0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Yurtdışında yüksek lisans

Yurtdışı yüksek lisans
Yurtdışında yüksek lisans mı yapmak istiyorsunuz ? Daha fazla bilgi almak için bizlere 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı hatlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

profeyonel-yurtdisi-egitim-danismanligi-alin

Yurtdışında yüksek lisans

İş hayatına rakiplerinizin bir adım önünde başlamanın en doğru yollarından biri de hiç şüphesiz yurtdışında alacağınız eğitim programları ile mümkün olabilir. Doğru planlanmış bir yurtdışı eğitim programı ile kariyeriniz için önemli adımlardan birini atabilir ve dünya’nın en iyi üniversitelerinde yüksek lisans eğitimi alabilirsiniz. Bu gün Türkiye’de ve dünya’da önemli şirketlerin iş ilanlarına dikkat ederseniz neredeyse tamamı yurtdışında yüksek lisans yapanlar için cazip iş teklifleri ile doludur.

Yurtdışında yüksek lisans artık çok daha kolay

Ortalama bir başarı ile üniversiteden mezun olanlar için bile Dünya’nın en iyi üniversitelerinde dahi yüksek lisans yapabilme şansı var.

Yurtdışında yüksek lisans seçenkeleri çok fazla

Amerika, İngiltere, Almanya, Avustralya ve Kanada gibi Dünya’nın en iyi üniversitelerine sahip ülkelerde yüksek lisans yapabileceğiniz binlerce alternatif var.

Ekonomik fiyatlarla yurtdışında yüksek lisans yapabilirsiniz

Artık eskisi gibi çok büyük paralar harcamadan yurtdışında en iyi üniversitelerde yüksek lisans yapmak mümkün. Öyle ki Türkiye’deki vakıf üniversitelerinde eğitim almak için ayrılan bütçelerle bu yükün altından kolaylıkla kalkılabilir. Ücretsiz yüksek lisans programları ve burs imkanları gibi bir çok seçeneğe de ulaşmak mümkün.

Yükse lisans yaparken çalışabilirsiniz

Yurtdışında yüksek lisans yaparken çalışma izni almak neredeyse bir çok ülkede mümkün. Dönem içerisinde yarı zamanlı, yaz aylarında tam zamanlı olan bu izinle harçlıktan fazlasını bile çıkarmak mümkün. Bazı ülkelerde yüksek lisans sonrasında da çalışarak kariyerinize ciddi bir katkı sağlayabilirsiniz.

Yabancı diliniz yeterli değilse dert etmeyin

Yurtdışında yüksek lisans yapabilmek için en önemli şartlardan birisi yabancı dil. Ancak yeter seviyede bir yabancı diliniz yoksa şartlı kabul ile yurtdışında yüksek lisans için başvuru şansınız var. Öncelikle bir dil eğitim programına katılıp, ardından bir yüksek lisans programına direk geçiş yapabilirsiniz.

Uzman desteği olmadan karar vermeyin

Yurtdışında yüksek lisans belki de hayatınızda sadece bir kere elinize geçecek bir fırsattır. Bu fırsatı iyi değerlendirebilmek adına bu konuda Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığından tamamen ücretsiz destek alabilirsiniz. Profesyonel bir destek siz doğru bir ülke, doğru bir program ve daha düşük bir bütçeyle kaliteli bir eğitim almanıza katkı sağlayacaktır.

 

Yurtdışında yüksek lisans eğitimi için nerden ve nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız bizlere yurtdışı eğitim başvuru formu ile ulaşabilirsiniz. Başvurunuz bize ulaştıktan sonra beklenti ve hedeflerinize en uygun seçenekler sizlere sunulacaktır. Ayrıca bizlere 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızdan da ulaşabilirsiniz.

Ayrıca , yurtdışında yüksek lisans nasıl yapılır , yurtdışında yüksek lisans maliyeti nedir ?, yurtdışında yüksek lisans için burs bulabilirmiyim ?, yurtdışında yüksek lisans devlet bursu var mıdır ? , yurtdışında yüksek lisans yapma şartları …vb sorularınıza cevaplar içinde  bizimle iletişeme geçebilirsiniz.

15 Nisan 2015
5.203 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?