0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

İngiltere’de Teacher Training Programları

Detaylı bilgi
Yurtdışında dil eğitimi ve mesleki eğitim programları hakkında daha fazla bilgiye 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

ingiltere-de-egitim-eduvizyon-com

 

İngilizce öğretmeni olmayı hedefliyorsunuz ya da İngilizce öğretmenisiniz ve kendinizi geliştirmek istiyorsunuz. Bu durumda İngiltere’de Teacher Training programları sayesinde sizde gerekli olan İngilizce eğitimini alarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Bu eğitimler sayesinde İngilizcenin tüm detaylarını ve işinize yarayacak tüm eğitimleri alacaksınız.

İngiltere’de bu eğitimi vermekte olan onlarca farklı dil kursu bulunuyor ve bu kurslardan istediklerinizi seçebiliyorsunuz. Aracı firma ile iletişime geçtiğiniz zaman sizde kendiniz için uygun olan İngiltere’de Teacher Training programları sayesinde İngilizce öğretmenliği için gerekli olan tüm eğitimleri almış olacaksınız.

İngiltere’de öğretmenlik eğitimi almanın size sağlayacağı birçok şey bulunuyor. Özellikle İngilizceyi anavatanında öğrenmek sizin daha etkili İngilizce öğrenmenize olanak sağlayacaktır. Ayrıca bu sayede farklı bir kültürü daha yakından gör şansını elde edeceksiniz.

İngiltere’de İngilizce eğitimi alırken konaklama konusunda da sıkıntı yaşamayacaksınız. Okulların kendilerine ait olan yurtları, aile yanları, oteller ve kiralık daireler siz eğitiminizi alırken konaklama konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Sizde bu konaklama seçeneklerinden bir tanesini seçerek İngilizce eğitiminizi alabilirsiniz.

Programın Avantajları

* Yüzyıllardan beri süzülerek elde edilmiş en iyi öğretim tekniklerini, dilin anavatanında uygulamalı olarak öğrenmek.

* Gelişen teknoloji ile birlikte dil eğitiminde kullanılan yeni nesil materyalleri öğrenmek.

* Bilinenden çok farklı teknikleri uygulamalı biçimde deneyimlemek.

* Alınan eğitimin ardından ilk ve orta dereceli okullarda öğretmenlik yaparak, almış olduğunuz eğitimi pratikte denemek.

* İngiliz ve Amerikan eğitim sistemi hakkında detaylarıyla birlikte birçok bilgi edinmek.

Konaklama

Dil Okullarının sunmuş olduğu konaklama imkanları, Teacher Training Programlarına katılanlar için de geçerlidir. Başvuru yapan bir çok kişinin ilk tercihi ise genelde aile yanında konaklama olmaktadır.

Teacher Training Programları ve diğer yurtdışı eğitim programları için bizlere her daim 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan ulaşabilirisniz.

 

11 Haziran 2015
2.770 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?