0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Edu Vizyon Kadıköy , Ankara , Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

İngiltere dil okulları hakkında

İngiltere dil okulları hakkında genel bilgiler

İngiltere dil okulları genelde orta büyüklükte okullardır. Yaklaşık 20 dersliğe sahiptirler. Kütüphane, bilgisayar merkezi  ve kafeteryaları bulunur. Okulların tümünde tecrübeli ve  ehliyetli İngilizce öğretmenleri vardır. Öğretmenler genelde üniversite mezunu ve yabancılara İngilizce öğretme formasyonuna sahiptir. Sınıflarda öğrenci sayısı merkeze göre farklılaşır. Ortalama 6-16 arası değişir. Sınıflardaki öğrenci sayısının azlığı ve çokluğu fiyatlara yansır. Haftalık ders saatleri 20-25 veya 30 ders olabilir.

İngiltere’de bulunan dil okulları genelde British Council tarafından onaylıdırlar. British Council onayına sahip olmak okullar için hayati öneme sahiptir. British Council okulları belli aralıklarla denetler ve belirlenen standartlara  uymalarını sağlar.  Bu nedenle dir ki özelikle uluslararası öğrenci kabul eden ingiltere deki dil okulları belli bir kalitede eğitim vermek zorundadır.

Dil Okulları İngiltere’de daha çok  Londra, Cambridge, Oxford, Bournemouth, Brighton, Eastbourne, Canterbury, Ramsgate, York, Liverpool, Hasting … gibi şehirlerinde  bulunmaktadır.

Türk öğrenciler için ingiltere’de dil okulu seçimi çok önemlidir. Çünkü her yıl binlerle ifade edilebilecek bir sayıda Türk öğrenci de  eğitim amacıyla ingiltere’de bulunmaktadır, dolayısı ile ingiltere’de dil okulu seçeceğiniz lokasyona çok dikkatli ve titiz bir şekilde karar vermelisiniz. Belki de hayatınız da bir kez alacağınız ingilizce eğitiminizin , doğru olması muhtemel ekonomik ve manevi kayıplarınızı önlemiş olacaktır.

İngiltere dil okulları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz bizlere o 212 543 50 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

02 Temmuz 2014
4.998 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?