Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Yurtdışı eğitim danışmanlığı

Anasayfa » Yurtdışı eğitim danışmanlığı

yurtdışı eğitim danışmanlığı

Yurtdışı eğitim danışmanlığı nedir ?

Yurtdışı eğitim danışmanlığı kabaca bulunduğunuz ülke dışında ki eğitimlerin hepsi olarak tanımlanabilir. Kimi zaman 1-2 haftalık bir dil eğitiminden Ph(D) eğitimlerine kadar oldukça geniş bir yelpazedir. Kimi zaman yurtdışı danışmanlık, kimi zaman yurtdışı eğitim, kimi zaman yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak tanımlıyoruz işimizi.

Edu Vizyon yurt dışı eğitim danışmanlığı

Bizler Edu Vizyon çalışanları olarak  ‘ İhtiyaç ve beklentilerinize uygun bir yurtdışı eğitim programı mutlaka vardır ‘ felsefesi ile ister kısa süreli eğitimleriniz de , isterseniz daha uzun eğitim programlarında sizlere danışmanlık etmekten mutluluk duyacağımızı bildirmek isteriz. Bunun yanında Edu Vizyon eğitim danışmanlığı tüm programları için tamamen ücretsiz danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Yurtdışı eğitim hakkında sıkça sorular ve cevaplar

Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı için ücret ödeyecek miyim?

Edu Vizyon, yurt dışı dil okulları, üniversiteler, master , diploma ve sertifika programları için tamamen ücretsiz eğitim danışmanlığı sağlamaktadır.

Yurtdışında eğitim almak için en az yaş aralığı kaç olmalıdır?

Yurtdışında eğitim almak için en az 8 yaşında olmak gerekir. 8 yaşında bir öğrenci yurtdışında ki yaz okulları programlarına katılabilir. Edu Vizyon ‘da 8 yaşından 80 yaşa kadar programlar sunulmaktadır.

Yurtdışı eğitim için ne kadar bir bütçeye sahip olmalıyım?

Yurtdışında ki eğitim program ücretleri sizin katılmak istediğiniz eğitim programına, eğitime katılmak istediğiniz ülkeye, şehre ve seçecek olduğunuz konaklamaya göre değişmektedir. Fiyat hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilir güncel fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ücretsiz yurt dışı eğitim programları var mıdır ?

Ücretsiz olarak uzaktan yada online olarak katılabileceğiniz bazı eğitim programları bulunmaktadır. Ancak bu programların düzensiz aralıklarla organize edildiğini ve yeterince profesyonel olmadığını bilmenizi isteriz.

Yurtdışı eğitim ve yurtdışı eğitim danışmanlığı hakkında daha fazla bilgiye bizi arayarak ulaşabilirsiniz. Telefon numaralarımız 0 212 543 58 06 / 0 212 261 28 88 numaraları hatlarımızı arayabilirsiniz. Şubelerimizin adresi için TIKLAYINIZ

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?