Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

EC Malta dil okulu

EC Malta dil okulu

EC Malta dil okulu, Malta’da oldukça büyüleyici bir koya kurulmuş olan tatil beldesi olan St. Julians’ta bulunmaktadır.

EC Malta rahat, modern, havadar , tamamı klimalı sınıflara sahiptir. Ayrıca EC Malta dil okulunda ücretsiz internet bağlantısı, 2 adet teras, öğrencilere özel dinlenme salonu bulunmaktadır. Malta’nın en iyi jimnastik merkezine ve 5 yıldızlı plaj kulüplerine ulaşım da mümkündür.

EC Malta dil okulu İngiltere kökenli bir okuldur ve Malta’daki okulunda da İngiltere’deki eğitim sistemi uygulanmaktadır. EC Malta’da eğitim alan öğrenciler okulun kendine ait plajından ücretsiz yararlanabilmekte, çok uygun bir fiyatla 5 yıldızlı bir otelle ortak kullanılan yüzme havuzu ve fitness merkezinden yararlanabilmektedir.

EC Malta Kaliteli bir dil okuldur

EC Malta, İngilizce dil eğitiminde en eski ve en güvenilir isimlerden biridir. Tüm yaştan ve tüm seviyelerden öğrencilere kurslar sunmaktadır. Öğrenciler kişisel ihtiyaç ve beklentilerine göre bir sınıfa yerleştirileceklerinden emin olabilirler. EC Malta’da İngilizce öğrenmek için harcayacağınız tüm süre boyunca kendinize güveniniz ve yetenekleriniz gözle görülür bir şekilde gelişecektir. Öğrencilerine ve onların hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaya odaklanan okul, dost canlısı ve uzman bir kadroya sahiptir. 62 sınıfı vardır ve tüm sınıflar klimalı, ferah ve rahattır. Okulda internet salonu, tüm okulu kapsayan kablosuz internet bağlantısı, iki tane teras bahçesi, öğrenci salonu, executive salonu ve Beach Club vardır.

EC Malta Konaklama

Aile Yanı: Malta’daki aile hayatını keşfetmek için en iyi yoldur aile yanında kalmak. Standart ve Superior konaklama seçenekleri vardır. Aileler okula 10 dakika yürüme mesafesinden 30 dakika otobüs yolculuğu uzaklığında olabilirler.

Paylaşımlı Apartman

Tek kişilik ve çift kişilik odaların mevcut olduğu bu konaklama şekli bağımsız yaşamak isteyen öğrenciler için idealdir. Konumları okula 1 dakika yürüme mesafesinden 15 dakika otobüs yolculuğu uzaklığında değişebilir.

Residence

Öğrencilerle yaşamak başka kültürlerden arkadaşlar edinmek ve kültürleri hakkında bilgi sahibi olmak için muhteşem bir yoldur. 18-25 yaşlarındaki öğrencilere açık olan bu konaklama tipi, okuldan 20 dakika uzaklıktadır.

EC Malta İngilizce Programları

Genel İngilizce Kursları

 • Standart İngilizce Kursu
 • Yoğun İngilizce Kursu
 • Akademik Sömestr ve Yıl Kursları
 • Mini Grup Kursları
 • Bire Bir Özel Dersler
 • Sınav Hazırlık Kursları
 • FCE, CAE, BEC Sınav Hazırlık Kursları
 • TOEFL Sınav Hazırlık Kursları
 • IELTS Sınav Hazırlık Kursları
 • GMAT, GRE Sınav Hazırlık Kursları
 • SAT Sınav Hazırlık Kursları
 • İş İngilizcesi Kursları
 • Bire Bir İş İngilizcesi Özel Dersleri
 • İş İngilizcesi Mini Grup Kursları
 • Sınıf Dışı Aktiviteli Bire Bir İş İngilizcesi Özel Dersleri
 • Club 50+ Yaş Üstü Aktivite ve İngilizce Kursları

Yaz Okulları

Freestyle: 16-20 yaş arası öğrencileri kabul eden programda öğrenciler haftada 20 ders İngilizce eğitimi alırlarken çeşitli gezi ve aktiviteler ile hareketli bir yaz geçirirler. Yurt konaklama ve yemekler programa dahilindedir.

Classic: 13-17 yaş grubuna hitap eden kursta haftada 20 ders İngilizce eğitimi verilir. Konaklamalar resort veya yurtta sunulur. Arzu eden öğrenciler aile yanı konaklama tercih edebilirler.

Yaz Kampları: 8-13 yaş grubu için sunulan yaz kampları Malta’nın önde gelen okullarından Chiswick House’da sunulur. Otelde konaklama ve yemekler programa dahilindedir.

Adventure: 13-17 yaşa uygun programda İngilizce eğitiminin yanısıra çok sayıda aktivite ve spor faaliyeti ile son derece keyifli eğitim ve gezi tatili sunulur. Otelde konaklama ve yemekler program dahilindedir.

EC Malta Dil Okulu ve İndirimli Malta dil okulları hakkında daha fazla bilgi için 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

EC Malta dil okulu 2021 fiyatları ne kadar?

EC Malta dil okulu fiyatları , EC Malta dil okulu , Malta dil okulları ve yurtdışı eğitim danışmanlığı hakkında daha fazla bilgi almak için Türkiye geneli şubelerimizi ziyaret edebilir yada bize 0 212 543 58 06 ‘dan ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?