Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Red River College

Red River College

Red River College ‘da Eğitim

Red River College (RRC) Winnipeg, Manitoba, Kanada’da bulunan bir devlet kolejidir. 200’den fazla derece, diploma ve sertifika programları ve yıllık 30.000’den fazla kayıt ile eyaletin en büyük uygulamalı öğrenme ve uygulamalı araştırma enstitüsüdür. Red River College, dokuz kampüste en son teknoloji ekipmanlarla ilgili ödüllü eğitim ve eğitim sayesinde, öğrencilerini kendi seçtikleri alanlarda lider olmaya hazırlarken, araştırma yapmak ve müfredatı güncel tutmak için endüstri ile ortaklık kuruyor.

Red River College‘da öğrencilerimizin başarılarından gurur duyuyoruz çünkü burada olmamızın nedeni onlar. Amacımız, öğrencilerimizi doğrudan istihdama yönlendiren mevcut en kaliteli eğitimi sağlamaktır. Müfredatımızı endüstri ile ortaklıklar kurarak ve son teknoloji ekipmanı kullanarak en ileri düzeyde tutmaya çalışıyoruz.

Amacımız, iş piyasasının değişen gereksinimlerini istikrarlı bir şekilde karşılamak ve aşmaktır. Bu nedenle, her öğrencinin günümüzün çok vasıflı iş gücünde başarılı olmak için bilgi, deneyim ve güven ile donatılmasını sağlamaya kendini adamış personel ve öğretim üyeleri istihdam etmekteyiz.

Neden Red River Kolej Tercih edilmeli ?

Red River College büyümeyi asla bırakmaz. Boyut olarak: yeni tesisler ve teknolojiler sürekli olarak tanıtılmaktadır. Rakamlarla: kayıt her yıl artıyor. Ve itibar olarak: öğrencilerimiz mezun olduktan sonra işlerinde sürekli olarak mükemmeldir.

Red River Kolej değerleri:

  • Öğrenme: RRC, öğrenci merkezli öğretim uygular ve bir sürekli öğrenme kültürü ile meşgul olur.
  • Saygı: Tüm etkileşimlerimizde adalet, nezaket ve şefkatle gösterilir.
  • Kapsayıcılık: Kapsayıcı ve çeşitli bir organizasyona katkıda bulunmak için herkesin değer verildiğini, saygı duyulduğunu ve dahil olduğunu hissettiği bir ortamı teşvik ederek.
  • Dürüstlük: RRC, kendilerine emanet edilen kaynakları ve bilgileri yönetirken dürüst ve etik davranır.
  • Sürdürülebilirlik: RRC, sürdürülebilirliğin üç sütununa bağlıdır: sosyal, çevresel ve ekonomik.
  • Topluma Hizmet: RRC, yaşam kalitesini artırmak için dış toplumla ilişki kurar ve katkıda bulunur.

Red River Kolej Ücretleri

Yıllık Ortalama Öğrenim Maliyeti: 14,063 CAD
Yaşam Maliyeti / Yıl: 11,000 CAD

Yıllık Tahmini Toplam: CAD $ 25.063


Red River College Programları

Red River Koleji, 200’den fazla tam ve yarı zamanlı derece, diploma, diploma sonrası ve sertifika seçeneği sunar. Programlarımızın çoğunun tamamlanması iki yıl veya daha kısa sürer ve bu da kariyerinize bir adım önde başlamanızı sağlar. Öğrencilerimiz bütün gün amfilerde oturmuyorlar. Yetenekli ticaret ve araştırma laboratuvarlarından endüstrinin ön saflarına kadar, uygulama tabanlı programlamamız size deneyim yoluyla öğrenme şansı verir.

RRC’de, endüstride bulunan aynı ekipman ve teknolojiyi kullanmayı öğrenecek ve işgücüne girmeden önce size rekabet avantajı sağlayacaksınız. Programlarımız, endüstri yerleşimleri, çıraklar ve hatta ücretli çalışma koşulları aracılığıyla deneyimsel öğrenme sunar!

Geleceğinizi planlamaya başlıyorsanız, işlerinizi değiştiriyor veya kariyerinizi ilerletmeye çalışıyor olun, programlarımız herkes için bir şeyler sunar.

Red River College Video

Red River Kolej Türkiye Başvuru ve Kayıt İşlemleri

Red River College , Kanada Kolejleri, Kanada Üniversiteleri , Kanada dil okulları ve yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz Türkiye geneli ofislerimizi ziyaret edebilir yada bize 0 212 543 58 06 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?