Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Stafford House Brighton dil okulu

Stafford House Brighton Dil Okulu

Stafford House Brighton dil okulu Brunswich Town bölgesindeki şehir merkezine ve denize sadece yürüme mesafesindedir. Stafford House İngiltere ‘ de 4 şehirde faaliyet gösterirken, Amerika ve Kanada’da okullara sahiptir. Yüksek nitelikli eğitimler veren okulda sınıf mevcudu mümkün olduğu kadar düşük tutulmaktadır.

Stafford House ‘da ki derslerinizde sonra okulun sunduğu sosyal aktivitelere veya sunulan eğlenceli pratik kulüplerine katılın ya da Brighton şehrini yakından tanıyarak tadını çıkarın. Manş denizinin kıyılarındaki Brighton altın rengi uzun kumsal şeridi ile her yıl binlerce turisti ülkeye çekmektedir. Yaz aylarında rengarenk şezlonglar ve şemsiyeler ile döşenmiş beach clublarda güneşin tadını çıkarın, su sporları ile uğraşın, lunaparkta eğlenin, rolercoaster ile şehri tepeden izleyin, Sea Life deniz altı yaşamını gözlemleyin, Kraliyet sarayı ve müzesi Royal Pavilion’u ziyaret edin, sokak lezzetlerini tadın, sahil şeridi boyunca sıralanmış mağaza, kafe ve restoranlarda yeni tatlar deneyin, İngiliz 5 çayını tadın, ünlü gece hayatıyla keyifli zaman geçirin. Brighton iskelesini, Brighton köşkünü görün.

Stafford House Brighton Dil Okulunun Donanımı

Stafford House Brighton dil okulu tamamen öğrencilerin daha sağlıklı zaman geçirmelerini düşünerek dizayn edilmiştir. Öğrencilerin ders aralarında dinlenebilecekleri ve arkadaşları ile kaynaşabilecekleri, kafeterya, öğrenci salonu, derslerden sonra çalışabilecekleri bireysel çalışma odası, kütüphane, bilgisayar odası bulunmaktadır. 240 öğrenci kapasiteli okulda interaktif yazı tahtalı 16 sınıf bulunur ve ortalama 10, en fazla da 15 öğrenci ile ders işlenir. Dersler 45 dakika sürmektedir. Okulun binası geleneksel İngiliz mimarını gözler önüne serdiği gibi güzel bir avluya da sahiptir.

Stafford House Brighton Dil Okulunun Sunduğu Eğitimler

Stafford House her seviyede genel İngilizce sınıfları bulunduğundan size en uygununda eğitime başlama imkanı sunmaktadır. Haftalık 20, 25, 30 ders yoğunluğunu seçerek dil eğitiminize başlayın. Stafford House ‘ da Orta seviye ve üzerinde İngilizce bilgisine sahip olan öğrenciler ise, iş İngilizcesi, IELTS ve Cambridge sınav hazırlık programları sunulmaktadır.

Stafford House Brighton Dil Okulu Genel İngilizce Programı

Stafford House Brighton dil okulu temel becerilerin entegre edildiği programda okuma, yazma, konuşma, dinleme, dilbilgisi, kelime bilgisi konularına odaklanılır. Günlük ve haftalık hedefler ile ilerlenen müfredatla ne zaman ne öğreneceğiniz belirlenmiştir. Eğitmenler tarafından ilerlemeniz düzenli olarak takip edilir. Gerçek hayatta kullanılan İngilizceyi eğitimini pekiştirmek için dilbilgisi derslerine katılın, çalışma sayfalarını yaparak temel iletişim becerilerinizi geliştirin. En mutlu ve başarılı olacağınız sınıfa yerleştirilebilmek için ilk gün teste alınırsınız.

Stafford House genel İngilizce eğitiminde program yoğunluğuna göre standart +1, yoğun +2 ve süper yoğuna +3 modül ekleyin. Örnek modüller kariyer hazırlığı, güncel olaylar ve tartışma, haberler ve gazeteler, dijital medya iş başında, küresel sorunlar, telaffuz çalışmaları şeklindedir. İlerlemek istediğiniz alanda kendinizi geliştirmek için programınızı kişiselleştirin.

Stafford House Brighton Dil Okulu IELTS Sınav Hazırlık Programı

Stafford House IELTS sınav hazırlık programı hedeflenen puanı almak üzere özel bir çalışma ile hazırlanmıştır bir eğitim türüdür. IELTS sınavı Genel IELTS ve Akademik IELTS olarak karşımıza çıkmaktadır. IELTS sınavı dört bölümden meydana gelmektedir. Makaleler üzerinde çeşitli çalışmalar yapılır, okuyarak anlama, ayrıntı tarama, yorumlama ve çıkarımlar yapılır. Stafford House Brighton dil okulunda başarılı yazı yazmak için yöntem ve stratejiler geliştirin. Bire bir görüşmede güvenli konuşma tekniklerine hakim olun. Görevlendirmeler ile sınavı tanıyarak, gelen soruları nasıl cevaplayacağınızı öğrenin.

Stafford House Cambridge Sınav Hazırlık

Stafford House okulunda 3 ayrı seviyede girebileceğiniz IELTS sınavları FCE, B2 orta, CAE C1 ileri, CPE, C2 şeklindedir. Program hedefe yöneliktir. Sınavda puanınızı en üst düzeye çıkarmak için stratejiler geliştirin. Sınavın her bölümüne ayrı ayrı çalışmalar yapılarak sınavı iyi tanıyın ve soruları etkili bir şekilde cevaplayabilecek düzeye ulaşın. Deneme sınavları ile seviyenizi test ederek ve eksik kaldığınız alanları tespit edin.

Stafford House Brighton Mesleki Eğitim

Stafford House pazarlama, proje yönetimi ve işletme yönetimi alanlarında belirli başlangıç tarihleri ile sunulan sertifika programları ile mesleki eğitim alın.

Stafford House Programlar

Stafford House ‘da 12, 24, 36 ve 48 hafta olarak seçebileceğiniz esnek programlarda ders programınızı kendiniz belirleyin. Genel İngilizce, IELTS sınav hazırlık, mesleki sertifikalar gibi çeşitli programları paket program yapma imkanınız mevcuttur.

Stafford House Aktiviteler

Stafford House dil okulu Brighton’a gelen öğrencilerinin şehre kısa zamanda adapte olarak, eğlenceli zaman geçirmelerini ve yeni arkadaşlar edinerek sohbet etmelerini, İngilizce pratik yapmalarını sağlamak için çeşitli aktiviteler düzenlemektedir. Haftanın hemen hemen her günü okulun içinde ve dışında katılabileceğiniz programlar bulunmaktadır. Yoga ve meditasyon, konuşma kulübü, film kulübü, kitap kulübü, karaoke geceleri, hiit eğitimi, şehirde bisiklet ve yürüyüş turu, beach party, barbekü partisi, hafta sonları da yakın şehirlere turlar şeklindedir.

Stafford House Konaklama

Stafford house Brighton’da İngilizce konuşan bir ailenin yanında kalabileceğiniz aile yanı veya uluslararası öğrenciler ile yurtlarda kalabileceğiniz seçenekler sunmaktadır. En popüler konaklama seçeneklerinden biri olan aile yanı konaklamalar ile emekli bir çift, çocuklu bir aile, yalnız yaşayan birinin yanında kalın.

Stafford House ‘da  aileler özenle seçilir ve denetlenir. Evler genelde yerleşim yerlerinde şehre ve okula toplu taşıma ile ulaşılabilecek mesafededir. Aile yanı konaklamalarda tek kişilik ve tercihen özel banyolu odalarda konaklayın. Aileler öğrencilere yemek alternatifleri de sunmaktadır. Bu seçenekler; kahvaltı, yarım veya tam pansiyon şeklindedir. Bir evde oda durumuna bağlı olarak farklı milletlerden olmak kaydıyla birden fazla öğrenci ile konaklama fırsatı yakalayın. Aileler ile bulduğunuz her fırsatta sohbet ederek ingilizcenizi daha hızlı geliştirin.

Daha özgür yaşamak isteyen öğrenciler öğrenci evleri seçenekleri sunulmaktadır. Tamamen eşya ile döşenmiş, ortak mutfak ve salondan oluşan evlerde tek veya iki kişilik odalar mevcuttur. Britannia Residence gibi çeşitli üst düzey konaklamalar da mevcuttur. Uluslararası öğrenciler ile bir arada yaşayın, dostluk kurun.

Stafford House Brighton

Stafford House Brighton Fiyatları

4 hafta

 • Haftalık 20 ders: 798 GBP
 • Haftalık 25 ders: 910 GBP
 • Haftalık 30 ders: 1022 GBP

8 hafta

 • Haftalık 20 ders: 1596 GBP
 • Haftalık 25 ders: 1820 GBP
 • Haftalık 30 ders: 2044 GBP

12 hafta

 • Haftalık 20 ders: 2268 GBP
 • Haftalık 25 ders: 2478 GBP
 • Haftalık 30 ders: 2688 GBP

24 hafta

 • Haftalık 20 ders: 3780 GBP
 • Haftalık 25 ders: 4116 GBP
 • Haftalık 30 ders: 4452 GBP

36 hafta

 • Haftalık 20 ders: 5418 GBP
 • Haftalık 25 ders: 5922 GBP
 • Haftalık 30 ders: 6426 GBP

Stafford House Brighton Aile Yanı Konaklama Ücretleri

 • Tek kişilik oda + kahvaltı + akşam yemeği: 190 GBP
 • Tek kişilik oda + özel banyo + kahvaltı + akşam yemeği: 255 GBP

Stafford House Brighton Yurt Ücretleri

 • Tek kişilik oda + özel banyo+yemeksiz: 310 GBP
Stafford House Ek Ücretler
 • Okul kayıt ücreti: 50 GBP
 • Konaklama Rezervasyon Ücreti: 70 GBP
 • Materyal Ücreti: 50 GBP (12 Haftalık)
 • Aile Yanı Konaklama için 13 Haziran-29 Ağustos arası haftalık 20 GBP eklenir.

Stafford House Brighton Dil Okulu Kayıt

Stafford House Brighton dil okulu fiyatları, Brighton dil okulları , İngiltere dil okulları ve yurtdışı eğitim danışmanlığı hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere 0 212 543 58 06 / 0 212 261 28 88 den bizi arayabilir yada Türkiye geneli şubelerimizi arayabilirsiniz.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?