Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Kaplan Oxford dil okulu

Kaplan Oxford dil okulu

Kaplan Oxford dil okulu Cherwell Nehri ve Oxford Kanalının tam olarak ortasında kalan North Oxford’da  Edward döneminden miras kalan bahçeli bir binadadır. Şehir merkezine yürüme mesafesindeki Kaplan dil okulu, Oxford Üniversitesine de oldukça yakındır. Kaplan Oxford dil okulu ile dünyanın en iyi üniversitelerinden olan Oxford üniversitesini ziyaret edin.

Oxford

Oxford , Londra’ya sadece bir saat mesafedeki Oxford Hayal Kuleleri Şehri olarak tanınmaktadır. Dünya tarafından tanınan John Locke, Oscar Wilde, Malala Yousafzai gibi pek çok ünlü ismin yetiştiği ve zihinsel gelişimin tamamladığı şehirde kültürel doyuma fırsatı yakalayın. Harry Potter filmlerinin büyülü şehir atmosferini canladırmak için kullanılan simgeleri Hoqwarts’da yerinde inceleyin. Aynı zamanda Alice Harikalar Diyarında’ya da ilham veren Oxford tarihin yeşiller ile ahenkli dansına da sahne olmaktadır.

Kaplan Oxford donanımı

Kaplan Oxford dil okulunda 11 sınıf bulunmaktadır ve interaktif yazı tahtaları ile donatılmıştır. Ders aralarında öğrenci salonunda, açık hava terasında, bahçede veya kafeterya bulunmaktadır. Öğrencilerin kullanımına özel bilgisayar salonu da bulunmaktadır. Derslerden sonra da çalışma odasından yararlanın. Kafeteryada helal ve vejetaryen yiyecekler soğuk ve sıcak olarak servis edilmektedir.

Kaplan dil okulunda eğitim alırken bahçede yaz aylarında barbekü partilerine katılın, açık hava oyunları ile spor ve eğlencenin keyfini sürün. Kaplan dil okulunun uluslararası öğrencileri ile kaynaşarak ders aralarında keyifli zaman geçirin. Bu sırada dil seviyenizi pratik yapma şansı elde edin. Öğretmenler Celta, Delta veya Trinity TESOL sertifikalıdır. Okul aynı zamanda Trinity test merkezidir. Üniversite yerleştirme servisi ile partner üniversite ve kolejlere başvuruda bulunun. Başvuru sürecinde kaplan dil okulu tüm desteğini sağlayacaktır. Kaplan dil okulu British Council tarafından akredite edilmiştir ve English UK üyesidir.

Kaplan Oxford dil okulunun sunduğu eğitimler

Seçtiğiniz yoğunluğa göre haftalık ders programınız belirlenir. Genel İngilizce, iş İngilizcesi, sınav hazırlık programları gibi eğitimler alabileceğiniz Kaplan dil okulunun mükemmeliyetçi eğitiminden memnun kalacaksınız.

Kaplan Genel İngilizce

Genel, yoğun ve yarı-yoğun ders saat seçenekleri olmak üzere üç farklı tipte eğitim alma imkanı sunmaktadır. Kaplan dil okulu ile ingilizce seviyenizi akıcı bir hale getirmek için özel bir müfredatını öğrencilerine sunmaktadır. Seviyeniz ne olursa olsun size uygun bir sınıf mutlaka bulunacaktır. Temel amaç dil becerilerinizi geliştirirken, eğlenceli bir öğrenme süreci sunmaktır.

Kaplan İş İngilizcesi

Kariyer hedefleri için özel olarak tasarlanan iş İngilizcesi programı ile global iş dünyasının dilini keşfedin. En az orta seviye İngilizce dil bilgisine sahip ve 16 yaşından büyük öğrenciler için uygundur. Çeşitli olayları derslerde canlandırarak rollere girebilir ve kullanılan dili öncesinde pratik edebilirsiniz. İş çevrelerinde kullanılan terimlere hakim olarak iş hayatındaki iletişiminizi arttırın.

Kaplan IELTS hazırlık

IELTS hazırlık kursu Avustralya, Yeni Zelanda, Kanada, İrlanda, İngiltere gibi ülkelerde üniversite okumayı, şirkete veya hükümete başvurmayı düşünenlerin tercih ettiği IELTS sınavı öncesinde ulaşmanız gereken skoru elde etmek için hazırlanmış özel bir program seçeneğidir. Kaplan dil okulu sınav stratejileri kazandırarak öğrencilerine yardımcı olmaktadır. Okuma, yazma, dinleme ve konuşma pratiği ile gramer ve kelime bilgisini geliştirerek, sınavdaki soru tiplerini öğrenin. Sınavın 4 bölümüne de çalışarak, kendinize güvenle sınava girebilirsiniz. Programa katılabilmek için en az orta seviye İngilizce bilgisine ihtiyacınız olacaktır.

Kaplan Cambridge hazırlık

Cambridge sınavlarına üç ayrı seviyede hazırlanın. B2 orta, C1 ileri, C2 en üst düzey. Kaplan dil okulunun sınav hazırlık programı ile sınavı tanırken, gelebilecek sorulara hazırlıklı olun. Çeşitli çalışmalar yapılarak sınavın ölçtüğü tüm becerilerinizin gelişimi sağlanmaktadır. Ara dönemlerde yapılan deneme sınavları ile eksiklikleriniz belirlenir ve giderilmek adına çalışmalar yapılır.

Kaplan Oxford dil okulu aktiviteler

Kaplan dil okulu ile haftanın hemen hemen her günü bir etkinliğe katılarak eğitim sürecinizi renklendirin. Nehirde arkadaşlarınız ile Punting yapın, kral 8. Henry’nin inşa ettirdiği Christchurch’u ziyarek edin, UNESCO dünya miraslarından Blenheim Sarayı’nı gezin, bisiklet turuna çıkın, ikonik yapılarıdan Radcliffe Camera, Bodlean Kütüphanesi ve Sighs Köprüsünü görün, hafta sonu Cotswold köylerine düzenlenen günübirlik turlara katılın. Profesyoneller eşliğinde düzenlenen turlar ile dilin kullanımını gözlemleyin, şehri yakından tanıyın ve yeni insanlarla tanışarak, konuşma pratiği yapın. Ana dilin İngilizce olduğu bir ülkede yaşarken, derslerde öğrendiklerinizi hayatınıza adapte edecek ve daha iyi iletişim kurabilecek düzeye gün be gün ulaşacaksınız.

Oxford Kaplan dil okulu konaklama

Kaplan dil okulu ile aile yanı veya yurt konaklamalarını öğrencilerine sunmaktadır. Kaplan tarafından özenle seçilen ve denetlenen konaklamalarda huzurlu bir süreç geçirme fırsatını yakalayın. Her bütçe ve yaşam tarzına uygun bir seçenek sunulmaktadır. Özenle seçilmiş öğrenci apartları, hostel ve yurtlardan birini tercih edebilir ve muhteşem bir deneyim elde edin.

Özgür yaşam tarzına sahip öğrenciler, arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanın. Kaplan dil okulu yurtlarında tek veya paylaşımlı odalarda kalın. Mutfakta kendi damak zevkinize uygun yemekler pişirerek ve farklı ülkelerden gelen arkadaşlarınıza yöresel yemeklerinizi tanıtın.
Yeni arkadaşlar edinebileceğiniz yurtlar şehir merkezine yakın konumdadırlar. Bazıları yürüyerek bazıları toplu taşıma veya bisiklet ile ulaşılabilecek mesafededir. Orman manzaralı yurt tarihi bölgelere ve barlara oldukça yakındır. Alice House yurdunda mini mutfaklı ve banyolu studio daireler de mevcuttur.

Öğrenciler tarafından en fazla tercih edilen ise aile yanı konaklama tipidir. Yerel bir ailenin yanında kalarak, eğitim süreniz boyunca aile ile keyifli zaman geçirin. Okul dışında da rahat ve samimi bir ortamda pratik yapmaya devam edersiniz. Ailelerin evlerinde tek kişilik ve tercihen özel banyolu odalarda kalma fırsatı bulunmaktadır.

Aileler her gün kahvaltı ve akşam yemeği sunmaktadır. Ailelerin evleri yerleşim yerlerinden, toplu taşıma ile okula 45 dakikada ulaşılabilecek mesafededir. Ev sahiplerinin özel hayatına rahatsız etmeden size belirtilen kurallar çerçevesinde yaşamanız gerektiğini de unutmamalısınız.

Kaplan dil okulları

Kaplan Oxford dil okulu fiyatları

4 hafta

Haftalık 20 ders: 798 GBP
Haftalık 20+7 ders: 896 GBP
Haftalık 28+7 ders: 1036 GBP

8 hafta

Haftalık 20 ders: 1540 GBP
Haftalık 20+7 ders: 1736 GBP
Haftalık 28+7 ders: 2016 GBP

12 hafta

Haftalık 20 ders: 2226 GBP
Haftalık 20+7 ders: 2478 GBP
Haftalık 28+7 ders: 2856 GBP

24 hafta

Haftalık 20 ders: 4284 GBP
Haftalık 20+7 ders: 4704 GBP
Haftalık 28+7 ders: 5376 GBP

36 hafta

Haftalık 20 ders: 6426 GBP
Haftalık 20+7 ders: 7056 GBP
Haftalık 28+7 ders: 8064 GBP

Aile yanı haftalık konaklama ücretleri

  • Tek kişilik oda + kahvaltı + akşam yemeği: 200 GBP
  • İki kişilik oda + kahvaltı + akşam yemeği: 170 GBP
  • Tek kişilik oda + özel banyo + kahvaltı + akşam yemeği: 245 GBP

Haftalık Yurt Konaklama Ücretleri (Study Inn)

  • Tek kişilik oda studio yemeksiz: 295 GBP

Oxford dil okulu ek ödeme

  • Okul kayıt ücreti: 120 GBP
  • Konaklama Rezervasyon Ücreti: 30 GBP
  • Aile yanı konaklama için 21 Haziran-30 Ağustos arası haftalık 25 GBP eklenir.
  • Yurt konaklamalarında için 21 Haziran-30 Ağustos arası haftalık 30 GBP eklenir.

Kaplan dil okulları başvuru ve kayıt

Kaplan Oxford dil okulu , Oxford dil okulları ve diğer yurtdışı eğitim programları hakkında bilgi için Türkiye geneli ofislerimizi ziyaret edebilir ya da 0 212 543 58 06’dan bizi arayabilirsiniz.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?