Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Adelphi Universitesi

Adelphi Üniversitesi, 60’tan fazla çalışma alanı sunan ve yüksek ödüllü bir doktora araştırma üniversitesidir: Sanat ve Beşeri Bilimler, STEM ve Sosyal Bilimler, İşletme ve Sağlık ve Zindelik.

Adelphi University, öğrencilere liberal sanatlar ve bilimler alanında geniş bir eğitimin yanı sıra öğrencinin seçtiği ana dalda ileri kurslar sunar. Lisans ve lisansüstü programları Fen Bilimleri, Sanat ve Beşeri Bilimler ve Sosyal Bilimlerdeki 37 disiplini kapsar.

Başarılı, destekleyici öğretim üyeleri, öğrencilere yeni nesil eleştirel ve yaratıcı düşünürler ve küresel liderler olmayı öğretmeye yatırım yapıyor. Stajlar, araştırma ve saha çalışması fırsatları, öğrencilerin seçtikleri kariyerlerinde bilgileri uygulamalarını sağlar.

US News & World Report tarafından En İyi Okul olarak tanınan Adelphi, Long Island’ın en eski özel karma eğitim üniversitesidir. New York, Garden City’deki güzel ana kampüsünde (New York City’nin kültür ve iş fırsatlarından sadece 37 mil uzakta) ve Manhattan, Hudson Valley ve Suffolk County’de ki dinamik öğrenme merkezlerinde ve online olarak yaklaşık 8.000 öğrenciye hizmet vermektedir. Adelphi, 116.000’den fazzla bir mezuna sahiptir.

Robert B.Willumstad İşletme Fakültesi

Adelphi’nin lisans ve lisansüstü işletme programları, öğrencileri teknoloji odaklı, küresel bir iş ortamının zorluklarını karşılamaya hazırlar. İşletme vakıfları sadece kurumsal şirketler için değil, aynı zamanda hükümet ve kar amacı gütmeyen kuruluşlardaki kariyerler için de önemlidir. Deneyimsel öğrenme, ticaret odamızdaki uygulamalı deneyimin yanı sıra staj fırsatları ve endüstri liderleri tarafından kampüs içi dersler de dahil olmak üzere müfredatımızın anahtarıdır. Eğitim programları muhasebe, finans, ekonomi, yönetim, pazarlama, insan kaynakları ve karar bilimlerini içerir.

Adelphi’s Honors College

Adelphi’s Honors College, yetenekli ve motive olmuş lisans öğrencilerini, tüm disiplinlerde ve endüstrilerde liderlik pozisyonlarını doldurmaya hazırlanan düşünceli üniversite mezunlarına dönüştürmeyi amaçlamaktadır. Fakülte öğrencilerle sohbet, tartışma, tavsiye ve fikir alışverişinde bulunur. Honors College, modern bilginin sorunlarına ve başarılarına ve bunların küresel bir toplum üzerindeki etkilerine odaklanan bir müfredat aracılığıyla dinamik, çağdaş bir liberal sanat programı sunar.

Hemşirelik ve Halk Sağlığı Yüksekokulu

Adelphi’nin hemşirelik ve halk sağlığı programları, çeşitli sağlık ortamlarında nitelikli liderler olarak başarılı olmak için lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerini beceri, bilgi ve uzmanlık eğitimi ile hazırlar. Yenilikçi derece programlarımız, öğrencileri halk sağlığını ve hemşireliğini dönüştüren uygulama, bilgi ve teknoloji konusunda eğiten başarılı öğretim üyeleri tarafından yönetilmektedir. Sağlık tesisleri ve toplum kuruluşları ile ortaklıklar, öğrencileri mezuniyet sonrası kariyerlere hazırlamak için çeşitli saha çalışması fırsatları sağlar.

Mesleki ve Sürekli Çalışmalar Koleji

Mesleki ve Sürekli Çalışmalar Koleji (CPCS), çok değerli geleneksel olmayan öğrencilerimize hizmet eder ve onlara kariyerlerini ilerletmek, kariyer yollarını değiştirmek veya bir dereceyi tamamlamak için ihtiyaç duydukları eğitim fırsatlarını sunar. Bu Kolej, benzersiz ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanmış istisnai avantajlar sunar: kurs programlamasında ve sürelerinde esneklik, azaltılmış öğrenim, yaşam deneyimi kredisi, küçük sınıflar ve kişisel danışmanlık. Öğrenciler derece, derece olmayan veya sürekli eğitim programlarına kayıt olabilirler – hepsi her yaştan ve geçmişten öğrenciler için olağanüstü destekle.

Gordon F. Derner Psikoloji Okulu

Adelphi, kendini burs vermeye ve değişen bir topluma profesyonelleri hazırlamaya adanmış, psikoloji çalışmalarında uluslararası bir lider olarak tanınmaktadır. Lisans öğrencileri genel psikoloji eğitimi alma fırsatına sahipken, yüksek lisans öğrencileri ruh sağlığı danışmanlığı veya okul psikolojisi konusunda uzmanlaşabilir. Okul, bir doktora programı ve klinik psikoloji alanında uzmanlaşma programının yanı sıra çocuk, ergen ve aile dahil olmak üzere psikoterapi ve psikanalizde lisansüstü programlar sunmaktadır; grup psikoterapisi; çift ​​terapisi; psikodinamik denetim ve okul psikolojisi.

Sosyal Hizmet Okulu

Sosyal Hizmet Okulu, lisans, yüksek lisans ve doktora düzeyindeki derece programları aracılığıyla insan hizmetleri için profesyonel sosyal hizmet uzmanlarını hazırlar. Müfredat, mezunları bilgili vatandaşlar ve yetenekli profesyoneller olmaya hazırlar. Sosyal Hizmet Fakültesi fakültesi kapsamlı bir şekilde yayınlamıştır ve alanlarında lider olarak kabul edilmektedir. Topluluk ortaklıklarımız ve girişimlerimiz, çeşitli insan hizmetleri ortamlarında saha çalışması için fırsatlar sunar.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?