Dersler 45 dakika sürmektedir. Sabah 8.30’da başlayıp seçtiğiniz program yoğunluğuna göre 13.30 veya 15.20’ye kadar sürmektedir. Herhangi bir başlangıç tarihi beklemenize gerek olmadan her Pazartesi başlangıç yapabilirsiniz. Her seviyeye uygun sınıflarda ingilizce gelişimi için derslere katılıp ingilizce seviyenizi istenen noktaya getirebilirsiniz.

ILAC Vancouver Dil Okulu İş İngilizcesi

ILAC Kanada Dil Okulu seviyelerinden 10. Seviye ve üzerinde İngilizce bilgisine sahip öğrencilere sunulan bir programdır. Uluslararası iş dünyasında hedefleri olanların tercih edebileceği iş İngilizcesi kursu, finans, satış, pazarlama gibi alanlarda teknik terimlere hâkim olmanızı sağlar. Ayrıca mülakat teknikleri, iş görüşmesi, CV hazırlama, telefon konuşması yapmak gibi yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Business English Exam (BEC) sınavı ile sınandığınız programda ilerleme hızınızı görebilirsiniz. Uluslararası tanınan bu sınav ile pek çok şirkete başvurabilirsiniz.

ILAC Vancouver Dil Okulu Cambridge Sınav Hazırlık Programları (FCE, CAE, CPE)

Cambridge sınavlarından birine hazırlanmak isteyen öğrenciler öncelikle okula başladıkları ilk gün sınava katılırlar ve seviyelerine göre sınav programına katılabilirler. 2 haftada bir sınava alınırsınız ve ilerleme hızınız tespit edilir.

ILAC 10. seviyedeki öğrenciler FCE

ILAC 14. Seviyedeki öğrenciler CAE

ILAC 16. Seviyedeki öğrenciler CPE

ILAC Vancouver Pathway Üniversite Geçiş Programı

Kanada’da yükseköğrenim almayı planlayan öğrencilerin, akademik eğitim öncesinde katılabileceği ve üniversite, kolej eğitimine hazırlık yapabileceği bir dil eğitim programıdır. Sınav teknikleri, makale yazma, araştırma yetenek geliştirmesi, stratejik düşünme gibi özelliklerinizi geliştirebilir ve üniversite, kolej eğitimine başladığınızda zorlanmadan uyum sağlayabilirsiniz. Vancouver ILAC Dil Okulu Pathway programına 10. Seviyesinin üzerindeki öğrenciler katılabilir. ILAC dil okulu Kanada genelinde 80 civarında üniversite ve kolej ile anlaşmalıdır. Herhangi bir ingilizce sınava tabi tutulmadan direkt olarak akademik eğitime başlayabilirsiniz. ILAC’ın uzman pathway ekibi ile evrak hazırlama, başvuru ve kabul mektubu almanız kolay ve hızlı bir şekilde tamamlanır.

Vancouver ILAC Dil Okulu IELTS Sınav Hazırlık Programı

Vancouver ILAC Dil Okulunda 10. Seviyesi veya üzerindeki öğrencilerin katılabileceği sınav hazırlık programıdır. Sınavın tüm bantlarından yüksek skor almak adına çalışmalar yapabilirsiniz. İki haftada bir düzenlenen IELTS deneme sınavları ile seviyenizi öğrenerek, hazır olduğunuzda akademik veya genel IELTS sınavına katılabilirsiniz. Derslerde eğitmenler tarafından verilen eğitimler sınavla doğru orantılıdır. Bu eğitim türü sınavdaki başarı oranınızı yükseltmektedir.

ILAC Vancouver TOELF Sınav Hazırlık Programı

Vancouver ILAC Dil Okulunda TOEFL hazırlık eğitimine katılmak isteyen öğrenciler için hazırlamış bir dil programıdır. Vancouver ILAC Dil Okulu en az 10. Seviyesindeki öğrencilerin katılabileceği bir programdır. 2 haftada bir ilerleme hızınızı ve durumunuzu değerlendirmek adına düzenlenen TOEFL deneme sınavları ile ne zaman hazır olduğunuza karar verebilirsiniz.

ILAC Vancouver Ders Dışı Aktiviteleri

Ders harici öğrencilere haftalık düzenlenen gezi programları da sunulmaktadır. Hafta içi şehir içinde müze, buz hokeyi maçı, sanat galerisi gezileri, yazın tekne partisi, Stanley Park yürüyüşü, Kitsilano kano gezisi, akşam yemekleri, cadılar bayramı partisi, hafta sonu ise çevre bölgelere düzenlenen Seattle, Whister Kayak merkezi gibi etkinliklere katılabilirsiniz.

ILAC Vancouver  Konaklama Seçenekleri

ILAC , Konaklama seçenekleri aracılığı ile standartlarınıza uygun aile yanı veya yurt seçeneklerinden birini değerlendirebilirsiniz. Vancouver ILAC Dil Okuluna dil eğitimi amacıyla gelen öğrencilerin en fazla tercih ettiği aile yanı konaklamalardır. Kanada kültürünü yakından tanımak isteyen öğrenciler sıcak bir aile ortamında kalabilirler. Odalar tek kişilik ve tercihe göre özel banyolu olmaktadır. Yemek seçenekleri sunan aileler ile sabah kahvaltısı, sabah kahvaltısı, akşam yemeği veya sabah kahvaltısı, öğlen ve akşam yemeği seçebilirsiniz. Ailelersin evleri yerleşim yerlerinde, şehrin merkezinden toplu taşıma ile ortalama 45 dakika mesafededir.

Özgür yaşamına önem veren öğrencilere ise yurt konaklamaları önerilmektedir. Şehir merkezinde veya aile yanına göre nispeten daha yakın konumdaki yurtlardan okula yürüyerek veya toplu taşıma ile ortalama 15 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. Yurtlarda odalar 1,2 veya 3 kişilik, tercihe göre özel banyolu seçeneklerde bulunmaktadır.

ILAC Dil Okulu Video

 

Vancouver ILAC Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar ?

 

8 Hafta

Haftalık 30 ders: 2072 CAD

Haftalık 38 ders: 2352 CAD

12 Hafta

Haftalık 30 ders: 2988 CAD

Haftalık 38 ders: 3444 CAD

24 Hafta

Haftalık 30 ders: 5640 CAD

Haftalık 38 ders: 6552 CAD

28 Hafta

Haftalık 30 ders: 6580 CAD 5640 CAD

Haftalık 38 ders: 7644 CAD 6552CAD

32 Hafta

Haftalık 30 ders: 7520 CAD 6580 CAD

Haftalık 38 ders: 8736 CAD 7644 CAD

36 Hafta

Haftalık 30 ders: 8208 CAD 7520 CAD

Haftalık 38 ders: 9576 CAD 8736 CAD

 

ILAC Kanada Dil Okulları Online Eğitim Dil Kursu Ücretleri

12 Hafta

Haftalık 30 ders: 1680 CAD

16 Hafta

Haftalık 30 ders: 2240 CAD

20 Hafta

Haftalık 30 ders: 2800 CAD

24 Hafta

Haftalık 30 ders: 3240 CAD

28 Hafta

Haftalık 30 ders: 3780 CAD

32 Hafta

Haftalık 30 ders: 4320 CAD

36 Hafta

Haftalık 30 ders: 4860 CAD

 

Aile Yanı Konaklama Ücretleri;

Tek kişilik oda + kahvaltı + akşam yemeği: 245 CAD/haftalık

Yurt Konaklama Ücretleri;

2 kişilik oda, yemeksiz: 315 CAD /haftalık

Tek kişilik oda, yemeksiz: 483 CAD /haftalık

Ek Ücretler

Okul kayıt ücreti: 160 CAD

Konaklama rezervasyon ücreti: 210 CAD

 

Kanada dil okullarıVancouver dil okullarıKanada Üniversiteleri veya Kolejleri ve diğer yurtdışı dil okulları hakkında daha fazla bilgi almak için Türkiye geneli Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı şubelerini ziyaret edebilir yada 0 212 543 58 06 / 0 212 261 28 88 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?