0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Avustralya’da Eğitim

Avustralya'da Eğitim
Avustralya'da eğitim hakkında daha fazla bilgi için bizlere her daim 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

avustralya-da-egitim-eduvizyon-yurtdisiegitim

“Dünya’nın En Büyük Adası & En Küçük Kıtası” AVUSTRALYA’DA DİL EĞİTİMİ

Her yıl çok sayıda uluslararası öğrencinin eğitim amaçlı ziyaret ettiği Avustralya’da kaliteli bir eğitim sistemi bulunmaktadır. Avustralya dil okulları ve üniversiteleri dünya çapında tanınmakta ve kalite anlamında uluslararası bir üne sahiptirler.

Avustralya’da okumanın pek çok faydası vardır. Öğrenciler burada eğitim alırken aynı zamanda çalışma imkanına da sahip olurlar. Avustralya’daki eğitim kurumlarında derslere devam zorunluluğu bulunmaktadır. Amerika ve İngiltere’ye oranla Avustralya’da yaşam maliyetleri oldukça ekonomiktir ve Avustralya’da yaşam standartları oldukça yüksektir. Avustralya çok güvenilir bir ülkedir. Burada suç oranı oldukça düşüktür.

Dünyanın en yaşanabilir ve Avustralya’nın en popüler şehirleri arasında Avustralya’nın Melbourne, Perth, Adelaide, Sidney ve Brisbane kentleri gelmektedir.

Kaliteli bir eğitim almak ve aynı zamanda iyi bir yaşam tarzı arıyorsanız, Avustralya sizin için uygun bir seçim olacaktır.
Avustralya’daki dil okullarında Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS gibi Sınav Hazırlık Kursları, Birebir Dersler, Sertifika ve Diploma Programları, Akademik İngilizce kursları bulunmaktadır. Avustralya’daki dil okullarında minimum ders saati haftada 20 saattir.

Avustralya’da eğitim hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için aşağıdaki başlıkları da inceleyebilirsiniz.

 

09 Ekim 2014
3.013 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?