Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Twin İrlanda dil okulu

Twin İrlanda Dil Okulu

Twin İrlanda dil okulu Dublin’de 1989’da kurulmuştur. İrlanda’nın başkenti olan Dublin’de tarihi yapıların bol bulunduğu sokaklarla harmanlanmış North Great George’s sokağında yer almaktadır. Oldukça merkezi konumda olan Twin English şehrin birçok yerine kolay bir şekilde ulaşım bulunmaktadır. Ayrıca Twin English Centre İrlanda’nın en iyi dil okulları arasında gösterilmektedir. İrlanda’da bağımsız bir şekilde dil okullarını denetleyen bir kurum olan EAQUALS tarafından İrlanda’nın en iyi dil okulu olarak gösterilmiştir. Öğrencilerin gözünden baktığımızda da %96’lık bir memnuniyet söz konusudur. Peki bu memnuniyet neye göre belirlenmektedir? Sadece Twin English Dil okulunda eğitim alan öğrencilerin kurs bitiminde anket sonucu varılan sonuçlarda yüksek bir başarı oranı ile karşımıza çıkmaktadır.

Genel hatları ile baktığımızda son derece teknolojik alt yapı ile modern tekniklerle ingilizce öğrenme kolaylığı sağlayan ve birçok alternatif sunmaktadır. Örnek vermek gerekirse halsiz olduğunuzda durumlarda veya derse gitmek istemediğinizde odanızdan dışarı çıkmadan aynı dersi online olarak telefon veya bilgisayarınızdan çok rahat bir şekilde katılabilirsiniz. Bu durum kesinlikle devamsızlık olarak sayılmamaktadır. Tabiki İrlanda’da iken bu durumu eğitiminizin %20’lik bir kısmında kullanabilirsiniz.

Twin English Centre dil eğitimini tercih eden öğrenciler ilk günden itibaren elektronik ortam bir panel oluşturulmaktadır. Öğrenciye özel olan bu panel tüm ders notlarına ve bilgilerine istediği zaman ulaşabilmektedir. Hatta Twin English Dil okulundan mezun olan öğrenciler bile panelde not ettiği bilgiler hayatı boyunca notlarına ulaşım hakkı tanımaktadır.

Twin English Centre Dil Okulun en hassas olduğu noktalardan birisi de sınıflarda uluslararası öğrencilerin yoğunluğu %15’in ile sınırlandırılmıştır. Bu durum öğrencilerin birbirileriyle olan iletişimde ingilizce ön planda olmasını daha hızlı ve sağlıklı ingilizce öğrenmesini sağlamaktadır. Güncel verilere göz atarsak Twin English Dil okulu 53 ayrı uluslararası öğrenci bulunmaktadır. Okulda eğitim gören öğrencilerin yaş ortalaması ise 28’dir.

Twin Dublin dil okulu programları

Twin English Dil okulunda Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Süper Yoğun, Bire bir özel ders ve İş İngilizce eğitim seçenekleri bulunmaktadır. Ders seçenekleri arasında öğleden önce ve öğleden sonra olarak ayrılmaktadır. Öğleden önce dersler saat 9.00’da başlayıp 13.00’da bitmektedir. Öğleden sonra grubu ise saat 14.00’da başlayıp 17.05’te sona ermektedir.  Dersler 55 dakika sürmektedir.

Genel İngilizce

Genel İngilizce eğitimi haftalık olarak belirlenen programa uygun bir şekilde güncel konuların işlendiği ders seçeneğidir.  İçerisinde dil bilgisi, konuşma, dinleme, yazma ve okuma etkinlikleri bulunmaktadır.

Yoğun İngilizce

Genel ingilizce ders programına ek olarak ayrıca özel etkinliklerin düzenlendiği eğitim seçeneğidir.

Süper Yoğun İngilizce

İngilizce öğrenmek için kısıtlı bir zamanı olan öğrenciler için süper bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Yoğun bir şekilde İngilizceye doğru bir şekilde öğretim şekli ile tam gün boyunca ders verilen seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bire Bir Özel Ders Seçeneği

Genel ingilizce haricinde öğretmen ile bire bir ders sunulan eğitim seçeneğidir. Eksik hissedilen bir alanda konuşma, yazma, telaffuz, dinleme veya yazma gibi alanlarda daha hızlı gelişim sağlamak için oluşturulmuş özel bir programdır.

İş İngilizcesi

Dersin genel içeriğine baktığımızda iş hayatında kullanılan terimler ve söylemler olarak karşımıza çıkmaktadır. Örnek vermek gerekirse muhasebe, finans, ekonomi ve işletme terimleri ve söylemleri gibi konulara yoğunlaşılan bir eğitim seçeneğidir.

Twin İrlanda dil okulu donanımı

Okulun öğrencilere sunduğu imkanları şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Kütüphane
 • Bilgisayara Odası
 • Kantin
 • Dinlenme Alanı
 • Hafta Sonu Etkinlikleri
 • Ders Sonrası Etkinlikler
 • İnternet

Twin Dublin dil okulu konaklama

Twin English Centre Konaklama seçeneklerine baktığımızda son derece güvenli ve ekonomik seçenekler sunmaktadır. Aile yanında konaklamalarda sabah ve akşam yemekleri mevcuttur. Bunun yanında İrlanda kültürünü daha yakından inceleme fırsatını sunmaktadır. Ayrıca ingilizce pratik yapmanın en avantajlı yollarındandır. Aile yanı konaklamalarda okula olan uzaklık genellikle 35-50 dakika arasında sürmektedir.

Twin Irlanda Dublin Dil Okulu Fiyatları

 • Okul ücreti: 3300€ (25 hafta) genel ingilizce
 • Okul ücreti: 2250€ (25 hafta) genel İngilizce (öğleden sonra)
 • Kayıt ücreti 75€
 • Konaklama rezervasyon ücreti Yok
 • Konaklama ücreti: 760€/ay (Aile yanı sabah ve akşam yemekler dahildir.)
 • Sınav ücreti: 115€
 • İrlanda dil okul sigortası: 100€
 • İlk ay konaklama, sigorta, sınav ücreti, 25 hafta sabah programı dahil fiyatı: 4350 €
 • İlk ay konaklama, sigorta, sınav ücreti, 25 hafta öğleden program dahil fiyatı: 3300 € (öğleden sonra)

 

Twin Konaklama Fiyatları

Konaklama Türü Oda Yemek Haftalık Ücret Haftalık Yaz Sezon Farkı
Aile Yanı Konaklama Tek Kişilik Yarım Pansiyon 190 10
Aile Yanı Konaklama Çift Kişilik Yarım Pansiyon 190 10
Rezidans Tek Kişilik Self Catering 295

Twin Dublin dil okulu

İrlanda Dil okulları Başvuru ve Kabul

İrlanda dil okulları, Dublin dil okulları, İrlanda Üniversiteleri , Twin Dublin dil okulu , Twin Irlanda dil okulu fiyatları ve diğer yurtdışı dil okulları hakkında daha fazla bilgi almak için Türkiye geneli Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı şubelerini ziyaret edebilir yada 0 212 543 58 06 / 0 212 261 28 88 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Şubelerimiz için TIKLAYINIZ

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?