Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

EC Dublin Dil Okulu

EC Dublin Dil Okulu ile İngilizce öğrenin

EC Dublin dil okulu, İrlanda’nın başkenti Dublin şehrindedir. Dublin,Karakter, kültür ve eğlence dolu, İngilizce öğrenmek için mükemmel bir yer. Rahat atmosferi, eğlenceli ve samimi insanları ile ünlüdür. Genç insanlarla konuşmayı, insanlarla konuşmanın kolay olduğu ve her zaman yapılması gereken bir eğlence ve öğrenmeniz gereken çok şey olduğunu düşünüyorsanız Dublin sizin tercihiniz olmalıdır.

Okulumuz İngilizce öğrenmenize yardımcı olacak en son teknolojilere sahip olanaklara sahip olup, toplu taşıma araçlarına kolayca erişebileceğiniz şehrin en iyi cazibe merkezlerine yakın harika lokasyondadır.

EC Dublin dil okulu, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle buluşarak İngilizcenizi geliştireceksiniz ve asla unutamayacağınız tecrübeler yaşayacaksınız

EC Dublin Dil Okulu Yetişkinler için İngilizce

30 yaş ve üstü iseniz ve aynı fikirde öğrencilerle şık ve eğitim odaklı bir ortamda okumak istiyorsanız, yetişkin İngilizce okulumuz özellikle sizin için tasarlanmıştır.

EC Dublin Dil Kursu  30+, daha olgun olan ve yaşamda ve mesleki dünyada daha fazla deneyime sahip olan öğrenciler içindir. İrlanda’nın benzersiz kültürünü yansıtacak şekilde tasarlanmış modern sınıflarında eğitim alacaksınız. Konuşma, dinleme, okuma ve yazma yoluyla, sizin için önemli ve ilginç olan İngilizceyi öğreneceksiniz. Ayrıca Dublin’in sunduğu en iyi deneyimlerden birine sahip heyecan verici bir sosyal aktivite programına erişeceksiniz.

Deneyiminiz boyunca, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle çevrili olacak ve kültürel, kişisel ve mesleki geçmişlerini öğrenme fırsatına sahip olacaksınız.

İngilizce kursunun sonunda, kişisel ve mesleki ağınız daha büyük ve çok daha farklı olacaktır.

İrlanda'da Eğitim için bizi arayın !

EC Dublin dil okulu , İrlanda’da eğitim ve diğer İrlanda dil okulları hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız lütfen bize 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefondan ulaşabilir yada Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerini ziyaret edebilirsiniz.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
EC Dublin ( İrlanda )Dil Okulu hakkında daha fazla bilgi için online eğitim danışmanımıza hemen ulaşabilirsiniz.