Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Miami Dil Okulları

Miami dil okulları hakkıdna bilgi vermeye başlamadan önce Miami hakkında bilgilerinizi tazelemek isteriz.Amerika Birleşik Devletleri’nin en eski kentlerinden birisi olan Miami, İngilizce ve İspanyolca eğitim amaçla da bir çok yurtdışı eğitim öğrencine ev sahipliği yapar. Günlük hayatta İngilizce kadar İspanyolca da konuşulması nedeniyle İspanyolca Eğitimi almak isteyen öğrencilere de bir çok dil okulu eğitim programları düzenlemektedir.

Miami’de Sosyal Hayat

Florida’nın en büyük kenti olan Miami bir okyanus kentidir ve sadece Amerika’dan değil tüm Dünya’dan gelen yoğun bir turist akımı vardır. Oldukça sıcak bir iklime sahiptir ve kış neredeyse hiç yaşanmaz ve çok büyük sahilleri ile ünlüdür.

Öğrenci ve turist nüfusu ile birlikte gece hayatı oldukça fazla hareketlidir ve dalgalı denizi ile bir çok su sporcusunun uğrak yerlerindendir; eğlence ve tatil neredeyse yılın her günü, her saati devam etmektedir. Sörf, su kayağı, yelken, dalış gibi bir çok su sporunu hem profesyonel olarak, hem de amatör olarak da yapmanız mümkündür.

Günlük hayat birkaç ay haricinde yoğun turist nüfusu ile birlikte bir tatil havasında geçer, yoğun Latin nüfusu ile de sıradan Amerikan şehirlerinden farkını ilk gidişte hissettirir.

Neden Miami Dil Okullarını Tercih Etmeliyim?

Eğitimiz sırasında hareketli bir gece hayatı yaşamak,  plajlarda  güzel vakit geçirmek istiyorsanız Miami sizin için doğru seçim olacaktır.  Miami’ye gelen Turistlerle kaynaşmak, farklı kültüre sahip insanlarla sosyal yaşama dahil olmak için de iyi bir tercih Miami.

Spring Break (Amerika’da bahar geldiği için verilen ufak bir tatil arası) döneminde burada olursanız, Miami’de ki okulların düzenlediği ve Amerika’nın her yerinden binlerce öğrencinin akın ettiği festivaller ve plaj partilerine katılabilirsiniz. Miami dil okulları kategorimizde ki takip ederek diledğiniz okul hakkında bizimle iletişme geçebilirsiniz.

Miami Dil Okullarında eğitim alabileceğiniz kurs türleri şu şekildedir:

  • Genel İngilizce Kursu
  • Uzun Dönem Kurslar
  • Sınav Hazırlık Kursları
  • İş İngilizcesi
  • Grup Eğitim Turları,
  • 40 Yaş Üstü için İngilizce,
  • Akşam Kursları,
  • Akademik amaçlı İngilizce

Miami Dil Okulları

Miami dil okulları için kayıt
İçerik
Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?