Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

 

Stafford House Calgary Dil Okulu

Stafford House Calgary Dil Okulu – Alberta eyaletinin en büyük kenti olan Calgary petrol ve diğer doğal kaynakları ile ünlüdür. Petrol endüstrisi dolayısıyla pek çok şirketin merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Kanada Kayalık Dağları’nın eşsiz manzarası ve sunduğu diğer imkanlar ile her yıl milyonlarca ziyaretçi gelmektedir. Sakin ve huzurlu bir tatil geçirebileceğiniz Calgary’ de Banff Ulusal Park, Jasper Ulusal Park, Anıt Park mutlaka görülmesi gereken yerler arasında.

Stafford House Calgary’de Nerededir ? Stafford House Dil Okulunun Konumu

 

Calgary Stafford House dil okulu şehrinin merkezine oldukça yakın Downtown bölgesinde şehrin en canlı kesiminde bulunmaktadır. Bown Nehri ile bölünen şehirdeki okulun yakınlarında, Bown Nehrinin kenarındaki Shaw Millennium Park, Eau Claire Park, Nehrin ortasındaki Prince’s Island Park ve çok sayıda cafe, mağaza, restoran, müze, kapalı tropikal park, kapalı alışveriş merkezi, Calgary Kulesi, Calgary Kütüphanesi bulunmaktadır. Ücretsiz tren seyahati ile gezebilirsiniz.

Stafford House Calgary Dil Okulunun Donanımı

Stafford House Calgary dil okulu modern bir binada tam donanımlı 10 sınıfta ders işlenmektedir. Sınıflar ortalama 10 kişiliktir en fazla 15 kişi olmaktadır. Okulun içerisinde öğrencilerin kullanımı için bilgisayar odası, multimedya odası, dinlenme salonu, mutfak, çalışma odası bulunmaktadır. Ders aralarında dinlenirken, sınıf arkadaşlarınız ile sohbet edebilir ve derslerde öğrendiklerinizi pratik edebilirsiniz. Bireysel çalışma alanlarında ise eğitimleriniz bittikten sonra ders çalışmaya devam edebilirsiniz.

Stafford House Calgary Dil Okulu

Stafford House Calgary Eğitimleri

Stafford House Calgary dil okulunda her seviyede öğrenciye genel İngilizce, iyi seviyedeki öğrencilere ise IELTS sınav hazırlık, üniversite hazırlık programı sunulmaktadır. Saat 9.00 itibari ile başlayan eğitimler, seçtiğiniz programa göre akışa sahiptir. Temel program, standart program veya yoğun program seçebilirsiniz.

Stafford House Calgary Genel İngilizce Eğitimi

Stafford House Calgary dil okulunda her seviyeden öğrencinin katılabileceği genel İngilizce programında, okula başladığınız ilk gün seviyeniz belirlenir ve size en yakın sınıfta eğitime başlamanız sağlanır. Her pazartesi başlangıç yapabilirsiniz ve yaş sınırı minimum 16’dır. Okuma, yazma, konuşma, dinleme, dilbilgisi ve kelime bilgisi üzerine kurulan müfredat ile dersler işlenmektedir. Gerçek hayatta dili aktif bir şekilde kullanımını sağlamak için tasarlanmış çalışmalar, uzman eğitmen kadrosu ile günlük ve haftalık değerlendirmeler yapılarak takip edilmektedir. Her öğrencinin öğrenme hızının farklı olduğu varsayılarak gelişim durumuna göre sınıflar arası geçişler sağlanabilmektedir. Ders programınızı kendi isteğinize göre şekillendirerek öğleden sonra farklı modüller ekleyebilirsiniz. Ana derslerinizden sonra, kariyer hazırlığı, haberler ve gazeteler, dijital medya iş başında, küresel sorunlar gibi modüllere katılım sağlayarak farklı konularda bilgi sahibi olabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

Stafford House Calgary IELTS Sınav Hazırlık Programı

Uluslararası dil seviyesi belirleme testi olan IELTS sınavı öncesinde sınav tekniğinizi geliştirebilirsiniz. 16 yaş ve üzeri, en az orta seviye İngilizce dil bilgisine sahip öğrencilerin katılabileceği IELTS hazırlık programına her pazartesi başlayabilirsiniz. Stafford House Calgary dil okulunda geçmiş sınavları referans alarak dil gelişimi, kelime bilgisi ile sınavda başarılı olmak için ihtiyaç duyacağınız tüm becerilerinizi geliştirmek hedeflenir. Başvurulacak kurumdan istenen skora erişebilmek üzere stratejiler geliştirilir. Sınavın dört bandında da başarı elde edebilmek için ayrı ayrı çalışma sistemleri oluşturulmuştur. Birebir görüşmede güvenle konuşabilecek düzeye gelerek konuşma bandı, dinleme bandında dikkat etmeniz gereken detayları yakalama stratejileri, yazı yazmak için gereken entegre beceriler ve telaffuzunuzu güçlendirerek okuma bandında başarı elde edebilirsiniz. Örnek makaleler ile soruları cevaplama yöntemlerini ve zaman yönetimini de öğreneceksiniz. Okuduğunuzu daha iyi anlayabilmek, yorumlamak ve bazı çıkarımlar elde etmek çalışmaların birer parçasıdır.

Üniversite ve Kolejlere Hazırlık Programları (University Pathway Program)

Stafford House Calgary dil okulunda dil eğitim programından sonra akademik eğitimine Kanada’daki üniversitelerde veya kolejlerde devam etmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.

Ielts sınavına girmek istemeyen veya sınav stresini yaşamak istemeyen öğrenciler Stafford House dil okulunun Pathway programlarına devam ederek, okulun anlaşmalı olduğu kolejlere ve üniversitelere herhangi bir sınav skoruna gerek duymaksızın pathway sertifikaları ile başvuru yapabilirler. Okulda size bu konuda yardımcı olacak bir pathway ekibi bulunmaktadır. Her üniversitenin veya kolejin pathway yeterlilik düzeyi farklıdır. Geniş Pathway partnerlerine sahip olan Stafford House Calgary dil okulunda geleceğinizi planlayabilirsiniz.

Stafford House Calgary Aktiviteler

Stafford House Calgary dil okulunda dersler haricinde aktivite programları da düzenleyen okul aracılığı ile sosyal ve kültürel etkinliklere katılabilirsiniz. Hafta içi şehirde müze, sinema, park, galeri gezileri, hafta sonu çevre şehirlere turlar organize edilmektedir. Bu etkinliklerde yeni arkadaşlar edinebilir, ülkeye ve şehre kolayca uyum sağlayabilirsiniz. Farklı ülkelerden gelen arkadaşlarınız ile ortak dil İngilizce sohbet ederken konuşma pratiğini en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Stafford House Calgary Konaklama Seçenekleri

Stafford House Calgary dil okulunda konforlu ve huzurlu bir ortamda kalarak, günün tüm yorgunluğundan kurtulabilirsiniz. Bir sonraki güne daha yüksek enerji ile başlayabilirsiniz. Calgary’de aile yanı konaklamalarda yada okula oldukça yakın öğrenci yurtlarında konaklayabilirsiniz. Okulun öğrencileri tarafından puanlandırılan konaklama seçenekleri, okul tarafından özenle seçilmekte ve size sunulmaktadır. Aile yanı konaklamalarda, evde aile ile geçirdiğiniz tüm zamanlarda konuşma pratiği yapabilirsiniz.

Sabah kahvaltısı, sabah kahvaltısı ve öğlen yemeği veya sabah kahvaltısı, öğlen ve akşam yemeği seçenekleri bulunmaktadır. Odalar tek kişilik tercihen özel banyoludur. Konaklamalar genelde şehir merkezine kısa ulaşım mesafesindedir.

Yazlık rezidans Hotel Alma, Calgary Üniversitesi kampüsü içerisindedir. Tek ya da çift kişilik odalarda kalabilirsiniz. Kampüsün sunduğu tüm olanaklardan yararlanabilir mağaza, restoran ve kafelerde zaman geçirebilirsiniz.

Stafford House Calgary Video

Stafford House Calgary Fiyatları

8 Hafta

20 ders: 1820 CAD

25 ders: 2100 CAD

30 ders: 2324 CAD

12 Hafta

20 ders: 2562 CAD

25 ders: 2982 CAD

30 ders: 3318 CAD

24 Hafta

20 ders: 4704 CAD

25 ders: 5544 CAD

30 ders: 6216 CAD

28 Hafta

20 ders: 5292 CAD

25 ders: 6272 CAD

30 ders: 7056 CAD

32 Hafta

20 ders: 6048 CAD

25 ders: 7168 CAD

30 ders: 8064 CAD

36 Hafta

20 ders: 6804 CAD

25 ders: 8064 CAD

30 ders: 9072 CAD

Aile Yanı Konaklama Ücretleri;

Tek kişilik oda, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği: 225 CAD/Haftalık

Tek kişilik oda, sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği: 240 CAD/Haftalık

Ek Ücretler

Okul kayıt ücreti: 175 CAD

Konaklama rezervasyon ücreti: 200 CAD

 

Calgary Dil Okulları ve Kanada'da eğitim için bizi arayın

Stafford House Calgary dil okulu, Calgary dil okulları, Kanada dil okulları, Kanada Üniversiteleri , Kanada Kolejleri ve diğer yurtdışı eğitim danışmanlığı programları hakkında bilgi almak için bize 0 212 543 58 06 ‘dan ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?