Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Yurtdışı eğitim danışmanlığı

Anasayfa » Yurtdışı eğitim danışmanlığı

yurtdışı eğitim danışmanlığı

Yurtdışı eğitim danışmanlığı nedir ?

Yurtdışı eğitim danışmanlığı kabaca bulunduğunuz ülke dışında ki eğitimlerin hepsi olarak tanımlanabilir. Kimi zaman 1-2 haftalık bir dil eğitiminden Ph(D) eğitimlerine kadar oldukça geniş bir yelpazedir.

Edu Vizyon yurt dışı eğitim danışmanlığı

Bizler Edu Vizyon çalışanları olarak  ‘ İhtiyaç ve beklentilerinize uygun bir yurt dışı eğitim programı mutlaka vardır ‘ felsefesi ile ister kısa süreli eğitimleriniz de , isterseniz daha uzun eğitim programlarında sizlere danışmanlık etmekten mutluluk duyacağımızı bildirmek isteriz. Bunun yanında Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı tüm programları için tamamen ücretsiz danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Yur dışı eğitim danışmanlığı hakkında sıkça sorular ve cevaplar

Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı için ücret ödeyecek miyim?
Edu Vizyon, yurt dışı dil okulları, üniversiteler, master , diploma ve sertifika programları için tamamen ücretsiz eğitim danışmanlığı sağlamaktadır.
Yurtdışında eğitim almak için minumum yaş aralığı kaç olmalıdır?
Yurtdışında eğitim almak için en az 8 yaşında olmak gerekir. 8 yaşında bir öğrenci yurtdışında ki yaz okulları programlarına katılabilir. Edu Vizyon 'da 8 yaşından 80 yaşa kadar programlar sunulmaktadır.
Yurtdışı eğitim için ne kadar bir bütçeye sahip olmalıyım?
Yurtdışında ki eğitim program ücretleri sizin katılmak istediğiniz eğitim programına, eğitime katılmak istediğiniz ülkeye, şehre ve seçecek olduğunuz konaklamaya göre değişmektedir. Fiyat hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle 0 212 543 58 06'dan yada Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilir güncel fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.
Ücretsiz yurt dışı eğitim programları var mıdır ?
Ücretsiz olarak uzaktan yada online olarak katılabileceğiniz bazı eğitim programları bulunmaktadır. Ancak bu programların düzensiz aralıklarla organize edildiğini ve yeterince profesyonel olmadığını bilmenizi isteriz.

Yurt dışı eğitim ve Yurtdışı eğitim danışmanlığı hakkında daha fazla bilgiye bizi arayarak ulaşabilirsiniz. Telefon numaralarımız 0 212 543 58 06 / 0 212 261 28 88 numaraları hatlarımızı arayabilirsiniz.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
WhatsApp Başlat
1
1 Yeni Mesajınız Var !
Merhaba ,
Size nasıl yardımcı olabiliriz ? Sorularınız var ise şimdi online eğitim danışmanına sorularınızı yazabilirsiniz.