Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Yurtdışında iş ingilizcesi kursları

 

Yurtdışında İş İngilizcesi

Yurtdışı iş ingilizcesi programları, iş dünyasında kendisini geliştirmek isteyen ve kariyer basamaklarını hızlı adımlarla çıkmak isteyenler için gereklidir. İş ingilizcesi programı için yurtdışı eğitim alan kişilerin , rekabetçi iş dünyasında ,karşınıza çıkabilecek her konuyu çözüme kavuşturacak ingilizce dil yeteneğine sahip olacaksınız. Aldığınız iş ingilizcesi eğitim programı sayesinde iş dünyasında ingilizcenizi daha iyi kullanabilecek, işle alakalı yazışmalar, iş görüşmeleri, iş raporları, iş hakkında araştırmalar, kaliteli iş sunum teknikleri vb. konularda gerçek uygulamalar yapma şansına sahip olacaksınız. Yurtdışında iş ingilizcesi programlarında kullanılan materyaller; gerçek videolar, projeler, gerçek durum incelemeleri ve iş-finans gazetelerinin makaleleridir.

Zengin içerik ve uygulamalarıyla iş ingilizcesi programı her iş adamının kariyeri adına ihtiyaç duyduğu kaliteli gelişim seçeneğidir.

Yurtdışı iş ingilizcesi programı dilediğiniz takdirde özel olarak da alınabilir, kişisel ihtiyaçlarınıza göre hazırlanan bu dersleri amaçlarınıza daha kolay ulaşmanızı sağlar.

İş İngilizcesi (Business English) programlarına katılmak icin en az orta seviyede İngilizce bilgisi gerekse de, bu seviyeyi sağlamayan katılımcılara Genel İngilizce programı ile desteklenen özel programlar da sunulmaktadır. İş İngilizcesi programında öğrencilerin seviyelerine göre farklı gruplar oluşturulur. İngilizce seviyesi yeterli olmayan öğrencilere iş İngilizcesi programının yanında, genel ingilizce eğitimi verilir. Özellikle Amerika ve İngiltere’deki dil eğitim okullarında yoğunlukla uygulanan bu programlarda öğrenci gelişimleri uygulamalı eğitime tabidir.

İş ingilizcesi programalrı daha çok İngiltereAmerikaKanadaAvustralya ve Malta gibi ülkerdeki dil okullarında düzenlendiği gibi yine bu ülkelerde üniversite ve kolejlerde de bu eğitimlere katılabilirsiniz.

İş İngilizcesi almak isteyen öğrenciler beraberinde içeriğinde benzer konular bulunduran sertifika ve diploma programlarına da bakmalıdır. İngiltere’de yaygın olan iş okulu anlayışı öğrencilere iş alanında çeşitli diploma ve sertifika programlarıyla daha zengin içerikli eğitim sağlıyor.

Yurtdışında iş ingilizcesi (Business English) kursları size ne tür katkılar sağlar ?

Bu kursların amacı globalleşen iş dünyasının, günümüz iş adamları ve yöneticilerinin, uluslararası iş yaşamına daha rahat bir biçimde entegre olmalarını ve farklı ülkelerdeki meslektaşları ve müşterileriyle sorunsuz iletişim kurmalarını hedefler.

 1. Doğal ve akıcı konuşma yeteneğinizi geliştirmek
 2. Resmi ortamlarda kendinizi daha etkin ifade edebilmenizi sağlamak
 3. İkna edici ve etkileyici konuşma becerinizi artırmak
 4. Telefonda konuşma tekniklerini öğrenmenizi sağlamak
 5. Konuşma esnasında göz kontağı, duraklamalar, vücut dilinin kullanımı ve sesin kullanımını öğretmek
 6. Konuşma esnasında vurgulamalar ve telaffuzu doğru kullanmayı öğretmek
 7. Dinleyicilerin ilgisini çekme yeteneğini geliştirmek
 8. Dinleyicilerden gelecek soruların yanıtlanmasında etkin olmanızı sağlamak
 9. Prezantasyon tekniklerini oğretmek
 10. CV, Biyografi ve ön yazı yazma konularında kendinizi geliştirmenizi sağlamak
 11. Makale özetleme, rapor yazma, mülakat teknikleri, memorandum yazımı, faks ve e-mail yazışmaları
 12. İşinizle ilgili çizelge ve grafikleri yorumlama
 13. İş ve ekonomi gazete ve dergilerini okuyup anlama konularında kendinizi geliştirmenizi sağlamak.
 14. Dünyanın farklı ülkelerinden gelen meslektaşlarınızla aynı platformda, iş dünyası üzerine tartışmalar yapabilmenizi
 15. Farklı iş kültürleri ve pratiklerini anlamanızı
 16. Ekip çalışması yapabilmenizi
 17. Farklı ülkelerden insanlarla iyi ilişkiler kurmanızı
 18. Pazarlık yapabilme yeteneği kazanmanızı sağlamak bu kursların diğer amaçları arasındadır.

Konaklama

Okullar yönetici, iş adamları, yeni mezun genç iş adamalrı ve üniversite öğrencilerinden oluşan oldukça farklı yelpazedeki katılımcıların beklentilerine göre  farklı konaklama seçenekleri sunulmakla berber ;  seçkin ailelerin yanında tek kişilik odalar, 3 – 5 yıldızlı otellerde yada misafirhanelerde konaklama seçeneklerini  tüm katılımcılara sunmaktadır

Bu kursların bir çoğunda sunulan aile tip konaklamaların, birçoğunda özel banyo, ücretsiz internet ve TV gibi imkanlar da bulunmaktadır. Ancak unutulmamalıdır ki her okulun sağladığı konaklama seçenekleri farklıdır. Bu nedenle kayıt aşamasından sonra konaklama ile ilgili olarak Edu Vizyon’a özel beklentileriniz var ise bunları mutlaka belirtiniz.

Yurtdışında iş ingilizcesi programları ve yurtdışı eğitim seçenekleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bilgilerinizi bize ileterek seçenekler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Şubelerimize ulaşmak için TIKLAYINIZ

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
WhatsApp Başlat
1
1 Yeni Mesajınız Var !
Merhaba ,
Size nasıl yardımcı olabiliriz ? Sorularınız var ise şimdi online eğitim danışmanına sorularınızı yazabilirsiniz.