Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

CES Dublin dil okulu

CES Dublin Dil Okulu

CES Dublin Dil okulu, (Centre of English Studies)  İrlanda’nın Dublin şehrinin tam merkezinde ünlü The Temple Bar ve Dublin Castle’a birkaç dakika yürüme mesafesinde konumlanmıştır. Ayrıca Dublin’in diğer ünlü yerleri St Patrick’s Cathedral, The National Art Galery gibi yerlere de oldukça yakın ve yürüme mesafesindedir. İrlanda’nın başkenti olan Dublin oldukça eğlenceli bir şehirdir. Aktif gece hayatı, sayısız Irish Pub, kafeler, restoranlar ve daha birçok seçenek bu şehirde sizleri bekliyor. İrlanda’nın en büyük şehri, aynı zamanda ekonomi ve finans merkezi olan Dublin; Avrupa’nın Silikon Vadisi olarak da adlandırılmaktadır. Microsoft, Google, Amazon, LinkedIn gibi birçok dev markanın şubeleri ve Avrupa merkezleri Dublin’de bulunmaktadır. İrlanda dil eğitimi almak isteyen öğrenciler mükemmel bir seçenek olacaktır. Ülkenin eşsiz tarihine tanıklık ederken dil eğitimi almanın farkını yaşayın.

CES Dublin Dil Okulu Ücretleri için TIKLAYINIZ

Neden CES Dublin Dil Okulu?

1979 yılında kurulan ve 40 yıldan fazla deneyime sahip olan CES Dil okulları Dünya’nın dört bir yanından gelen öğrencilere dil eğitimi hizmeti vermektedir. İrlanda’daki okullarında tüm öğretmenler ACELS tarafından tanınan bir niteliğe sahiptir. CES Dublin Dil Okulu ACELS tarafından tanınan ve akredite olan bir okuldur ve aynı zamanda EAQUALS ve MEI (Marketing English in Ireland) üyesidir. 5 yıl üst üste Star English Language Schools in Europe ödülüne aday gösterildi ve 5 yıl üst üste bu ödüle aday gösterilen tek dil okulu oldu.

CES Dublin Dil Okulu Donanımı

CES Dublin Dil Okulu IELTS ve PEARSON test merkezidir. CES Dublin Dil Okulu 33 sınıf, kafe, çatı bahçesi, bilgisayar odası ile eğitim hizmeti vermeye devam etmektedir. Okulda ek olarak ücretsiz wifi ve internet erişimi, e-öğrenim gibi hizmetler sunulmaktadır. İrlanda’nın en çok tercih edilen dil okulları arasında yer alan CES Dublin dil okulu oldukça profesyonel ve kaliteli eğitim kadrosu ile öğrencilere destek vermektedir. CES Dublin Dil okulunda öğrenciler ingilizce yeterlik seviyelerine göre sınıflara yerleştirilmektedirler. CES Dil Dublin okulu, en büyük hedefleri arasında öğrencilerin iyi derecede ingilizce öğrenmesi, öğrencilerin güvenliğini sağlamak, öğrenmenin eğlenceli bir sınıf ortamında gerçekleşmesini sağlamak, öğrencilerin memnuniyeti ve başarısı için eğitmenlerin gerekli çabayı vermesi bulunmaktadır. İngilizce yeterlilik seviyelerine göre yerleştirildikleri sınıflarda eğitim alan öğrenciler, sınıf için oyunlar ve çeşitli eğlenceli aktivitelerle ingilizce becerilerini geliştirirken; bu aktiviteler sayesinde sınıf arkadaşları ile de kaynaşmaktadırlar. Okulun okul sonrası zamanlar için düzenlediği sosyal ve kültürel aktiviteler sayesinde arkadaşlarınızı geliştirebilir ve birçok uluslararası arkadaş edinebilirsiniz. Bu sayede daha da sosyalleşerek ve arkadaşlarınızla iletişim kurarken ingilizce pratik yapıp ingilizcenizi geliştirerek eğitiminize katkıda bulunabilirsiniz. CES Dublin Dil Okulunda Genel İngilizce, İş İngilizcesi, 30+ için genel İngilizce, 50+ için İngilizce, IELTS ve CAMBRIDGE sınavlarına hazırlık kursu ve Celta kursu verilmektedir.

CES irlanda dil okulu öğrencileri

CES Dublin Dil Okulu İngilizce Eğitim Türleri

CES Dublin dil okulunda verilen Genel İngilizce eğitimi öğrencilerin okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Günlük, yaşamda, seyahatte ve daha birçok çeşitli alanda öğrencilerin akıcı bir şekilde ingilizce konuşabilmesi için ideal bir program olan genel ingilizce programı A1 temel seviyeden başlayıp C2 yeterlilik seviyesine kadar devam etmektedir. Akademik alanlarda hedefi olan ve yeterli ingilizce yeterliğine sahip olmayan öğrenciler öncelikle bu programla eğitim almaya başlarlar. Adım adım ilerleme kaydeden öğrenciler sağlam temelle almak istedikleri eğitime başlar. CES Dublin Dil okulunda genel ingilizce dersleri sabah 9.00-13.00 saatleri arasında verilmektedir.

CES Dil Okulunda talep eden öğrenciler sabah standart derslerine devam ederken öğleden sonra iş ingilizcesi eğitimi alabilirler. Sınıflarda maksimum 14 öğrenci bulunmaktadır. İş ingilizcesi programı iletişimsel yetenekleri geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmış bir programdır. Öğrenciler ingilizce becerilerine en iyi şekilde kullanabilir hale gelirken kelime dağarcıklarını da oldukça geliştirebileceklerdir.

CES Dublin Dil Okulunda 30 yaş üstü ve 50 yaş üstü öğrenciler için kurslar bulunmaktadır. Her yaştan öğrenciye hitap eden CES Dublin dil okulu sınıflardaki dengeyi bu şekilde sağlamış ve daha kaliteli eğitimin temelini atmıştır.

IELTS ve Cambridge Sınavlarına Hazırlık kursları kariyerleri veya akademik eğitimleri için sınav skoruna ihtiyacı olan öğrencilere verilmektedir. İngilizcesini akademik alanda geliştirmek isteyen öğrenciler de bu derslere katılabilir. Dersler birebir sınav formatında işlenmektedir.

Celta kursları bir eğitim kurumunda ingilizce öğretmeni olarak çalışmak isteyenlere verilmektedir. Bu kurs sayesinde öğretmenlik yeteneklerinize daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Ayrıca uluslararası arenada yetişkinlere ingilizce öğretme kabiliyeti olan bir öğretmen olabilirsiniz.

irlanda dil okulları

CES Dublin Dil Okulu Konaklama Seçenekleri ve Havalimanı Karşılaması

CES Dublin Dil okulunda aile yanı ve yurt konaklaması olmak üzere iki konaklama çeşidi vardır. Yurt konaklamalarında da iki seçenek sunan okulda yurt konaklaması için CES Crestfield/Auburn House ve Binary Hub seçenekleri sunulmaktadır. Aile yanı konaklaması tercih eden öğrenciler İrlanda’nın yerli aile kültürüne tanıklık ederken aile ile iletişim halinde olarak ingilizce eğitimlerine katkı sağlayacaklardır.

Aile yanı konaklamaları CES Dublin Dil okulu tarafından özel olarak ve titizlikle seçilmektedir. Öğrencinin memnuniyeti çok önemlidir. Yurt konaklamalarında konaklayan öğrenciler uluslararası öğrenciler ile bir arada kalmaktadırlar. Diğer öğrencilerle arkadaşlık kurarak ve bu sayede daha fazla paylaşımda bulunarak dillerini geliştirebilirler. Talep eden öğrenciler için belirli bir ücret karşılığında havalimanı karşılaması hizmeti okul tarafından sunulmaktadır.

CES Dublin dil okulu tarafından görevlendirilen bir kişi sizi havalimanından alarak güvenli bir şekilde konaklamanıza ulaştırmaktan sorumludur. Yurtdışında eğitim almaya karar veren öğrenciler için kaliteli dil okulları ile eğitim hizmeti sağlayan İrlanda geleceğinize ışık tutacak bir eğitimle sizi bir adım öne taşıyacaktır.

CES Dublin Dil Okulu Video
İrlanda Dil Okullarında Çalışarak İngilizce Öğren

İrlanda dil okullarıDublin dil okullarıİrlanda Üniversiteleri ve diğer yurtdışı dil okulları hakkında daha fazla bilgi almak için Türkiye geneli Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı şubelerini ziyaret edebilir yada 0 212 543 58 06 / 0 212 261 28 88 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?