Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

TOEFL ve IELTS Kursları

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) sınavına girecekseniz ve bu sınavlarda başarılı olmak istiyorsanız o zaman sizde ilk olarak gerekli eğitimleri almalısınız. İngiltere’de TOEFL kursları sayesinde sizde gerekli olan eğitimi alarak bu sınavda oldukça başarılı olabilirsiniz.

TOEFL sınavlarında alacağınız başarılı sonuçlar ile İngilizce seviyenizin uluslararası alan için yeterli olduğunu kanıtlayabilirsiniz. Özellikle uluslararası şirketlere girerken TOEFL sınavlarında aldığınız başarılı sonuçları gösterebilirsiniz. Bu sayede ek bir belgeye ihtiyacınız olmadan sizde İngilizcenizin yeterli olduğunu gösterebilirsiniz.

Yurtdışında TOEFL ve IELTS kursları sayesinde bu eğitimi en iyi şekilde alacaksınız. Eğitim sırasında öğrendiklerinizi günlük yaşantınızda uygulayabileceksiniz. Özelliklede günlük yaşantınızda bir şeyler yaparken ve bir yerlere giderken İngilizce kullanacağınız için öğrendiklerinizi unutmayacak ve pekiştireceksiniz.

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) sınavına üniversiteye, koleje ya da enstitüye girerek eğitim alacaklar katılabilirler. Ayrıca bunun yanı sıra İngilizcesinin uluslararası alanda yeterli olduğunu kanıtlamak isteyenlerde bu sınava katılabilirler. Bu sınavdan alacağınız iyi notlar birçok kurum tarafından belge olarak kabul edilecektir.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?