Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Western Community College

Western Community College

Western Community College ile Kanada’da Eğitim Alın

Western Community College, British Columbia’nın  Surrey şehrinde bulunan en iyi özel kurumlardan biridir. Western Community Koleji, Sağlık Hizmetleri, İşletme Yönetimi, Muhasebe, BT ve İngilizce Dil Programları alanlarında çeşitli kurslar sunmaktadır.

WCC, sürekli olarak tüm öğrencilerine erişilebilir, uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli bir eğitim sağlamak için çaba göstermektedir. Kolej, öğrencilerin akademik, kültürel ve sivil başarılarına ulaşmalarında başarılarını destekleyen bir dizi akademik ve öğrenci geliştirme hizmeti sunmaya kararlıdır. Öğrenci başarısını artırmak ve başarı seviyelerindeki boşlukları belirlemek ve kapatmak için , öğrenci öğrenme sonuçlarını düzenli olarak değerlendirir, böylece kurs etkinliğini ve kurumsal etkinliği iyileştirmek için bir dizi  revizyonlar yapılabilir.

Abbotsford’da yeni bir kampüs açılması ve Surrey’in genişlemesi ile Western Community College artık tüm program tekliflerinde artan bir öğrenci kabulüne sahiptir. Western Community College, her iki kampüsünde artan oda ve tesislerle genişliyor ve kalite ve öğrenci başarısına bağlılıkla daha da genişlemeye devam ediyor.

Misyonu

Western Community College, öğrencilerin mesleki hedeflerine ulaşmak için gerekli bilgi ve becerileri geliştirmelerine, kuruluşlarının üretkenliğini artırmalarına ve topluluğun nihai yararı için liderlik sağlamalarına olanak tanıyan yüksek öğrenim fırsatlarına erişimi sağlar.

Akademik Hedefler

 • Öğrencilerinin, öğretim üyelerinin, mezunlarının ve topluluğunun ihtiyaçlarını karşılayan çok çeşitli yetkinlik tabanlı, sonuç odaklı ve pazar odaklı programlar sunmak
 • Mezunlara kapsamlı bir bilgi tabanı sağlamaya odaklanmak, teoriyi pratiğe başarılı bir şekilde uygulamak için gereken pratik eğitim ve daha yüksek bir topluluk odaklı orta öğretim sonrası eğitim standardı sunma arzusu
 • Kendine güvenen, yüksek vasıflı ve bilgili yaşam boyu öğrenenler yetiştirmek, kariyer zorluklarını karşılamaya hazır ve işverenlerin, toplumun ve ilin gelişen ihtiyaçları arasındaki boşluğu doldurmak
 • Yapıcı sorgulama, eleştirel düşünme, analiz, uygulama, problem çözme, işbirliği ve yansıtıcı uygulamaları teşvik eden öğrenme metodolojilerini uygulamaya adanmış bir öğretim deneyimi sağlamak ve mezunların gelişen 21. yüzyılın zorluklarını ele alan fırsatlar ve çözümler üretmesini sağlamak
 • Öğrencilerin çok çeşitli konularda okuryazar olmalarını sağlamak için tasarlanırken, öğrencilerin kişisel, entelektüel, akademik ve sosyal gelişimini destekleyen ve geliştiren probleme dayalı bir öğrenme ortamı sunmaya adanmış bir öğrenme deneyimi sağlamak.
 • Öğrencilerin orta öğretim sonrası eğitimin kendileri, toplum, kültür ve çevreleri üzerindeki etkisine ve tersine, toplumun, kültürün ve çevrenin lise sonrası eğitimin değişen doğasını ve taleplerini nasıl yönlendirdiği konusundaki anlayışını genişletmek.
 • Kaliteli bir orta öğretim sonrası Kanada’da eğitim arayan ve bu konuda kararlı olan herkesin makul bir maliyetle bunu yapabilmesi gerektiğine inanıyoruz.

Kanada’da Neden Western Community College ‘ı Seçmelisiniz?

Tarih : Western Community College, 2012’den beri Vancouver topluluğuna hizmet vermektedir.

Çok Fazla Program Seçeneği: Western Community College, Sağlık Hizmetleri, İlaç Yönetimi, Muhasebe ve Muhasebe, Bilgi Teknolojisi alanlarında kariyerlerini sürdüren ve ilerleten birçok öğrencinin hayatına başarı ve memnuniyet getirmede bir katalizör olduğunu kanıtlamıştır. Şirket yönetimi.

Western Community College’da, uygun bir eğitmen-öğrenci oranını tutarlı bir şekilde yöneterek ve her öğrencinin kariyer gelişimi için hedeflerini karşılayan bir kariyer planı geliştirmesine yardımcı olarak her öğrenciye bireyselleştirilmiş ilgi sağlamaya yönelik benzersiz bir politikaya kendimizi adadık.

Kariyer ve Büyüme Fırsatları : Programlarımız kapsamlı ve yoğundur ve başarılı tamamlama, öğrencilere daha fazla sorumluluk, ilerleme fırsatları ve daha fazla kazançla daha iyi pozisyonlar için rekabet etme becerileri ve güvenilirliği sağlar. Bazı programlar için hem yarı zamanlı hem de tam zamanlı program seçenekleri sunuyoruz.

Western Community College, BCCAT’e kayıtlı çok az sayıda özel kolej arasındadır . WCC, WCC’deki öğrencilerin aşağıdaki okullara akademik kredi transferi için başvurmalarını sağlayan üç ortaklığa sahiptir – Yorkville Üniversitesi, Vancouver Community College ve Nicola Valley Institute of Technology (NVIT).

Vancouver Community College ile Ortaklık: Western Community College’da Otelcilik Yönetimi Diplomasını tamamlayan ve gerekli kriterleri karşılayan öğrenciler, misafirperverlik lisans derecesinde tam blok Transfer ile Vancouver Community College‘a kabul edilmeye hak kazanacaklardır.

Yorkville Üniversitesi ile Ortaklık : Western Community College, Sağlık Hizmetleri, İşletme, Muhasebe, Eczacılık ve BT dahil olmak üzere çeşitli profesyonel alanlarda benzersiz diploma ve sertifika programları sunar. Kariyer temelli programları, mezunları iş piyasasına ve ileri eğitime hazırlar.

Kariyerlerini Muhasebe alanında sürdürmek isteyen öğrencilere bir kariyer sunmak için Yorkville Üniversitesi ile ortaklık kurduk.

İleri Muhasebe Diploması mezunları Western Community College’da ki program, Yorkville Üniversitesi, BC Kampüsü’ndeki BBA programına transfer kredisi alır.

WCC’de diploma programını tamamlayan ve gerekli akademik statüyü elde eden öğrenciler, dört uzmanlık programından (Muhasebe, Tedarik Zinciri Yönetimi, Proje Yönetimi, Enerji Yönetimi) biriyle İşletme Lisansına (BBA) kaydolabilir ve ileri düzey statü kazanabilirler.

WCC’i Neden Tercih Ediliyor?

 • Taksitli, düşük öğrenim ücreti.
 • % 100 Yerleştirme
 • İsteğe bağlı olarak hafta içi, hafta sonu ve akşam dersleri
 • Yarı zamanlı veya tam zamanlı sınıf programı
 • Ücretsiz CLB hazırlık kursları * Koşullara bağlı
 • Mezun istihdam oranı:% 97

 

Western Community College Video

 

Western Community College Türkiye Başvuru ve Kayıt

Western Community College, Kanada Kolejleri, Kanada Üniversiteleri ve Kanada dil okulları hakkında daha fazla bilgi almak için Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerini ziyaret edebilir yada bize 0 212 543 58 06 / 0 212 261 28 88 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?