Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Calgary Dil Okulları

Calgary Dil Okulları ile İngilizce Öğrenin

Kanada’nın Calgary şehrinde bulunan dil okullarımız hakkında daha fazla bilgiye bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 0 212 543 58 06 telefondan yada şubelerimizden bilgi alabilirsiniz.

Calgary – Geleneksel Kanada Deneyimi

Doğasever öğrenciler için ideal olan Calgary, dünyanın en nefes kesici doğal güzelliklerinden bazılarıyla çevrilidir. Güvenli, temiz, modern ve zengin bir Kanada şehridir. Şehir, sizi nasıl hoş karşılanacağını bilen son derece arkadaş canlısı insanlarla doludur!

Calgary dil okulları , ana ticaret bölgelerinde, uluslararası öğrencilerin sevdiği ‘ücretsiz’ bir tren bölgesinde yer almaktadır. Ayrıca Calgary Kulesi, Calgary Kütüphanesi ve benzersiz bir kapalı tropikal park, mağazalar ve restoranların bulunduğu büyük bir kapalı alışveriş kompleksine yakındır.

Calgary’de Sosyal program

Calgary, dünyanın en güzel manzaralarından bazılarına sahiptir. Burada okuyan öğrenciler, Canadian Rockies, Lake Louise, Banff Ulusal Parkı, Canmore ve Jasper’a erişim olanağından yararlanıyor. Son olarak, Calgary dil okullarının çeşitli ve aktif bir sosyal programı vardır.

Calgary Dil Okulları ve Kanada'da eğitim için bizi arayın

Stafford House Calgary dil okulu, Calgary dil okulları, Kanada dil okulları, Kanada Üniversiteleri , Kanada Kolejleri ve diğer yurtdışı eğitim danışmanlığı programları hakkında bilgi almak için bize 0 212 543 58 06 ‘dan ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?