Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Yurtdışında yüksek lisans

yurtdışında yüksek lisans

Yurtdışında yüksek lisans eğitimi

İş hayatına rakiplerinizin bir adım önünde başlamanın en doğru yollarından biri de hiç şüphesiz yurtdışında alacağınız eğitim programları ile mümkün olabilir. Doğru planlanmış bir yurtdışı eğitim programı ile kariyeriniz için önemli adımlardan birini atabilir ve dünya’nın en iyi üniversitelerinde yüksek lisans eğitimi alabilirsiniz. Bu gün Türkiye’de ve dünya’da önemli şirketlerin iş ilanlarına dikkat ederseniz neredeyse tamamı yurtdışında yüksek lisans yapanlar için cazip iş teklifleri ile doludur.

Yurtdışı için yüksek lisans artık çok daha kolay

Ortalama bir başarı ile üniversiteden mezun olanlar için bile Dünya’nın en iyi üniversitelerinde dahi yüksek lisans yapabilme şansı var.

Yurtdışı için yüksek lisans seçenekleri çok fazla

Amerika, İngiltere, Almanya, Avustralya ve Kanada gibi Dünya’nın en iyi üniversitelerine sahip ülkelerde yüksek lisans yapabileceğiniz binlerce seçenek var.

Ekonomik fiyatlarla yüksek lisans yapabilirsiniz

Artık eskisi gibi çok büyük paralar harcamadan yurtdışında en iyi üniversitelerde yüksek lisans yapmak mümkün. Öyle ki Türkiye’deki vakıf üniversitelerinde eğitim almak için ayrılan bütçelerle bu yükün altından kolaylıkla kalkılabilir. Ücretsiz yüksek lisans programları ve burs imkanları gibi bir çok seçeneğe de ulaşmak mümkün.

Yükse lisans yaparken çalışabilirsiniz

Yüksek lisans yaparken çalışma izni almak neredeyse bir çok ülkede mümkün. Dönem içerisinde yarı zamanlı, yaz aylarında tam zamanlı olan bu izinle harçlıktan fazlasını bile çıkarmak mümkün. Bazı ülkelerde yüksek lisans sonrasında da çalışarak kariyerinize ciddi bir katkı sağlayabilirsiniz.

Yabancı diliniz yeterli değilse dert etmeyin

Yüksek lisans yapabilmek için en önemli şartlardan birisi yabancı dil. Ancak yeter seviyede bir yabancı diliniz yoksa şartlı kabul ile yurtdışında yüksek lisans için başvuru şansınız var. Öncelikle bir dil eğitim programına katılıp, ardından bir yüksek lisans programına direk geçiş yapabilirsiniz.

Uzman desteği olmadan karar vermeyin

Yüksek lisans belki de hayatınızda sadece bir kere elinize geçecek bir fırsattır. Bu fırsatı iyi değerlendirebilmek adına bu konuda Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığından tamamen ücretsiz destek alabilirsiniz. Profesyonel bir destek siz doğru bir ülke, doğru bir program ve daha düşük bir bütçeyle kaliteli bir eğitim almanıza katkı sağlayacaktır.

Yüksek lisans eğitimi için nerden ve nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız bizlere yurtdışı eğitim başvuru formu ile ulaşabilirsiniz. Başvurunuz bize ulaştıktan sonra beklenti ve hedeflerinize en uygun seçenekler sizlere sunulacaktır. Ayrıca bizlere 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızdan da ulaşabilirsiniz.

Ayrıca , yurtdışı yüksek lisans nasıl yapılır , yurtdışında yüksek lisans maliyeti nedir?, yurtdışında yüksek lisans için burs bulabilir miyim?, yurtdışında yüksek lisans devlet bursu var mıdır? , yurtdışında yüksek lisans yapma şartları …vb sorularınıza cevaplar içinde bizimle geçebilirsiniz. Tel : 0 212 543 58 06

Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı şubeleri için TIKLAYINIZ

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?