Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Kaplan International Miami Dil Okulu Konumu

Kaplan Miami Dil Okulu, Miami’de tüm bölgelerde olan eğitiminin yanı sıra bölge açısından konumundan da kendisinden bahsettirmektedir. Miami’nin Amerikan turizmi açısından önemli bir yer olmasından dolayı Dünya’nın bir çok bölgesinden farklı kültürlere sahip insanların uğrak yerlerinden biridir. Bu sebeple Miami’de ingilizce öğrenmek hem çok çok keyifli hem de farklı bir çok kültürü de tanımak açısından  önemlidir.

Miami Beach

Miami Beach

Şehrin en ünlü caddesi olan Ocean Drive Miami’yi kartpostallarda gördüğümüz görüntü net bir şekilde özetleyebilir. Kaplan Miami Dil Okulu, Miami kampüsü tüm aktivite ve yaşam merkezine çok yakın Miami Üniversitesi’ne ve Miracle Mile üzerindeki kafe ve restoranlar ile yakın konumlanan tarihi Coral Gables bölgesinde yer almaktadır. Coral Gables ‘Şehir Güzeli’ anlamına gelmektedir. Akdeniz havası tadında malikaneleri plazaları ve çeşmeleriyle ünlü bir ortamda öğrencilerine mükemmel bir eğitim fırsatı tanımaktadır.

Miami

Miami

Modern bina yapıları ile pastel kıvamındaki Art Deco binalar , güney plaj bölgesini süsleyen olağanüstü Küba kahvesinin keyfini yaşama fırsatını sizlere vermektedir. Aynı zamanda 1930’lu yıllardan kalma caz kulübünde dans etmek, Little Havana’da kendinizi eğlencenin tam ortasında kendinizi bulabilirsiniz.

KAPLAN Miami Dil Okulu Ulaşım

Kaplan Miami Dil Okulu kampüsünde ulaşım tüm büyük şehirlerde ve nüfus yoğunluğunun fazla olduğu bölgelerde olduğu gibi modern metro ve otobüslerle sağlanmaktadır. Şehrin önemli bölgelerine çok rahat ulaşabileceğiniz ulaşım araçlarının tarifesi tek kullanımlık ve aylık olarak satın alabilirisiniz. Tek kullanımlık biletleri için fiyat 2.25$ olarak belirlenmiştir. Miami’de özellikle uzun süre eğitim alacak öğrenciler için aylık kart kullanımı tavsiye edilmektedir. Aylık kullanımın tarifesi 112$ olarak belirlenmiştir.

KAPLAN Miami Dil Okulu Donanımı

Kaplan International dil okulu Sheffield University ve Cambridge University Press gibi önde gelen eğitim kuruluşlarıyla da stratejik ortaklıklara sahiptir. (KIC) eğitim firması olan Kaplan Inc. ‘in saygın alt kuruluşlarından biridir.

Kaplan International dil okulu 1967 yılında kurulmuş olup merkezi ise Londra şehrinde yer almaktadır KIC’e ait dünyanın farklı yerlerinde toplamda 42 okulda elit şekilde İngilizce dil eğitimi ve sınav hazırlık kursları sunulmaktadır.

Kaplan Miami Dil Okulunun kampüsü modern bir bina ve son derece teknolojik altyapısıyla öğrencilerine ders vermektedir. Kaplan International Miami’de öğrencileri ağırlayabilecek 90 kişilik kapasiteye sahiptir. Kendinizi geliştirebileceğiniz sosyal alanlar ve bilgisayar laboratuvarı , ücretsiz internet imkanı öğrenciler ile paylaşılmaktadır. Sınıf mevcutları genel olarak 10-14 kişi arasında değişmektedir.

Kaplan International Miami Öğrencileri

Kaplan International Miami Öğrencileri

Kaplan Dil Okulunun Miami kampüsünde sınıflar öğrencilerin ingilizce seviyelerine göre göre ayrılmaktadır. Genel de bu seviyer ; Giriş seviyesi (Beginner), başlangıç seviyesi(A1-A2), orta seviye(B1-B2), ileri seviye (C1-C2) olarak belirlenmektedir. Buradaki dereceler okulun ilk günlerinde yapılan seviye belirleme sınavında belirlenmektedir. Her öğrenciye uygun bir sınıfa yerleştirilerek ders dönemine uygun bir şekilde devam edilir.

Eğitim türleri olarak çok farklı eğitim seçeneği öğrencilerine sunmaktadır. Bu seçenekleri Genel İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce, TOEFL Hazırlık İngilizcesi, GMAT ve GRE Hazırlık gibi özel sınıfları bulunmaktadır.

Kaplan Miami Dil Okulunda Ne Tür Eğitimler Sunulur ?

Kaplan Miami kampüsünde genel ingilizce programları diğer kampüslerinde olduğu gibi haftalık 20 saatlik bir eğitim programı olarak belirlenmiştir. Bu programın içeriği genel olarak seviyelere uygun olarak sosyal hayattaki tecrübelerden siyaset veya din gibi özel konulara kadar ingilizce konuşabilme kabiliyeti kazandıran eğitim üzerinden devam etmektedir. Ayrıca sadece ders etkinliği her zaman interaktif bir şekilde ders dışı etkinlikleri de olabilmektedir. Genel olarak geleneksel öğretim yöntemlerinden daha çok aktif ve kalıcı bir biçimde hayatın içinde ders vermeyi hedefleyen bir eğitim sistemini benimsemiştir.

Kaplan Miami ‘de yarı-yoğun ingilizce programında ise genel ingilizce derslerine ek olarak öğrenciler ile ortak aktivite paylaşımları yapılabiliyor veya kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlarda ders olarak alma seçeneğini de öğrencilerine sunmaktadır. Haftalık olarak 27 saat olarak belirlenmiştir.

Kaplan  Miami’de yoğun ingilizce eğitiminde ise genel İngilizceye ek olarak öğleden sonra aktiviteleri ve ders etkinliklerini de eklemektedir. Haftalık ders içeri bakımında 35 saatlik bir zaman dilimine denk gelmektedir.

Kaplan Miami ‘de TOEFL sınavına yönelik eğitim seçeneği Yoğun İngilizce seçeneği ile aynı saat eğitim seçeneğidir. Genel olarak TOEFL dikkat edilmesi gereken hususlar, sınavın ciddiyeti ve en önemlisi zaman kontrolünün iyi bir şekilde hazırlanmasına yardımcı olan özel bir seçenektir.

Kaplan Miami Dil Okulu Öğrencileri Sınıfta

Kaplan Miami Dil Okulu Öğrencileri Sınıfta

KAPLAN Miami Kampüsünde Aktiviteler

Kaplan Miami dil okululunda aktiviteler genellikle sıkça güncellenir. Şehrin cazibe merkezi olması ile birlikte Kaplan öğrencilerine birçok aktivite sunmaktadır. Etkinlik tarihleri sürekli gün olarak değişkenlik gösterebilir.

Miami Beach

Mesela Kaplan öğrencileri birlikte plajda voleybol etkinliklerine katılabilir, başka bir gün 1920’den kalma Vanetian Pool’da yüzmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Kaplan International Miami kampüsüne yakın olan alışveriş mağazalarında alışverişin keyfini sürebilirsiniz. Miracle Mile’deki kafe ve restoranlarda şık bir yemeğin tadını çıkartabilirsiniz. Miami’nin meşhur sahili olan 15 km uzunluğunda beyaz kumlarıyla sahilde sörf yapabilirsiniz. Tarihi Everglades Parkında muhteşem temiz ve ferah bir ziyarette bulunabilirsiniz. Bu örneklere ek olarak birçok aktivite programları ortalama olarak haftada 8 ile 12 ayrı etkinliği öğrencilerine sunmaktadır.

Miami’de Konaklama Seçenekleri

Kaplan Miami Dil Okulu, diğer bölgelerde olduğu son derece güvenilir ve temiz konaklama seçeneklerini öğrencilerine sunmaktadır.

Miami Aile Yanında Konaklama

Kaplan Miami Dil Okulu Aile yanı konaklama alternatifinde yerel bir aile ile yaşama avantajını kullanma fırsatını öğrencilere sunmaktadır. Yemek saatlerinizi aile ile birlikte geçirirken okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortam ingilizce pratik yapma şansını elde etmiş olabilirsiniz. Haftalık temiz bir odada ve tek kişilik odada konaklamanın keyfini çıkartabilirsiniz. Böylece sadece okul içerisinde değil Miami’de her bölgede ingilizce seviyenizi her zaman yüksek seviyeye taşıma fırsatını sizlere sunmaktadır.

Aile Yanı (Tek Kişilik Oda, haftada 14 öğün)

Yerel kültürü keşfetmek ve samimi bir aile ile yerel gelenekleri öğrenmek isteyen öğrenciler için iyi bir tercihtis.. Ev sahibi aile ile her gün yemek zamanı, rahat ve doğal bir ortamda İngilizce konuşma imkânından da yararlanabilirsiniz.

Bütün aile yanı konaklamalar ortalama olarak okula 35-60 dakikalık mesafededir.

Kaplan Miami Öğrenci Yurdu Konaklama

Kaplan International Miami Dil Okulu Öğrenci yurtlarındaki konaklama alternatifi ise özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan öğrencileri için en uygun olan konaklama çeşidini öğrencilerin hizmetine sunmaktadır. Özgür bir yaşam tarzını benimseyen ve sosyal avantajlardan yararlanmak isteyen öğrenciler için mükemmel bir fırsat olarak karşımıza çıkmaktadır. Öğrencilere özel mutfakları ile yemek yapma imkânı, okul dışında farklı arkadaşlıklar elde etme imkânı sağlayan konaklama alternatifi olarak her zaman öğrencilerine desteğini sunmaktadır.

Kaplan Miami Dil Okulu Gerçek Konaklama Resimleri

Kaplan Miami Dil Okulu Video

Kaplan Miami Dil Okulu hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler (0212) 543 58 06 / 0 533 196 6573 No’lu numaradan bizimle iletişime geçebilir yada Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?