0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Fransa dil okulları

Fransa'da Eğitim için bizi arayın !
Istanbul 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 Ankara 0 312 999 70 76 / 0 530 032 55 82

fransızca dil eğitimi

Fransa Dil Okulları

İngilizce bütün ülkeler tarafından çok fazla önemsenen bir dildir. Bunun sebebi İngilizcenin ortak ve uluslararası bir dil olmasıdır. İngilizce bilinmesi adeta ana koşul halini almıştır. Bunun için de dil eğitimi denildiğinde akla ilk olarak İngilizce gelmektedir. Farkındalık yetisi sahibi olan bireyler İngilizce bilmenin dil bilmek olarak nitelendirilmediğinin farkındadır. Çünkü İngilizce zorunlu bir dildir. Ancak İngilizce üzerine öğrenilen diller bir ayrıcalıktır. Bunun içinde dünyada en çok konuşulan diller arasında yerini alan Fransızca eğitimi almak size sosyal hayatınızda ve kariyer hayatınızda ayrıcalık tanıyacaktır.

Fransızca eğitimini elbette ki yalnızca Fransa’da alabilirsiniz. Her ülke kendi içinde kurslarla Fransızca eğitimi verebilir. Ancak İngilizceyi nasıl ki İngilizcenin ana dil olarak konuşulduğu bir ülkede öğrenmek en doğrusuysa, Fransızcayı da Fransızcanın ana dil olarak konuşulduğu Fransa da öğrenmek en doğrusudur.

Fransızca Dil Eğitimi

Fransızca dil eğitimi almak için eğitim süreniz çok önemlidir. Eğitim sürenizi ne kadar maksimum düzeyde tutarsanız alacağınız verim ve dili konuşabilmeniz, öğrenebilmeniz de o kadar kolay ve profesyonel olacaktır. Ancak maddi yetersizlikler ya da başka etkenlerden dolayı dil eğitimi çok uzun sürelerle alınamayıp, kısa tutulabilir.

Fransızca dil eğitimi almak için Fransa dil okulları 2 haftadan 36 haftaya varan seçenekler sunmaktadır. Bu sayede dil eğitimi almak isteyen adayların isteklerini karşılayacak nitelikte geniş bir süre aralığı konulmaktadır.

Fransa dil eğitiminde genel Fransızca ve yoğun Fransızca şeklinde iki seçenek sunmaktadır. Temel Fransızca eğitimi almak isteyen adaylar 20 saat ders alırken, yoğun Fransızca eğitimi almak isteyen adaylar 30 saat eğitim almaktadır. Bunların haricinde akademik ya da mesleki Fransızca eğitimleri almanızda mümkündür.

Fransa Dil Okulları Konaklama

Dil okulları genel olarak öğrencilerine konaklama imkânı oluşturmaktadır. Fransa dil okulları da aynı şekilde öğrencilerin konaklayabilecekleri farklı konaklama modellerini sunmaktadır. Fransa dil okulu tercihi yapan adaylar aile yanı konaklama, yurt konaklama ve anlaşmalı otellerde konaklama modelleri arasında seçim yapabilirler.

Maddi durumu çok iyi olmayan adayların aile yanı konaklama ya da yurt konaklama tercih etmesi önerilmektedir. Çünkü aile yanı konaklama ve yurt konaklama modellerinde öğrenci konaklama ücreti daha uygun maliyetlere sahip olurken, yeme içme ihtiyaçlarının aile tarafından ya da yurt tarafından gideriliyor olması, öğrenci için çok önemli bir avantajdır. Ayrıca aile yanı konaklamalarda ya da yurt konaklamalarında aynı dil okulu öğrencileriyle birlikte kalınacağından iyi bir sosyal çevre oluşturulmuş olur. Bunun haricinde etkileşim daha sık yaşanacağından dil eğitiminize de katkıda bulunmuş olursunuz.

Konaklama tipi olarak tercih edilebilecek olan diğer modelse anlaşmalı otellerde konaklamadır. Anlaşmalı otellerde konaklama yapılması diğer konaklama modellerine göre çok daha maliyetli olmaktadır. Ancak refah seviyesi yüksek olduğundan öğrencinin en çok rahat edeceği konaklama modeli de anlaşmalı otellerde konaklamaktır. Dezavantajı ise etkileşimde bulunulacak öğrencilerle kaynaşma içinde olamamaktır.

Fransa dil okulu ücretleri

fransa-dil-okullari-ucretleri

22 Ekim 2016
1.650 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?