Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Brighton dil okulları

Brighton’da Eğitim ve Yaşam

Brighton dil okulları için Google üzerinden arama yaparak bu sayfaya geldiniz. Size Brighton’da bulunan dil okulları hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Brighton İngiltere’nin en önemli turizm merkezleri arasında yer almaktadır. Ayrıca Birleşik Krallık için de sembolik önemi bulunan bir kent özelliği bulunmaktadır. Doğal güzellikleri ve kültürel önemi nedeniyle her yıl milyonlarca turist şehri ziyaret etmektedir. Şehir eğitim imkânlarıyla da öne çıkmaktadır. Dil eğitimi için dünyanın her yerinden ziyaretçileri ağırlamaktadır. Ayrıca dil okuluna katılım sağlayamayan yaş altı gençler için de yaz okulları bulunmaktadır. Farklı fiyatlar ve imkânlar ile bu konuda çeşitlilik gözlemlenmektedir. Şehirde iki tane üniversite yer almaktadır.

Brighton Dil Okulları

Brighton’da her bütçeye uygun ingilizce dil okulu bulmak mümkündür.4 haftalık ortalama 400 GBP’den 1400 GBP ye kadar farklı seçeneklerde ingilizce eğitimi alabilirsiniz.

Brighton Konaklama

Brighton’da eğitim gören öğrenciler için farklı konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Öğrenci yurtları olanaklarıyla dikkat çekmektedir. Ayrıca aile yanında kalma seçeneği de burada sunulabilmektedir. Avrupa’da fazlasıyla görülen bu sistem eğitim amaçlı yurt dışı seyahatlerinde öğrencilerin ev ortamında yaşamasını kolaylaştırmaktadır. Üniversiteye hazırlık eğitimleri de burada verilmektedir. Brighton İngiltere’de gece yaşamını merak edenler için de ilgi çekici bir yer olabilmektedir. Bu sayede dil öğrenme sürecinde yerel halk ile daha fazla iletişim kurma imkânı doğmakta ve sosyal bir hayat içerisinde eğitim devam etmektedir.

Brighton en iyi dil okulları

Brighton dil okulları arasında en çok göze çarpan dil okulları sırasıyla  ; Kaplan Brighton dil okulu , LSI Brighton dil okulu , EC Brighton dil okulu , Oxford International Brighton dil okulu , Stafford house Brighton dil okulu ve Eurocentres Brighton dil okulu.

Siz de İngiltere dil okulları ile İngilizce eğitimini ilerletmek istiyorsanız  Türkiye geneli Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerini ziyaret edebilir yada bize o 212 543 58 06 ‘dan ulaşabilirsiniz.

 

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?