Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Hult International Business School

Hult International Business School

Hult International Business School

Hult International Business School, bir özel işletme okuludur. Cambridge , Londra , San Francisco , Dubai , New York ve Şangay kampüslerinde dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerine nitelikli eğitimler vermektedir.

Adını hayırseverlerden Bertil Hult’tan alan Hult , 1964’te Cambridge, Massachusetts’te kurulan Arthur D. Little School of Management ve Ashridge Business School adlı bir İngiliz kurumlarının yerine geçmiştir. 1959’da İngiltere’nin Ashridge şehrinde kurulan üniversite, Birleşmiş Milletler Vakfı ve eski ABD Başkanı Bill Clinton ile işbirliği içinde düzenlenen dünyanın en büyük sosyal fayda öğrenci yarışması olan Hult Prize’ın koruyucusudur. Hult, lisans , yüksek lisans ve MBA derece programları ile Ashridge Estate kampüsünde bulunan Ashridge Yönetici Eğitimi aracılığıyla yönetici eğitimi sunmaktadır. Ashridge House’da bulunan Hult Ashridge Yönetici Eğitimi programı , Birleşik Krallık’ın en iyi 10 programında yer almaktadır.

Hult işin hayatları daha iyi hale getirecek güce ve sorumluluğa sahip olduğuna inanıyor. Hult Ödülü canlı iş fikirleri ile küresel sorunları çözmek için üniversite ekipleri tarafından meydana getirilen dünya çapında bir öğrenci yarışmasıdır.

Hult Ödülü, Birleşmiş Milletler ile ortaklaşa yürütülmektedir. Finalistler, küresel iş liderleri, düşünce liderleri ve değişim yapıcılardan oluşan saygın bir jüri paneline adım atıyor. En büyük etkiyi yaratma potansiyeline sahip iş fikrine sahip ekip, fikirlerini gerçeğe dönüştürmek için 1 milyon dolar ve destek alıyor.

Hult Uluslararası İşletme Okulunda genç profesyonellerden, çalışanlara ve alana yeni adım atan öğrencilere uygun programlar bulunmaktadır. Çalışan profesyoneller yarı zamanlı programlar ile eğitimlerine devam ederek, oldukları düzeyi yükseltebilirler.

Okulun misyonu; küresel erişimi kullanarak, her zaman yaratıcı, girişimci ve en son teknolojiye sahip olarak, yönetim uygulamalarını dönüştürerek bireyler ve kuruluşlar üzerinde olumlu bir etki yaratmaktır. Bunu yaparken, mevcut ve gelecek vadeden liderler için tercih edilen işletme okulu olmayı umuyorlar. Liderlerin ticari başarı ile toplumsal refahı bütünleştirmesine yardımcı olarak sürdürülebilir büyümeye katkıda bulunmayı hedefliyorlar.

Şairler ve Quants En İyi Lisans İşletme Okulu Sıralaması (2019) göre 28,
The Economist, Yönetim Sıralamasında Yüksek Lisans (2017) göre 13,
Forbes, En İyi Uluslararası Bir Yıllık MBA Sıralaması (2017) 15,
The Economist, Executive MBA Sıralaması (2018) 53. Sıralardadır.

İşletme Lisans

Hult Lisans İşletme Yönetimi eğitimi öğrencileri bugünün global iş dünyasında başarılı olmaları için hazırlar. Üst düzey şirket yöneticilerinin geri bildirimleriyle tasarlanmış son teknoloji bir müfredatı inceleyerek, sizi ilk günden kariyere hazır hale getirmek için tasarlanmış pratik bir iş eğitimi ile ortaya çıkarır.

Bir Yıllık Yüksek Lisans Programları

Bugün dünya çapında işletmeler için kritik öneme sahip bilgi ve becerileri geliştiren ve her zamankinden daha hızlı değişen küresel bir ortamda gezinmeyi öğretir. Tüm bir yıllık yüksek lisans programlar, iş bilgisi edindikçe sürekli uygulayabilmenizi, ekip çalışmanızı ve liderlik becerilerinizi uygulayabilmeniz ve düşüncenizi geleceğe odaklı tutmanız için tasarlanmıştır.

Global Bir Yıllık MBA

Hult’un tam zamanlı Global Bir Yıllık MBA programı, size uyacak şekilde tasarlanmış yenilikçi bir müfredat sunar. İşin özünü oluşturan müfredat, kültürler arası ekiplerde çalışmayı öğrenmeniz, benzersiz liderlik becerileri geliştirmeniz ve geleceği nasıl şekillendirebileceğinizi anlamanız için tasarlanmıştır.

Part-Time Executive MBA

Hult’un son derece esnek yarı zamanlı 18-24 aylık Global Executive MBA programı, kariyerlerini ilerletmek, becerilerini geleceğe hazır hale getirmek veya kariyer değişikliği yapmak isteyen çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır. Ayda bir kez dört günlük hafta sonları çalışın ve çalışmalarınızı ilk yaz boyunca yoğunlaştırmayı seçerek derece ilerlemenizi hızlandırın.

Neden Hult International Business School

  • Kampüsler: Londra, Boston, San Francisco, Yaz kampüsleri: Dubai, Shanghai ve Ashridge %100 uluslararası öğrenciler
  • 5 major: Management, Marketing, Entrepreneurship, Accounting, Finance (Üniversitenin son iki senesinde bu bölümlerden bir veya ikisini seçebiliyorlar)
  • Çalışma hayatına dayalı eğitim sistemi ile öğrencilerin geçen yıllarda birlikte proje yürüttükleri firmalar: Unilever, Amazon, Spotify, McLaren, Ferrari, Audi, Loreal
  • Hızlandırılmış program: Lisans + Yüksek Lisans (4 yılda)Graduate Diploma in Computer Science ve Graduate Diploma in Design programları (mezuniyet sonrası yarım dönem daha okuyarak diplomalarına sahip olabiliyorlar)
  • İşe yerleştirme oranı: Mezunların %96 ’sı 6 ay içinde iş buluyor. 2018’de en çok mezunumuzun işe girdiği ilk 3 Firma: Tesla, PriceWaterhouseCoopers (pwc) ve HSBC
  • Bloomberg Businessweek tarafından Uluslararası İşveren Memnuniyeti Okulları arasında 10. sırada
  • The Economist tarafından MBA Öncesi Maaş Yüzde Artışı için 6. sırada
Hult International Business School
Hult International Business School'da MBA

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?