Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

KAPLAN VANCOUVER

Kaplan Vancouver Dil Okulu Konumu

Kaplan dil okulu Kanada’nın en büyük şehirlerinden biri olan Vancouver ’ın şehir merkezinde öğrencilerine üstün nitelikli eğitim programları sunmaktadır. Pasifik Okyanusuna olan yakınlığı ve bir liman şehri olması nedeniyle dikkat çeken şehir üç bölümden meydana gelmektedir. Kaplan dil okulu, mağazaların ve kafelerin yoğun bulunduğu bir bölgede ve Pasific Centre alışveriş merkezi, Vancouver Art Gallery, Scotiabank Theatre gibi kültür ve sanat merkezlerine oldukça yakın mesafededir.

Kaplan Vancouver Dil Okulu Donanımı

Kaplan Vancouver Dil Okulu okulda öğrencilerin verimli zaman geçirebilmeleri için tasarlanmış bölümler de bulunuyor. Akıllı tahtalar ve son teknoloji ile donatılmış sınıflarda ders işleyebilir, derslerden sonra kütüphanede ders çalışabilir, bahçe ve öğrenci salonunda arkadaşlarınız işe zaman geçirip, bir sonraki derse enerjik başlayabilir, multimedya laboratuvarını kullanabilirsiniz. Kaplan Vancouver Dil Okulu toplam öğrenci kapasitesi 370’tir. Öğrenci yoğunluğu yıl içerisinde 40’ı aşkın farklı ulustan öğrencileri ağırlamaktadır. Sınıflar 14 kişilik ve sınıf ortalama yaşı 22-25 arasındadır.

Kaplan Vancouver Dil Okulu Sunduğu Eğitimler

Kaplan Vancouver Dil Okulunun mükemmeliyetçi eğitim stratejisi ile hangi seviyede olursanız olun genel İngilizce eğitimi alabilir, Intermadiate üzerinde ingilizce seviyesine sahipseniz, IELTS, TOEFL sınav hazırlık veya iş İngilizcesi programlarına katılabilirsiniz. Ayrıca uzun dönem ingilizce kursları ve iş ingilizcesi kurslarına katılabilirsiniz.

Kaplan Vancouver Dil Okulu Genel İngilizce Programı

Kaplan Vancouver Dil Okulu genel, yoğun veya yarı yoğun programlar ile hangi seviyede olursanız olun kendinize uygun bir sınıfta 52 haftaya kadar eğitim alabilirsiniz. Aktif bir şekilde İngilizce konuşabilmek ve diğer tüm yeteneklerinizi geliştirebilmek için eğitim alabilir, kendinizi güvenle ifade edecek dereceye gelebilirsiniz. Okul tarafından seviyenizi belirlemek adına derslere katılım durumunuza göre eğitmenler tarafından sık sık değerlendirilirsiniz, ara dönemlerde girdiğiniz sınavlar ile de ilerleme hızınızı görebilirsiniz. Her öğrencinin ilerleme hızı farklı olacağından, sınıfın seviyesinden çok yukarda olanlar üst seviyeye daha hızlı geçiş yapabilirler.

Kaplan Vancouver Dil Okulu İş İngilizcesi Programı

İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip ve uluslararası kariyer hedefleri olan öğrencilerin katılabileceği bir programdır. Bazı ana sektörlere dair temel terimleri, telefon görüşmesi, mülakat, iş görüşmeleri, etkili iletişim becerileri gibi özellikler kazanabilirsiniz.

Kanada’daki Üniversiteler ve Akademik Programlara Hazırlık Programı (English For Academic Pathway)

Kaplan Dil Okulları tarafından verilen bu kurs sayesinde öğrenciler dillerini akademik eğitim veren ortamlarda kullanacak şekilde geliştirmektedir. Kanada’da çoğu üniversite, kolej ve akademik eğitim veren kurumlar IELTS sınavı yerine pathway sertifikanızı kabul etmektedir. Kaplan Dil Okullarının anlaşmalı olduğu okullarda Kaplan Dil okulları aracılığı ile aldığı pathway sertifikası olan öğrenciler direkt başvuru yapabilmektedir. Bu başvurularda Kaplan Dil okulları pathway ekibi ile öğrencilere yardımcı olmaktadır.

Kaplan Vancouver Dil Okulu TOEFL Sınav Hazırlık Programı

Amerika temelli TOELF sınavı birçok üniversite, kolej veya özel kurumlar tarafından kabul gören ve İngilizce seviyenizi kanıtlayan bir belge niteliği taşımaktadır. Sınavın tüm bölümlerin iyi skor elde edebilmek için sınav tekniği öğrenir ve kendinize özel bir strateji geliştirebilirsiniz. Sadece iyi seviyelerde İngilizce bilgisine sahip öğrenciler katılabilir. Seviyeniz ne kadar yüksek ise o kadar yüksek skor alabilirsiniz.

Kaplan Vancouver Dil Okulu IELTS Sınav Hazırlık Programı

İngiltere, Kanada, Avustralya gibi pek çok dünya ülkesi tarafından tanına IELTS sınavı ile İngilizce dil bilginizi tüm yetenekleriniz doğrultusunda ölçüp, değerlendirebilirsiniz. 4 banttan oluşan IELTS sınavının genel skoru ile üniversite, kolej veya özel kurumlara başvuruda bulunabilirsiniz. Okuma, yazma, konuşma ve dinleyerek katılabileceğiniz bantların her biri sizin farklı becerilerinizi ölçmektedir. Kaplan dil okulunun Vancouver okulundaki IELTS hazırlık programı ile sınavdan iyi bir skor almak adına çalışabilirsiniz. Uzman ve deneyimli eğitmenler vasıtasıyla sınav teknikleri öğrenebilirsiniz. 16 yaş ve üzeri, iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip öğrenciler katılabilir.

Kaplan Vancouver Dil Okulu Ders Dışı Aktiviteleri

Okulun düzenlediği etkinlikler vasıtasıyla ülkeye kısa zamanda uyum sağlayabilir ve şehri yakından tanıyabilirsiniz. Profesyoneller eşliğinde düzenlenen etkinlikler ile derslerde öğrendiklerinizi pratik etme imkanını elde edebilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu düzenlenen programlar ile, Stanley Parka yürüyüş veya bisiklet turuna, hokey maçına, sanat galerilerine, kumsal barbekülerine, Victoria turuna, Whistler dağına kayağa gidebilirsiniz.

Kaplan Vancouver Dil Okulunun Sunduğu Konaklama Alternatifleri

Kaplan Vancouver Dil Okulu öğrencilerinin huzurlu bir ortamda kalabilmeleri için yurt ve aile yanı konaklama seçenekleri de sunmaktadır. Vancouver ‘ın çeşitli bölgelerindeki ailelerin evlerinde Kanada kültürüne kolayca uyum sağlayabilirken, aile sıcaklığını hissedebilirsiniz. Aile yanı konaklamalarda odalar genelde tek kişilik olsa da iki kişi seyahat eden arkadaş grupları için çift kişilik odalar da sunulmaktadır.  Tercihe göre odanızı özel banyolu da seçebilirsiniz. Ayrıca kahvaltı, kahvaltı ve akşam yemeği, kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği alternatiflerinden birini de değerlendirebilirsiniz. En büyük avantajlarından biri aile ile sohbet etme imkânı bulmak ve dilinizi geliştirebilmektir. Aileler oldukça yardımcı ve destekçidirler. Kaplan dil okulunun daha önce bu evlerde kalan öğrencileri tarafından değerlendirilen aileler arasından özenle seçim yapılmaktadır. Evler yerleşim yerlerinde, şehir merkezinden biraz uzak konumda yer almaktadır. Toplu taşıma ile ortalama 45 dakika içerisinde okula ulaşabilirsiniz. 18 yaşından küçük öğrencileri bazı aileler sorumluluk alma ücreti ile kabul etmektedir.

Yurt konaklamaları ise şehir merkezine ve okula daha yakın konumda hatta yürüme mesafesinde olabilmektedir. Odalar tek veya iki kişilik ve tercihen özel banyoludur. Yurt konaklamalarında yemek sunulmamaktadır fakat ortak kullanımlı mutfak alanlarında kendi yemeğinizi pişirebilir ve damak zevkinize göre hazırlayabilirsiniz. Yurtlarda eğitim amacıyla dünyanın birçok yerinden gelen öğrenciler ile arkadaş olabilirsiniz.

Kaplan Vancouver Dil Okulu Havaalanı Karşılaması

Okuldan talep edildiğinde, havaalanında sizi karşılaması ve konaklamanıza güvenle ulaştırması için biri görevlendirilir. Böylece yol aramak zorunda kalmadan kolayca gideceğiniz adrese ulaşabilirsiniz. İngilizce seviyesi düşük olan öğrencilere önerilmektedir.

Kaplan Vancouver Dil Okulu Fiyatları

 

8 Hafta

 • Haftalık 20 ders: 2280 CAD
 • Haftalık 20+7 ders: 2640 CAD
 • Haftalık 27+7 ders: 3030 CAD

12 Hafta

 • Haftalık 20 ders: 3240 CAD
 • Haftalık 20+7 ders: 3780 CAD
 • Haftalık 27+7 ders: 4365 CAD

24 Hafta

 • Haftalık 20 ders: 5304 CAD
 • Haftalık 20+7 ders: 6240 CAD
 • Haftalık 27+7 ders: 7254 CAD

28 Hafta

 • Haftalık 20 ders: 6188 CAD
 • Haftalık 20+7 ders: 7280 CAD
 • Haftalık 27+7 ders: 8463 CAD

32 Hafta

 • Haftalık 20 ders: 7072 CAD
 • Haftalık 20+7 ders: 8320 CAD
 • Haftalık 27+7 ders: 9672 CAD

36 Hafta

 • Haftalık 20 ders: 7956 CAD
 • Haftalık 20+7 ders: 9360 CAD
 • Haftalık 27+7 ders: 10881 CAD

 

Aile Yanı Konaklama Ücretleri;

 • Tek kişilik oda + kahvaltı + akşam yemeği: 255 CAD/haftalık
 • Tek kişilik oda + özel banyo + kahvaltı + akşam yemeği: 340 CAD/haftalık

 

Yurt Konaklama Ücretleri;

 • 2 kişilik oda, yemeksiz: 465 CAD /haftalık
 • Tek kişilik oda yemeksiz: 465 CAD /haftalık

 

Ek Ücretler

 • Okul kayıt ücreti: 185 CAD
 • Konaklama rezervasyon ücreti: 240 CAD
Kaplan Kanada Dil Okulları Başvuru ve Kayıt

Kanada dil okulları, Vancouver dil okulları, Kanada Üniversiteleri veya Kolejleri ve diğer yurtdışı dil okulları hakkında daha fazla bilgi almak için Türkiye geneli Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı şubelerini ziyaret edebilir yada 0 212 543 58 06 / 0 212 261 28 88 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?