Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

ILSC Toronto dil okulu

ILSC Toronto Dil Okulu

ILSC Toronto Dil Okulu Kanada’da Vancouver ve Toronto şehirlerinde 1991 yılından itibaren dil eğitimi alma imkânı sunmaktadır. Toronto’nun şehir merkezindeki okuldan kolayca metropolün canlı hayatına ulaşabilir ve sunduğu imkanlardan faydalanabilirsiniz. Okulun çevresinde kültür, sanat, spor aktiviteleri sunan Royal Ontario Museum, University of Toronto St. George Kampüsü, Phoenix Concert Theatre, Art Gallery of Ontario, Toronto Public Library, Bata Shoe Museum, Queen’s Park, Ramsden Park, alışveriş merkezi, mağaza, cafe ve restoranlar bulunmaktadır. Yazın Toronto adalarının etrafındaki kumsallarda gündüz güneşin tadını çıkarabilir, gece tekne turuyla eğlenebilirsiniz. Kışın buz tutan Ontario Gölü’nde patenleriniz ile kayak keyfi yapabilirsiniz.

Toronto

Dünyanın en güvenilir şehirlerinden Toronto, doğal güzellikleriyle modern bir hayatın iç içe, ahenkli uyumunun sergilendiği bir şehir. Kültür seviyesi oldukça yüksek olan şehirde dünyanın pek çok ülkesinden insanlar birlikte yaşamaktadır. Finans merkezi olan Toronto, aynı zamanda sunduğu eğitim imkanları ile öğrenciler tarafından sıklıkça tercih edilmektedir. En yüksek binalardan biri olma niteliği taşıyan CN Tower, parkları, adası ve Ontario Gölü’nün yazın mavi, yeşil tonları ile kışın buz pistini andıran hali kartpostallara konu olmuştur.

ILSC Toronto Okulu Donanım

ILSC Toronto Dil Okulu St. Patrick’s istasyonu yakınında modern bir binada tam donanımlı 60 sınıfta eğitimler verilmektedir. Okulda öğrencilerin verimli zaman geçirebilmeleri düşünülerek dizayn edilmiş 5 öğrenci dinlenme salonu, mutfaklar, 3 bilgisayar merkezi, ters merkezi de bulunmaktadır. Ders aralarında arkadaşlarınız ile molalarınızı değerlendirebilir ve bir sonraki derse daha yüksek enerji ile başlayabilirsiniz. Derslerden sonra okulda kalarak zaman geçirebilir ve çalışabilirsiniz.

ILSC Eğitimleri

ILSC Toronto Dil Okulunda seviyenize uygun farklı yoğunluklarda genel İngilizce eğitimi veren bir sınıfta eğitim alabilirsiniz. Genel İngilizce eğitimi ile okuma, anlama, dinleme ve konuşma yeteneklerinizi geliştirerek dil seviyenizi yükseltebilirsiniz. Eğitmenler derslerde her öğrenciye eşit zaman ayırarak, öğrenme hızınızı analiz ederler. İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip öğrencilere ise IELTS, TOEFL gibi sınav hazırlık, iş İngilizcesi, insan kaynakları İngilizcesi gibi programlar da sunulmaktadır. Tercihen Medya ve İngilizce gibi ek dersler de alabilirsiniz. Öğrencilerin gelişimini destekleyen okulda, herhangi bir başlangıç tarihi beklemeden, kendi seviyenize uygun bir sınıfta eğitime başlayabilir ve haftalık değerlendirmeler ile seviyeler arası geçiş yapabilirsiniz. İlerleme hızı tamamen sizin performansınıza ve derslerdeki katılımınıza bağlı olacaktır. Eğitmenlerin analizleri sonucunda her öğrencinin ilerleme hızı ve öğrenme kapasitesinin farklı olduğu kanısını varılmıştır. Kur sistemi olmadığından, her seviye kendi içerisinde bölümlendirilmiştir ve okula başladığınız ilk gün hangi sınıfta olmanız gerektiği sözlü ve yazılı sınav ile belirlenmektedir.

ILSC Pathway Üniversite ve kolej geçişleri

ILSC Toronto Dil Okulunda üniversite ve kolej geçişlerinde de yardımcı olacak ve size yönlendirmelerde bulunabilecek deneyimli danışmanlardan destek alabilirsiniz. Okuldaki eğitmenler ile iletişiminizi güçlü tutarak, genel eğitiminiz haricinde sunulan ek dersler ve haftalık etkinlikler ile gelişiminizi hızlıca tamamlayabilirsiniz. Pathway programı olarak da adlandırılan bu programlar sayesinde dil eğitimi bittikten sonra Kanada’da akademik bir eğitim almak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Bu programlar sayesinde ILSC Dil okulunun anlaşmalı olduğu kolejlerde ve üniversitelerde pathway programı sertifikanız geçerli olacaktır. Böylece herhangi bir IELTS, PTE veya TOELF skoruna ihtiyacınız kalmayacaktır.

ILSC Aktiviteler

ILSC Toronto Dil Okulunda ders dışı aktiviteler de düzenlenmektedir. Hafta içi şehirde kültür, sanat ve spor temelli geziler, hafta sonları ise çevre bölgelere geziler düzenlenmektedir. Bu sayede şehri ve ülkeyi yakından tanıyabilir, yeni arkadaşlar edinebilir ve profesyoneller eşliğinde dilin gerçek hayatta kullanımını gözlemleyebilirsiniz. Derslerden sonra futbol, satranç, akşam yemekleri, parklarda bisiklet, yürüyüş, müze, sanat galerisi gezisi, tiyatro, yoga, yazın gölde tekne turu, kışın paten gibi pek çok etkinlik ile hafta sonları Niagara Şelaleleri, New York gibi cazibe merkezlerine ve kampçılık, rafting gibi doğa sporlarına düzenlenen turlara katılabilirsiniz. Hafta içi eğitim süresince yorulsanız da zengin aktivite programı ile yorgunluğunuzu atıp, enerjinizi yükseltebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile kaynaşırken, farklı milletlerden gelen öğrenciler ile sohbet etme fırsatı bulabilirsiniz.

ILSC Toronto Konaklama

ILSC Toronto Dil Okulunun sunduğu konaklama alternatifleri ile aile yanında tek kişilik odada, tercihe göre özel banyolu, yemeksiz, sadece kahvaltı, kahvaltı ve akşam yemeği veya kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği seçeneklerinden birini değerlendirebilirsiniz. Eğitim süreniz boyunca aile ile kurduğunuz ilişkiye bağlı olarak ve ortak geçirilen zamanlarda, diyalog kurup pratik yapma imkânı bulabilirsiniz. Aile yanı konaklamalar yerleşim yerleri şehrin dışına doğru konumlandığından, şehir merkezine toplu taşıma mesafesinde olmaktadır.

Özgürlüğüne daha düşkün öğrenciler ise yurt konaklamasını tercih edebilirler. Yurtlar genel itibariyle yemek sunmamaktadır. Yurtlardaki mutfaklarda kendi yemeğinizi damak tadınıza uygun şekilde hazırlayabilirsiniz. Odaların standartlarına göre fiyatlandırmaları değişmektedir. Tek kişilik, özel banyo ile standart ve Premium seçenekleri sunulmaktadır. Yurt konaklamaları genel itibariyle şehir merkezinde veya yakın konumda olmaktadır. Bazı yurtlar okula sadece yürüme mesafesindedir. 18 yaşından küçük öğrenciler için aile yanı konaklamalar uygun görülmektedir ve ailelere sorumluluk almaları için ekstra bir ücret ödenmektedir. Konaklamalarla ilgili düzenlemeler ve herhangi bir sorunda destek verebilmek için okulda bir birim bulunduğunu unutmamalısınız. Eğitiminizi organize edip vizenizi de aldıktan sonra konaklamanızı rezerve edip, ödemesini gerçekleştirebilir ve Toronto’da eğitim alacağınız süre boyunca huzurlu bir şekilde konaklayabilirsiniz.

ILSC Karşılama

ILSC Toronto dil okulu Havaalanı karşılaması imkânı ile uçaktan indiğiniz ilk gün kolayca konaklamanıza erişebilirsiniz. Eğitiminizin bittiği gün yine destek alarak kolayca havaalanına ulaşabilirsiniz. İngilizce seviyesi iyi durumda olmayan öğrencilere büyük faydası olan transfer ile şehirde kaybolma endişesi yaşamayacaksınız.

ILSC Toronto Dil Okulu Fiyatları

8 Hafta

 • Haftalık 24 ders: 2040 CAD
 • Haftalık 30 ders: 2376 CAD

12 Hafta

 • Haftalık 24 ders: 2940 CAD
 • Haftalık 30 ders: 3348 CAD

24 Hafta

 • Haftalık 24 ders: 5520 CAD
 • Haftalık 30 ders: 6384 CAD

28 Hafta

 • Haftalık 24 ders: 6440 CAD
 • Haftalık 30 ders: 7448 CAD

32 Hafta

 • Haftalık 24 ders: 7360 CAD
 • Haftalık 30 ders: 8512 CAD

36 Hafta

 • Haftalık 24 ders: 8280 CAD
 • Haftalık 30 ders: 9576 CAD

ILSC Öğleden sonra Toronto dil okulu fiyatları

8 Hafta

 • Haftalık 24 ders: 1672 CAD

12 Hafta

 • Haftalık 24 ders: 2412 CAD

24 Hafta

 • Haftalık 24 ders: 4272 CAD

28 Hafta

 • Haftalık 24 ders: 4984 CAD

32 Hafta

 • Haftalık 24 ders: 5696 CAD

36 Hafta

 • Haftalık 24 ders: 6408 CAD

Aile Yanı Konaklama Ücretleri;

 • Tek kişilik oda + kahvaltı + akşam yemeği: 700-900 CAD/aylık

Yurt Konaklama Ücretleri;

 • 2 kişilik oda aylık 600-800 CAD /aylık
 • tek kişilik oda aylık 700-900 CAD /aylık

ILSC Toronto Ek ödemeler

 • Okul kayıt ücreti: 160 CAD
 • Konaklama rezervasyon ücreti: 210 CAD

 

Kanada dil okulları vize ve başvuru merkezi

Kanada dil okulları, Kanada dil okulu fiyatları, Toronto dil okulları, Kanada Üniversiteleri , Kanada Kolejleri ve diğer yurtdışı dil okulları hakkında daha fazla bilgi almak için Türkiye geneli Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı şubelerini ziyaret edebilir yada 0 212 543 58 06 / 0 212 261 28 88 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?