Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Delfin English School Dublin Dil Okulu

Delfin İrlanda dil okulu, The Spire, Trinity College Dublin gibi yerlere yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Dublin şehrinin merkezinde konumlanmış olan Delfin English School Dünya’nın dört bir yanından uluslararası öğrencileri ağırlamaktadır. İrlanda’nın en çok tercih edilen okulları arasında yer alan Delfin English School Dublin’de, şehir merkezinde eğitim alırken birçok aktivite alanına da yakın konumda bulunacaksınız. Ders dışı zamanlarınızı Irish Pub’larda canlı müzik dinleyerek, şehrin tam bir doğa harikası olan parklarında doğayla iç içe zaman geçirerek veya tarihi yerlerini dolaşıp tarihi dokuya şahitlik ederek geçirebilirsiniz.

İrlanda’nın ve Dublin şehrinin en ünlü eğlence merkezi olan The Temple Bar’da canlı müzik dinleyin. İrlanda’nın yerli halkı sıcakkanlı, cana yakın ve yardımseverdir. İrlanda oldukça mutlu ve eğlenceli insanlarla doludur. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrenciler en çok İrlanda’nın Dublin şehrini tercih etmektedirler. Avrupa’da İngiltere’den sonra İngilizce konuşulan tek yer olan İrlanda’da yaşam masraflarının İngiltere’ye göre daha düşük olması nedeniyle de yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.

Delfin İrlanda dil okulu ücretleri için TIKLAYINIZ

Neden Delfin English School Dublin Dil Okulu?

Dublin’de kurulmuş olan Delfin English School uzun zamandır Dublin’de uluslararası öğrencileri ağırlamaya devam etmektedir. Delfin English School Dublin’de sizlere hem eğlenceli hem de öğretici bir eğitim sunuyor. Öğrencilerini kendi ailelerinden bir parça olarak gören Delfin English School Dil okulunda eğitim almanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Okulun sunduğu sosyal programlar sayesinde çeşitli aktivitelere katılarak sosyalleşebilir ve birçok arkadaş edinebilirsiniz. Delfin English School ’un eğitmenleri sizi hedeflerinize ulaştıracak deneyime sahiptirler. Delfin English dil okulu ACELS tarafından akredite edilmiş bir olup kaliteli eğitimini kanıtlamıştır. Delfin English School aynı zamanda MEI (Marketing English in Ireland) üyesidir.

Delfin English School Dublin’deki kampüsünde modern ve ferah sınıflarda eğitim vermektedir. Ayrıca öğrencilerin öğrenci salonu ve çalışma salonundan da kullanabildikleri ücretsiz wifi hizmeti sunulmaktadır. Eğitmenler öğrencilerin başarılarını ve gelişimlerini sürekli takip etmektedirler. Rutin olarak yapılan kur atlama sınavlarında başarılı olan öğrenciler bir üst kura geçerek eğitimine devam etmektedir. Delfin dil okulunda eğitimine başlamadan önce her öğrencinin kendi ingilizce seviyesine göre sınıflara yerleştirilmesi gerekmektedir. Kendi seviyesine göre sınıflara yerleştirilen öğrenciler daha etkili ve daha verimli bir eğitim sürecinden geçerler. Ayrıca sınıfa ve okula daha kısa sürede uyum sağlarlar. Öğretmenler derste öğreticiliği arttırmak için birçok farklı öğretim yöntemi ve materyal kullanmaktadır. Bu sayede öğrencilerin başarı oranları da oldukça artmaktadır. Dublin English School Dublin Dil Okulunda Genel İngilizce İş İngilizcesi, Akademik yıl programları ve sınavlara hazırlık programları eğitimleri verilmektedir.

Delfin English School Dublin İngilizce Eğitim Türleri

Genel İngilizce eğitiminde öğrencileri dil ve telaffuz becerilerinin geliştirilmesinin yanı sıra dört ana beceri olan okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerinin de geliştirilmesi sağlanmaktadır. Delfin English School Dil Okulunun Genel İngilizce eğitimlerinin odak noktası öğrencilerin ingilizce iletişim yeteneklerini geliştirmektir. İngilizce dersleri genellikle günlük konuları içermektedir ve günlük yaşamla ilgilidir. Genel İngilizce eğimi A1 temel seviyeden başlayarak C2 ingilizce yeterlik seviyesine kadar verilmektedir.

İş İngilizcesi eğitim programı öğrencilere mesleki gelişimlerinde kullanmak için dil becerilerini geliştirme fırsatı sunmaktadır. Ayrıca iş İngilizcesi programı öğrencilerin okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerini geliştirerek en iyi şekilde kullanmalarını sağlamayı hedeflemektedir.
Akademik yıl programları uzun dönem eğitim almayı tercih eden öğrenciler için oluşturulmuş programlardır. Akademik eğitim programları genellik 6 ay ve daha uzun programlardır. Bilindiği üzere İrlanda 25 hafta ve üzeri dil eğitimi alan öğrencilerine çalışma izni hakkı vermektedir. İngilizce öğrenirken aynı zaman çalışarak hem ingilizce gelişimine hem de günlük giderlerinizi karşılamak için büyük bir fırsat oluşturmaktadır.

Sınavlara hazırlık eğitimlerinde öğrenciler IELTS veya Cambridge Sınavlarına hazırlık eğitimleri gibi eğitimler almaktadır. Sınavlara hazırlık eğitimlerini almak için herhangi bir sınava girmek zorunda değilsiniz. Bu eğitimi alabilmek için yeterli ingilizce yeterlilik seviyesine sahipseniz eğitimlere katılabilirsiniz. Delfin English School Dil Okulunun deneyimli öğretmenleri birebir sınav formatında eğitim vermekte ve sınav sırasında karşılaşacağınız ortamı sınıfta yaratmaktadır.

Delfin English School Dublin Konaklama Seçenekleri ve Havalimanı Karşılaması

Delfin English School Dublin Dil okulunda aile yanı ve öğrenci yurdu konaklaması olmak üzere iki farklı konaklama seçeneği sunulmaktadır. Aile yanında konaklamalarda sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilmektedir. Aileler Delfin English School tarafından özel olarak seçilmiştir. Oldukça güvenli ve durmadan denetlenen aile yanı konaklamasını tercih ederek konaklamada evinizin sıcaklığını ve canlılığını hissedebilirsiniz.

Delfin English School Dublin dil okulunun üç çeşit yurt konaklaması bulunmaktadır. Bu konaklamaların birbirinden tek farkı okula olan uzaklıklarıdır. Residence öğrenci yurdu okula ortalamam 20 dakika yürüme mesafesinde bulunurken Premium Residence okula birkaç dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. City Accommodation öğrenci evi ise okula ortalama 30 dakika yürüme mesafesindedir. Yurt konaklamalarının hemen hemen hepsinin özellikleri aynıdır ve aynı donanıma, konfora sahiptirler. Yurt konaklamalarında yemek seçeneği öğrencilerin ortak alanlarda kendileri hazırlamalarına olanak verilmektedir.

Özellikle ilk defa yurtdışına çıkan öğrenciler için, havalimanından karşılama hizmeti ile öğrencilere büyük kolaylık sağlamaktadır. Delfin English School Dublin dil okulunu öğrencileri havalimanından teslim alır ve konaklama adreslerine bizzat eşlik eder.

Delfin Dublin Dil Okulu Konumu

 

Delfin İrlanda Dil Okulu Video

Irlanda'da çalışarak eğitim için bizi arayın

İrlanda dil okullarıDublin dil okullarıİrlanda Üniversiteleri ve diğer yurtdışı eğitim danışmanlığı programlarımız  hakkında daha fazla bilgi almak için Türkiye geneli Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı şubelerini ziyaret edebilir yada 0 212 543 58 06 / 0 212 261 28 88 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?