Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Kaplan Dublin Dil Okulu ile İrlanda’da Eğitim

Kaplan Dublin Dil Okulu

Kaplan Dublin Dil Okulu

Kaplan Dublin dil okulu, İrlanda’nın merkezinde toplu taşıma ve eğlence merkezlerine beş dakika yürüme mesafesinde konumlanmıştır. Kaplan Dil Okulu hayatın tam merkezinde köklü bir eğitim kurumdur. Ayrıca ACELS tarafından akredite edilmiş bir okul olan Kaplan Dublin Dil Okulu aynı zamanda İrlanda’daki en iyi dil okullarını temsil etmekte olan Marketing English in Ireland (MEI) üyesidir. İrlanda’nın başkenti olan Dublin, en büyük şehri ve ekonomi merkezidir. Yaşam standartları yüksek olan şehirde renkli bir eğlence hayatı vardır. Aynı zamanda eski tarihi yapısıyla modern hayatın birleşimini deneyimlemek isteyenler için eşsiz bir şehirdir. Eski tarihe baktığımızda İrlanda’nın yapısında özgürlüğün sembollerini çok rahat bir şekilde hissedebilirsiniz. Hatta bilinen en büyük yanlışlardan biri de İrlanda’nın sembolü olarak bilinen üç yapraklı yeşil yonca veya kelt haçı değildir. Aslına baktığımızda İrlanda’nın asıl sembolü arptır. Köklü tarihi, renkli gece hayatı ve zengin bir kültür ile dil eğitimi almak isteyen öğrenciler, engin tecrübe ile Kaplan Dublin Dil okulu mükemmel bir kombinasyon olacaktır.

Bilindiği üzere İrlanda’da 25 hafta ve üzeri eğitim almak isteyenlere yasal çalışma izni verildiği için öğrenciler kolay iş bulabilmek için Dublin şehrini tercih etmektedirler. Halkı son derece cana yakın ve sıcakkanlıdırlar. Uluslararası birçok öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Son zamanlarda uluslararası öğrencilerin en çok tercih ettiği ülkelerin başında gelmektedir. Okulda eğitimler temel başlangıç seviyesi olan A1 seviyesinden başlamaktadır. Büyüleyici manzaralar ve hikayelerle dolu olan Dublin şehri aynı zamanda teknoloji devi olan birçok markanın Avrupa merkezi konumundadır.

 • Dublin İngilizce okulumuz, Liffey Nehri yakınında, 18. yüzyıldan kalma görkemli bir binada yer alır. Burası, Dublin’in canlı Temple Bar bölgesinin karnaval atmosferini deneyimlemek için mükemmel bir ortamdır.
 • Yerel turistik yerlere düzenli olarak geziler yapılmaktadır.
 • Okul mükemmel ulaşım bağlantılarına sahiptir ve şehir merkezine sadece beş dakikalık yürüme mesafesindedir.

Kaplan İrlanda Dublin Dil Okulu Ücretleri için TIKLAYINIZ

Kaplan İrlanda Dil Okulu

Kaplan Dublin Dil Okulunda Eğitim

Dünya çapında verdiği eğitimlerle kalitesini kanıtlamış olan Kaplan Dil okulları İrlanda’da da kaliteli eğitim rüzgârı estirmektedir. Dünya’da en çok önerilen dil okullarından biri olan okul İrlanda’nın da en çok tavsiye edilen okullarından biridir. İrlanda’da sadece Dublin şehrinde eğitim hizmeti vermekte olan Kaplan Dublin dil okulunda akıllı tahtalar ve son teknoloji ile donatılmış 10 sınıf, çalışma merkezi ve öğrenci salonu bulunmaktadır. Ayrıca öğrenciler için ücretsiz Wi-Fi vardır.  Her biri Celta ve denkliğindeki bir sertifikaya sahip olan öğretmenlerin bazılarında da Delta sertifikası bulunmaktadır.

Kaplan Dublin Dil Okulunda eğitimin ilk gününde öğrenciler pasaportlarını ve okul evraklarını yanında getirmelidirler. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra seviyelerinin belirlenmesi için bir sınava girerler. Sınav sonuçlarına bağlı olarak da seviyelerine göre sınıflara yerleştirilirler. Kaplan Dil Okullarını iyi yapan özelliklerden birisi de verdikleri eğitimlerde kaynak olarak kendi kitaplarını kullanmaktadır. Kaplan Dil Okulları kendilerine özgü bir eğitim sistemi geliştirmişlerdir. Kaplan Dil Okulları için eğitim almaya gelen öğrencilerin başarısı çok önemlidir. Öğrencilerin gelişimleri eğitmenler tarafından sürekli takip edilmektedir. Ayrıca başarı durumunuzu ölçmek için sıklıkla sınav yapılan Kaplan Dil Okullarında bir kur 10 hafta sürmektedir. Sınıf içi eğitimler oldukça eğlenceli ve öğretici bir şekilde ilerlemektedir. Çeşitli oyunlar ve aktiviteler ile kaplan dil okullarında eğitimler sürekli desteklenmektedir. Kaplan dil okullarının en büyük hedefi öğrencilerini hedefledikleri mutlak başarıya ulaştırmış olmalıdır. Kaplan International Languages Dublin Dil Okulunda öğrenciler için okul dışındaki zamanların değerlendirilmesi için çeşitli sosyal ve kültürel aktiviteler düzenlenmektedir. Kaplan Dublin dil okulu akredite edilmiş Celta merkezidir. Kaplan Dublin Dil Okulunda Genel İngilizce, Uzun Dönem İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS ve Celta eğitimi verilmektedir.

Kaplan Dublin Dil Okulunda İngilizce Eğitim Seçenekleri

Kaplan Dublin Dil Okulunda eğitimler Genel İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce ve Yoğun İngilizce olarak verilmektedir. Genel İngilizce eğitiminde dersler haftada 20 ders olmaktadır ve bütün eğitim sınıf içinde verilmektedir. Her ingilizce seviyesinde öğrencinin eğitim alabildiği genel ingilizce eğitimi temel ingilizceden başlayıp ileri ingilizceye kadar devam eder. Yarı yoğun ve yoğun ingilizce eğitimlerinde öğrenciler haftalık daha fazla ders saati ingilizce eğitimi alırlar.

Uzun dönem ingilizce eğitimi 24 hafta ve üzeri eğitim almak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. İrlanda’da 25 hafta ve üzeri eğitim alan öğrencilere part time çalışma izni verildiği için öğrenciler bu programları tercih edebilmektedir.

Kaplan dil okulları tarafından verilen iş ingilizcesi eğitimi oldukça öğretici ve geliştirici bir eğitimdir. Profesyonel iş hayatında kendini geliştirmek isteyen ve kariyeri için önemli bir adım atmak isteyen öğrenciler Kaplan Dil Okullarının sunduğu iş ingilizcesi eğitimini almalıdır. Bu eğitimin sonunda İngilizce kelime dağarcığınız genişleyecek ve ingilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerileriniz gelişecektir. Ayrıca derslerde yaptığınız proje ve sunumlar sayesinde deneyim kazanarak iş hayatında kendine güveniniz gelişecek ve daha kolay atılımlarda bulunabileceksiniz.

Kaplan dil okulları tarafında verilen IELTS hazırlık kursları hedefleri ve kariyerleri için yüksek bir sınav skoruna ihtiyacı olan öğrenciler için tasarlanmıştır. Eğitmenler IELTS’e hazırlanan öğrencilere eğitim verirken sınav ile aynı doğrultuda ilerlerler. Bu sayede öğrenciler gerçek sınavdaymış gibi bir programla eğitim alırlar.

Celta kursu öğretmenlik becerilerini geliştirmek isteyenler için tasarlanmıştır. İngilizce öğretmeni olmak isteyen ve anadili ingilizce olan veya olmayan herkes bu eğitimi alabilir. Bu eğitim sayesinde derslerde daha aktif rol oynayabilirsiniz.

Kaplan Dublin dil okulu konaklama seçenekleri ve havalimanı karşılaması

Kaplan International Dublin Dil okulunda aile yanı konaklaması ve öğrenci yurdu konaklaması olmak üzere iki tip konaklama seçeneği sunulmaktadır. Aile yanı konaklamayı tercih eden öğrenciler İrlandalı bir ailenin yanında kalacaklardır. Aile yanı konaklamalarında öğrencilerin kalacağı aileler Kaplan Dil Okulları tarafından özel olarak seçilmektedir ve sürekli denetlenmektedir. Aile yanı konaklamalarda sabah kahvaltısı ve akşam yemeği sunulmaktadır. Bu konaklama türünü tercih eden öğrenciler aynı zamanda İrlanda’nın aile kültürüne de yakından tanıklık etmiş olacaklardır.

Bağımsız yaşamayı seven öğrenciler öğrenci yurdu konaklamasını tercih etmektedirler. Kaplan Dublin Dil okulunun öğrenci yurdu konaklaması Ardcain House’da sağlanmaktadır. Bu konaklama türünde yemek seçeneği sunulmamaktadır. Öğrencilerin yemek pişirebilmesi için mutfak mevcuttur. Kaplan Dil Okulları talep eden öğrenciler için belirli bir ücret karşılığında Havalimanı karşılaması seçeneği sunmaktadır. Kaplan Dublin Dil okulu tarafından görevlendirilen personel sizi havalimanından alarak güvenli bir şekilde konaklamanıza ulaştırmaktan sorumludur.

Kaplan Dublin dil okulu ile İrlanda – Dublin’de konaklama seçenekleri

Kaplan Dublin dil okulunda eğitim almak isteyenler öğrenciler, kiralık bir dairede veya ev sahibi ailede kalmayı seçebilirler:

Ülkenin kültürünü ve yaşamını daha yakından tanımak, yerel vatandaşlarla iletişim kurmak ve anadili İngilizce olan kişilerle sürekli olarak dil pratiği yapmak istiyorsanız, ev sahibi aile mükemmel bir seçimdir. Tüm ev sahibi aileler, eğitim kurumunun uzmanları tarafından dikkatle izlenir ve denetlenir. Uluslararası öğrenciler için 1-2 kişilik odalar hazırlanmakta, yarım pansiyon yemek verilmektedir. 16 yaş ve üstü öğrenciler için konaklamar mevcuttur.

Rezidans veya Yurt konaklamarı, her şeyden önce kendi bağımsızlıklarına önem veren öğrenciler tarafından tercih edilir. Dublin’in merkezindeki bu rahat konaklama (her biri 1 kişi için tasarlanmış 1-2 oda), 18 yaş ve üzeri öğrencilere sağlanır. Yemek yoktur– öğrenci, kendi zevkinine göre kendi kendine yemek yapmak için  tüm olanaklara sahiptir. Rezervasyon için farklı seçenekler mevcuttur: Heuston South Quarter ve Backhall Place (sadece yazlık konaklama seçeneği).

Dublin’de Konaklama Ücretleri nasıldır ?

 • Residence Heuston South Quarter (özel banyolu özel oda, self servis) = 270 EUR / hafta
 • Ev sahibi aile (Bölge 1; özel oda, haftada 14 kez yemek servisi) = 220 EUR / hafta
 • Ev sahibi aile (Bölge 1; banyolu özel oda, haftada 14 öğün yemek) = 250 EUR / hafta
 • Ev sahibi aile (Bölge 2, kişisel oda, haftada 14 öğün yemek) = 190 EUR / hafta
 • Ev sahibi aile (Bölge 2, banyolu özel oda, haftada 14 öğün yemek) = 235 EUR / hafta
 • Ev sahibi aile (Bölge 1; çift yataklı oda, haftada 14 öğün yemek) = 185 EUR / hafta
 • Ev sahibi aile (Bölge 2, çift kişilik oda, haftada 14 öğün yemek) = 165 EUR / hafta.

Dublin turistlere ve yabancı öğrencilere neler sunabilir?

 • Hout yarımadasına gezi (tüm gün)
 • Kont Drakula müzesine ziyaret
 • Gal futbolu oyununa ziyaret
 • Geleneksel İrlanda danslarını akşamları izleyebilmek
 • İrlanda Açık Hava Festivalleri
 • Aziz Patrick Günü’nde büyük genel geçit töreni
 • Guinness tadımı
 • Rugby maçı izleme – Six Nations Cup
 • Yerel bir takımla futbol oynamak.

Kaplan Dublin Dil Okulu Konumu

Kaplan Dil Okulu Dublin Video

Kaplan İrlanda Dublin Dil Okulu Resimleri
Kaplan Dil Okulları Başvuru ve Kayıt Ofisi

İrlanda dil okullarıDublin dil okullarıİrlanda Üniversiteleri ve diğer yurtdışı dil okulları hakkında daha fazla bilgi almak için Türkiye geneli Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı şubelerini ziyaret edebilir yada 0 212 543 58 06 / 0 212 261 28 88 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?