Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Oxford International Brighton Dil Okulu

Oxford International Brighton dil okulu

Oxford International Brighton Dil Okulu

Oxford International Brighton dil okulu şehir merkezine 5 dakika mesafedeki Brunswick Town bölgesindedir. Denize yürüyerek ulaşın, yaz aylarının gözdesi Brighton Plajının tadını çıkarın. Manş Denizine kıyıları olan Brighton, Kraliyet ailesi de dahil olmak üzere İngilizlerin yaz tatillerini geçirmek için tercih ettiği şehirlerden biridir. Avrupa’nın en temiz ve güzel kumsallarından biri olan Brighton Beach’de eğitim alırken eğlenin.

Şehrin şirin sokaklarından gezin, mağazalarında alışveriş yapın, kafeler ve restoranlarında değişik tatlar keşfedin. Akşam İngiliz publarında eğlenin, canlı ve ünlü gece hayatının keyfini çıkarın. Kumsal boyunca gündüz beach clublar, gece eğlence mekanları olmak üzere pek çok seçeneğe sahip olacaksınız. Festivalleri ile de ünlü Brighton’da boş zaman bulamayacaksınız.

Brighton Dome’a sahne performansı izleyin, Preton Park’da yürüyüş yapın, lunaparkta çılgınlar gibi eğlenin, Kraliyet saray ve müzesi Royal Pavilion’u ziyaret edin, British Museum and Art Gallery, North Laine, British Airways I-360’ı ziyaret edin. Dünyanın dört bir yanından gelen turistler ile tanışın, farklı insanlar ile sohbet ederek pratik yapın. Londra’ya bir saate yakın bir sürede ulaşabileceğiniz Brighton, konumu itibari ile Avrupaya’da oldukça yakındır ve denizin altından giden hızlı tren ile geçiş yapın. Şehir düzgün nizamlı ve tek katlı evlerin, geniş yollar etrafında dizilmesi ile güzel bir siluete de sahiptir. Mavi, yeşil ve altın sarısı kumsalların renklerinin birbirine geçen farklı tonları ile gözlere de şölen yaratmaktadır.

Oxford International Brighton Hakkında

Oxford International Brighton dil okulu şehir merkezinde geleneksel bir binada hizmet vermektedir. Oxford International ‘da ders aralarında ve derslerden sonra okulda zaman geçirebileceğiniz öğrenci dinlenme salonu, ücretsiz internet erişimi ile bilgisayar odası, yemeklerinizi yiyebilmek için mutfak gibi alanlar dizayn edilmiştir. Sizinle aynı amaçlar doğrultusunda okula gelen uluslararası öğrenciler ile kaynaşarak ve yeni arkadaşlar edinin, daha fazla pratik yapma şansı yakalayın.

Oxford Brighton Eğitimleri

Oxford International Brighton dil okulunda genel İngilizce eğitimini haftalık 20, 30 ve 40 ders şeklindir. Tercihe göre öğleden sonra 20 ders grubuna da katılma seçeneğini sunmaktadır. Oxford International Brighton dil okuluna başladığınız ilk gün seviyeniz tespit edilir ve size en uygun sınıfta eğitime başlayın. Genel İngilizce eğitimine ek olarak, iş İngilizcesi, IELTS, TOELF, TOEIC, Cambridge sınav hazırlık kursları seçeneği sunmaktadır. Eksiklerinizi hızlıca tamamlamak adına özel ders seçeneğini de ayrıca değerlendirin.

Oxford International Genel İngilizce

Oxford International Brighton dil okulunda her seviyeden öğrencinin katılabileceği genel İngilizce programı ile temel dil öğrenme alanlarınızı geliştirme şansı elde edersiniz. Derslerde çeşitli pratikler yapılarak her öğrencinin derse katılımı sağlanmaktadır. Metinler okutularak doğru telaffuz, dinleyerek konunun özünü anlamak, dilbilgisi kurallarına hakim olarak ve zengin kelime hazinesi ile yazı yazabilir ve güvenle birebir iletişim kurun. Öğrencilerin gelişimleri takip edilerek, ara dönemlerde sınavlar yapılır ve eksiklikleriniz belirlenir.

Oxford International Brighton IELTS Hazırlık

Oxford International Brighton dil okulunda en az B1 seviyesindeki öğrencilerin katılabileceği IELTS programı haftalık 20 veya 30 ders şeklinde sunulmaktadır. Üniversite, kolej, vize, göçmenlik, işyeri gibi başvurular yapacak öğrencilerden talep edilen IELTS sınavı öncesinde Oxford International Brighton dil okulunda hazırlık yapın. Oxford International Brighton dil okulunda sınavı tanıyarak, bölümlerine ayrı ayrı sunulan çalışmalar ile pratik yapın. Her bölümde farklı görevlendirmeler bulunmaktadır. Öğrencileri deneme sınavına sokarak hazır olup olmadıkları belirlenir. Talep edilen skoru alabilmek için ne kadar süreniz olduğunu planlayın.

Oxford International Brighton İş İngilizcesi

Oxford International Brighton dil okulunda en az B1 seviyesinde öğrencilerin katılabileceği iş İngilizcesi programı 20 genel ders ve 10 iş İngilizcesi olarak toplam 30 ders şeklindedir. İş ile ilgili terminolojinizi geliştirebilir, son trendler hakkında bilgi sahibi olabilir, gerçek hayattaki durumları canlandırmalar yaparak, görevler verilerek becerilerinizi geliştirin. Yeni çalışma uygulamalarını keşfedip, ayda bir işletme veya endüstri ziyareti etkinliklerine katılarak gözlem yapın. Başarılı hayat hikayelerini ve nasıl ulaştıklarını inceleyin.

Oxford International Eğitim Metodu

Oxford International Brighton dil okulunda İngilizce öğretme kariyer hedefleri olanların ya da var olan öğretme yeteneklerini geliştirmek isteyenlerin katılabileceği bir programdır. En az C1 seviyesinde İngilizce dil bilgisine sahip olmalısınız. 12 hafta süren sertifika programı ile öğretebilme kabiliyetine ve bazı tekniklere hakim olacaksınız. Trinity College tarafından desteklenen program sonunda TESOL Trinity Sertifikası verilmektedir.

Oxford International Brighton Aktiviteleri

Oxford International aktivite programları haftalık takip ederek, şehrin farklı noktalarında gezerek, yeni yerer görün. Spor, sanat etkinlikleri ile yeni arkadaşlar edinin. Brighton Beach’de su sporları ile uğraşarak, Brighton Marinayı ziyaret edin, Sea Life deniz altı yaşamını gözlemleyin, futbol turnuvası, pub geceleri, disco, bowling gibi çeşitli eğlenceli etkinliklere katılın. Okuldan eğitmenler veya personel eşliğinde gezerken, okulun diğer uluslarası öğrencileri ile kaynaşın.

Oxford International Konaklama

Oxford International Brighton dil okulunda konaklama seçenekleri de sunan okul aracılığı ile aile yanı, yurt ve öğrenci evi opsiyonlarını değerlendirip kendinize en uygun olanı organize edin. Aile yanı konaklamalarda İngiliz kültürü ile yaşamayı deneyimleyerek, gelenekleri öğrenin ve İngilizce konuşarak dilinizi geliştirin. Tek kişilik ve tercihen özel banyolu odalarda kalabilir, Sadece kahvaltı, yarım veya tam pansiyon seçeneklerini değerlendirin. Oxford International Brighton dil okulunda aile yanı konaklamalar yerleşim yerlerinde okula toplu taşıma araçları tren veya otobüs ile kolayca ulaşılabilecek mesafededir. Aileler özenle seçilir ve denetlenir. Öğrencilerin memnuniyeti de önemsenir.

Daha özgür yaşam tarzına sahip öğrenciler aile yanı haricindeki konaklama seçeneklerini değerlendirmelidir. Britannia residence okula sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde tek kişilik ve özel banyolu odalar ile ortak mutfak, salon gibi alanlar sunmaktadır. Horie’de TerrieDetty öğrenci evi okula 15 dakika yürüme mesafesindedir. Phoenix Residence tek kişilik özel banyolu odaları ile şehir merkezine oldukça yakın konumda ve okula kısa bir otobüs yolculuğu ile kolayca ulaşılabiliyor.

Oxford International Brighton Dil Okulu Fiyatları

4 hafta

 • Haftalık 20 ders: 756 GBP
 • Haftalık 30 ders: 972 GBP
 • Haftalık 40 ders: 1156 GBP
 • Öğleden sonra 20 ders : 560 GBP

8 hafta

 • Haftalık 20 ders: 1368 GBP
 • Haftalık 30 ders: 1728 GBP
 • Haftalık 40 ders: 2080 GBP
 • Öğleden sonra 20 ders : 1120 GBP

12 hafta

 • Haftalık 20 ders: 1836 GBP
 • Haftalık 30 ders: 2304 GBP
 • Haftalık 40 ders: 2820 GBP
 • Öğleden sonra 20 ders : 1670 GBP

24 hafta

 • Haftalık 20 ders: 3264 GBP
 • Haftalık 30 ders: 3960 GBP
 • Haftalık 40 ders: 5088 GBP

36 hafta

 • Haftalık 20 ders: 4896 GBP
 • Haftalık 30 ders: 5940 GBP
 • Haftalık 40 ders: 7632 GBP

Brighton Konaklama Ücretleri

Aile Yanı Haftalık Konaklama Ücretleri

 • Tek kişilik oda + kahvaltı: 152 GBP
 • Tek kişilik oda + kahvaltı + akşam yemeği: 174 GBP
 • Tek kişilik oda + özel banyo + kahvaltı: 247 GBP
 • Tek kişilik oda + özel banyo + kahvaltı + akşam yemeği: 270 GBP

Haftalık Yurt Konaklama Ücretleri

 • Tek kişilik oda + özel banyo+yemeksiz: 280 GBP
 • Haftalık Paylaşımlı Öğrenci Evi Ücretleri
 • Tek kişilik oda + yemeksiz: 230 GBP

Oxford Brighton Ek Ödemeler

 • Okul kayıt ücreti: 55 GBP
 • Konaklama Rezervasyon Ücreti: Yok
 • Materyal Ücreti: 55 GBP
 • Aile Yanı Konaklama için Temmuz-Ağustos arası haftalık 20 GBP eklenir.

 

 

Brighton dil okulları için bizi arayın

Oxford International Brighton dil okulu , Oxford International Brighton dil okulu fiyatları ve yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz için bize 0 212 543 58 06 / 0 212 261 28 88 den ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?