Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Eurocentres Brighton dil okulu

Eurocentres Brighton Dil Okulu

Eurocentres Brighton dil okulu şehir merkezinde, Brighton Museum & Art Gallery, Royal Pavilion müzelerine, Theatre Royal Brighton tiyatrosuna ve pek çok mağaza, cafe, restoran ve gece kulübüne yakın mesafededir. İngiltere’de yaz aylarının vazgeçilmez şehri Brighton altın renkli kumsalları ve şirin sokakları ile ünlüdür. Beach clublarda gece ve gündüz eğlenceli partilere katılabilir, bisiklet ile şehri gezebilir, uzun kumsal boyunca yürüyüş yapabilir, Bridghton lunaparkında Rolercosterla adrenalin yaşayabilir, Preston Park’da gezebilir, Sea Life Brighton’da sualtı canlılarını gözlemleyebilir, British Airways I-360’ı ziyaret edebilir ve daha birçok müzeyi görebilirsiniz. Brighton’da iken mutlaka gece hayatının da tadını çıkarmalısınız.

Eurocentres Brighton dil okulu donanımı

Eurocentres dil okulu 70 yıllık deneyimi ile dünyanın en eski dil okullarından biri olan Eurocentres dil okulu Brighton’ın canlı hayatında da eğitim alma imkanı sunmaktadır. Eurocentres dil okulu 14 sınıf ile eğitim verirken, öğrencilerin kullanımı için dinlenme alanı, kütüphane, çalışma odası, bilgisayar odası gibi bölümlere de sahiptir. Sınıflarda interaktif yazı tahtaları ile dersler işlenmektedir. Ders aralarında kahvenizi yudumlarken, yeni arkadaşlar edinmeli ve sohbet ederek pratik yapmalısınız.

Eurocentres Brighton dil okulunun sunduğu eğitimler

Eurocentres  dil okulu okula başladığınız ilk günde seviyeniz tam olarak ölçülür ve seviyeniz en uygun bir sınıfta İngilizce eğitimine başlarsınız. Yüksek seviyede öğrenciler için ise iş İngilizcesi, Cambridge FCE, CAE ve IELTS hazırlık programları sunulmaktadır.

Eurocentres Brighton dil okulu genel İngilizce

Eurocentres  dil okulunda uluslararası bağlantıları artan insan hayatında 21. Yüzyıl becerileri ile iletişim kurabilecek düzeye gelebilmek için İngilizce seviyenizi yükseltin. Temel dil becerileri odak alınırken yeni kelimeler öğrenerek kelime hazineniz genişler, dilbilgisi kurallarına hakim olur ve doğru telaffuz öğrenin. Seviyeniz ilerledikçe farklı alanlara yönelin ve kendinizi daha fazla geliştirin.

Eurocentres Brighton her seviyeden öğrencinin katılabileceği genel İngilizce programları seviyenize, zamanınıza ve bütçenize göre belirleyebileceğiniz 2 ila 48 hafta ingilizce programı belirleyin. Konuşma, dinleme, yazma, okuma alanlarında pratik yapın. Eurocentres Brighton dil okulunda dil bilgisi, kelime bilgisi, telaffuz, iletişim etkinlikler de derslerin konularındandır. Dersleri ilgi çekici kılmak için çeşitli konular üzerinde sohbet edilir ve her öğrencinin katılması sağlanır.

Eurocentres yeni başlayanlar için İngilizce

Eurocentres  dil okulu ingilizce bilgisi neredeyse yok denecek kadar az olan öğrencilerin katılabileceği ve İngilizce öğrenmek için temel bilgileri alabilecekleri bir programdır. Sınıfın geneli aynı seviyede olduğundan öğrenciler birbirlerini teşvik eder ve öğrenmeleri daha kolaylaştırır. Bu programdan sonra farklı İngilizce derslerine devam edin. Eurocentres Brighton dil okulunda programın amacı güven oluşturma ve İngilizce öğrenme sürecini daha keyifli hale getirmektedir.

Eurocentres Cambridge Sınav Programı CAE

Eurocentres Brighton dil okulunda C1 seviyesindeki öğrencilerin katılabileceği ve 8 ila 12 hafta arasında süren Cambrdige sınav hazırlık programı öncesinde sınavı tanıyarak, sınav teknikleri ve zaman yönetimi öğrenin. Sınavın tüm bölümlerine özel çalışmalar yaparak, sınavdan iyi skor almanızı sağlayan özel bir programdır. Eurocentres Brighton dil okulunun sunduğu deneme sınavları ile eksikliklerinizi kavrayın ve o alanlarda daha fazla çalışarak istediğiniz seviyeye ulaşın.

Cambridge sınavları dünya çapında 8.000’den fazla kurum tarafından tanınmaktadır. Üniversite, işyeri gibi başvurularda bulunurken dosyanıza ekleyebilirsiniz. Sınav İngilizce becerilerini yüksek düzeyde ölçmek ve değerlendirmek için tasarlanan 4 bölümden meydana gelmiştir ve Cambridge Üniversitesi tarafından onaylıdır.

Eurocentres IELTS hazırlık programı

Eurocentres , en az B1 seviyesinde İngilizce bilgisine sahip öğrencilerin katılabileceği program seviyenize ve almak istediğiniz skora bağlı olarak 2 ila 48 hafta arasında sürmektedir. Eğitimin amacı sınavı ve puanlama sistemini tanıyarak, gelebilecek sorulara hazırlı olmaktır. IETLS sınavı akademik ve genel olarak 2 şekildir. Ayrıca 4 bölümden oluşur. Okuma, yazma, dinleme, konuşma şeklindedir. Çeşitli makaleler üzerinde çalışmalar yapılarak sınavın tüm bölümlerine ayrı ayrı çalışılır. Eurocentres Brighton dil okulunda okuyarak doğru telaffuz, dinleyerek odaklanılması gereken bölümler ve makalenin özünü yakalamaya çalışarak sınavda gelebilecek soru tipini öğrenin. Kelime hazinenizi zenginleştirerek ve dil bilgisi kurallarına hakim olarak birebir konuşmada kendinizi iyi ifade edin. Sınav öncesi eksikliklerinizi tespit edebileceğiniz deneme sınavları ile ek çalışma seçeneklerini değerlendirin.

Eurocentres aktiviteleri

Eurocentres  öğrencilerinin derslerin stresinden uzaklaşarak keyifli zaman geçirmelerini, bu sırada birbirleri ile kaynaşarak İngilizce pratik yapmalarını sağlamak adına haftanın çeşitli günlerinde geziler, organizasyonlar düzenler. Okul tarafından organize edilen şehirde buluşma ile İngiliz Publarında veya kafelerinde sosyalleşerek insanlar ile buluşun. Profesyonel dans eğitmenleri eşliğinde salsa gecelerine katılın, Eurocentres Brighton dil okuluna özel fiyatlandırmalardan yararlanın. 4 gün 3 gece süren meşhur Paris, Versay Sarayı, Disneyland’ı ziyaret edin.

Eurocentres dil okulu konaklama

Eurocentres Brighton dil okulu öğrencilerinin huzurlu ve konforlu bir ortamda kalabilmelerini sağlamak için aile yanı ve yurt konaklaması seçenekleri sunmaktadır. Phoenix Hall Brighton okula sadece on beş dakika yürüyüş mesafesindedir. Odalar tek kişilik, özel banyolu ve çalışma masasına sahiptir. Ortak mutfak, salona açılan 8 tek kişilik odadan meydana gelmektedir. Ortak alanda atıştırmalık alınabilen otomatlar da bulunmaktadır. Çamaşırhane, Wi-Fi, nevresim gibi hizmetler de sağlanmaktadır. Britannia residence ise tesisin içersinde kafeterya ve geniş ortak alanlar sunmaktadır. Britannia okula sadece 10 dk yürüyüş mesafesi uzaklıktadır. En yakın istasyon Western Roaddur.

İngiliz kültürünü daha yakından tanımak ve sıcak bir aile ortamında huzurlu yaşamak isteyen öğrenciler aile yanı konaklamalarını tercih etmelidir. Öğrenciler tarafından en çok tercih edilen konaklama tipi olan aile yanı konaklamalar çocuklu ailelerden, yalnız yaşayanlara, emekli çiftlere kadar çeşitli varyasyonlara sahiptir. Aileler özenle seçilir ve denetlenir. Öğrencilerin puanlaması ile en fazla memnuniyet sağlayanlar sunulur. İngiliz yemeklerini tadabileceğiniz yemek opsiyonları da sunulmaktadır. Sabah kahvaltısı, yarım veya tam pansiyon şeklindedir. Eurocentres Brighton dil okulunun aile yanı konaklamaları okula toplu taşıma ile ortalama 30 dakika mesafededir.

Eurocentres Brighton dil okulu fiyatları

4 hafta

 • Haftalık 20 ders: 798 GBP
 • Haftalık 25 ders: 938 GBP
 • Haftalık 30 ders: 1064 GBP

8 hafta

 • Haftalık 20 ders: 1596 GBP
 • Haftalık 25 ders: 1876 GBP
 • Haftalık 30 ders: 2128 GBP

12 hafta

 • Haftalık 20 ders: 2016 GBP
 • Haftalık 25 ders: 2436 GBP
 • Haftalık 30 ders: 2856 GBP

24 hafta

 • Haftalık 20 ders: 3612 GBP
 • Haftalık 25 ders: 4452 GBP
 • Haftalık 30 ders: 4872 GBP

36 hafta

 • Haftalık 20 ders: 5418 GBP
 • Haftalık 25 ders: 6678 GBP
 • Haftalık 30 ders: 7308 GBP

Brighton aile yanı haftalık konaklama ücretleri

 • Tek kişilik oda + kahvaltı: 160 GBP
 • Tek kişilik oda + kahvaltı + akşam yemeği: 185 GBP
 • Tek kişilik oda + özel banyo + kahvaltı + akşam yemeği: 245 GBP

Brighton öğrenci yurdu konaklama ücretleri

 • Britannia öğrenci yurdu tek kişilik oda + özel banyo ,yemeksiz: 290 GBP
 • Phoenix Hall öğrenci yurdu tek kişilik oda + özel banyo , yemeksiz: 260 GBP
 • Haftalık Paylaşımlı Öğrenci Evi Ücretleri
 • Tek kişilik oda + yemeksiz: 215 GBP

Ek Ücretler

 • Okul kayıt ücreti: 70 GBP
 • Konaklama Rezervasyon Ücreti: 30 GBP
 • Aile Yanı Konaklama için 13 Haziran-29 Ağustos arası haftalık 25 GBP eklenir.

Eurocentres Başvuru ve Kayıt

Eurocentres Brighton dil okulu , Brighton dil okulları , İngiltere dil okulları ve yurtdışı eğitim danışmanlığı için Türkiye geneli ofislerimizi ziyaret edebilir yada bize 0 212 543 58 06 / 0 212 261 28 88 den ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?