Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Ec Montreal dil okulu

EC Montreal Dil Okulu – EC Montreal English Language School

Ec Montreal dil okulu , Concordia University ile komşu olan şehir merkezindeki St. Catherine caddesi üzerindedir. Çok sayıda restoran, kafe, mağazanın bulunduğu caddedeki okuldan çıkarak kolayca sosyal hayata karışabilirsiniz. Avrupa havasında tarihi yapıların ve modern hayatın içerisinde olmak isteyenler için EC Montreal Dil Okulu öğrencilerine hizmet vermektedir.

EC Montreal Konumu

Montreal

Dünyanın en iyilerinden biri olan McGill Üniversitesine ve haricinde 3 üniversiteye daha ev sahipliği yapan Montreal tam bir öğrenci şehridir. Sizinle aynı amaçlar doğrultusunda şehirde bulunan insanlar ile sohbet edebilir kendinizi geliştirebilirsiniz. Dünyanın en büyük iki ana dilli şehirlerinden biri olan Montreal’de Arnavut kaldırımlı sokaklarda yürüyebilir, tiyatro ve müzik festivallerinin tadını çıkarabilirsiniz. Laurentian dağlarına bir saatte ulaşabilir, Quebec’in vahşi doğasının cazibesine kapılabilirsiniz.

Neden Kanada’nın Quebec eyaletindeki en büyük şehir olan dünyanın en büyük iki dilli şehri Montreal’de İngilizce öğrenmiyorsunuz? Eşsiz bir İngiliz ve Fransız kültür karışımı ile Avrupa cazibesi bakımından zengin olan Montreal, kendisini festivallere, sanata ve harika yemeklere aşık bir şehir olarak tanımlıyor.

EC Montreal, öğrencilerin İngilizce, Fransızca ve hatta her ikisini birden yapmayı seçebilecekleri, şehrin göbeğinde yer alan fantastik ve modern bir okuldur!

EC Dil Okulları, ABD, Kanada, İngiltere, İrlanda, Malta ve Güney Afrika’daki merkezi konumdaki okul ağında her yıl yaklaşık 50.000 öğrenciyi gururla ağırlamaktadır.

Ec Montreal Dil Okulunun Donanımı

Ec Montreal Dil Okulu modern bir binada 22 tam donanımlı sınıf ile hizmet veren kampüste çalışma odası, öğrenci dinlenme salonu, mutfak, bilgisayar odası da bulunmaktadır. Ders aralarında arkadaşlarınız ile verimli zaman geçirebilirsiniz. Derslerden sonra okulda kalarak bireysel çalışma alanlarından öğrendiklerinizi tekrar edebilirsiniz.

Ec Montreal eğitimleri

Ec Montreal Dil Okulunda İngilizce eğitimine ek olarak Fransızca eğitim de verilmektir. Genel İngilizce, Fransızca, IELTS, DALF, DELF sınav hazırlık, iş İngilizcesi, Fransızcası gibi programlarda eğitim alabilirsiniz. Okuldaki ek dersler ve ücretsiz dil atölyeleri ile temel derslerinizden sonra çalışmaya devam edebilirsiniz.

Ec Montreal genel ingilizce eğitimi

Ec Montreal Dil Okulu hangi seviyede olursanız olun size uygun bir sınıfta eğitim alabilir ve seviyenizi üst düzeye çıkarabilirsiniz. Okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi temel becerilerinizi geliştirirken kelime bilginizi arttıracak, doğru telaffuz öğrenecek ve dil bilgisi kuralarına hakim olacaksınız. Haftalık 20 ders genel İngilizce eğitiminin yanı sıra programınızı yoğunlaştırarak yarı yoğun haftalık 24 ders ya da yoğun haftalık 30 ders eğitim alabilirsiniz. Eğitmenler tarafından gerçekleştirilen değerlendirmeler ve ara dönemlerdeki sınavlar ile ilerleme hızınız takip edilir. Her öğrencinin öğrenme hızı farklı olacağından başarılı öğrenciler için sınıflar arası geçişler yapılmaktadır.

Ec Montreal dil okulunda iş ingilizcesi

Ec Montreal Dil Okulu genel İngilizce eğitimine haftalık 20 derse ek olarak, haftalık 10 ders iş İngilizcesi eğitimi alabilirsiniz. Yönetim, pazarlama, proje yönetimi, sunum yapma ve mülakat becerilerinizi geliştirebileceğiniz program ile uluslararası iş dünyasından kariyer hedeflerinize ulaşabilirsiniz. İş İngilizcesi genel içeriğinden bahsetmek gerekirse iş çevrelerinde kullanılan terimler, sunumlar, satış pazarlama, finans ve muhasebe gibi alanlarda teknik kelimelerin özel bir eğitim seçeneği olarak öğrencilerine sunmaktadır.

Ec Montreal Okulu bire bir ingilizce eğitimi

Genel İngilizce eğitimine ek olarak ihtiyaç duyduğunuz alanlarda eksikliklerinizi tamamlamak için özel dersler alabilir ve gelişimizi daha hızlı tamamlayabilirsiniz. Özel bir konu üzerine uzmanlaşmak isteyen öğrenciler için veya sınav teknikleri için konuşma, yazma, okuma ve dinleme gibi özel etkinlikleri de içermektedir.

Ec Montreal dil okulunda şehirde ingilizce

Ec Dil Okulunda seçtiğiniz bir yere seyahat edebilir ve gezerken İngilizce dilini aktif bir şekilde kullanarak eğlenirken, dil öğrenebilirsiniz. Sanat ve kültür turları, müze gezileri, yerel mahallere ziyaretleri gibi seçenekler ile farklı dokularda dilin kullanımını gözlemleyebilirsiniz.

Ec Montreal dil okulunda IELTS Hazırlığı

Eğitim veya kariyer planlarınızda sizden istenen sınav sonucu ve skoruna erişebilmek için EC Montreal dil okulunun sunduğu IELTS sınav hazırlık programına katılabilirsiniz. Dünyanın en büyük şehirlerinden biri olan Montreal’de sınav stratejisi geliştirebilir, eski sınavları referans alarak ve denemelere girerek eksiklerinizi belirleyerek çalışma planına sahip olabilirsiniz. Sınavın tüm bantlarından en iyi başarıyı elde etmek üzere düzenlenen çalışmalara ek olarak telaffuz kliniği, konuşma sınıfı, film kulübü, grup tartışması gibi seçeneklerden de yararlanabilirsiniz.

Ec Montreal Okulunda İki Dilli Program (İngilizce ve Fransızca)

İngilizce öğrenirken Fransızca da öğrenin. İki dile sahip Montreal şehrinde her iki dili de konuşun. Bir dili odak olarak seçebilir, İngilizce veya Fransızca konuşan bir ailenin yanında kalabilirsiniz. Tercihleriniz ile şekillendirebileceğiniz program size en uygun olanakları sunmaktadır.

Ec Montreal Aktiviteleri

Okuldaki derslerin haricinde, haftalık etkinlik programları da düzenleyen okul ile farklı alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Hafta içi festivallere, park yürüyüşlerine, pikniğe, bowlinge, hafta sonu Toronto, Niagara Şelalesi gibi çevre bölgelere gidebilirsiniz.

Ec Montreal Konaklamaları

EC Montreal dil okulu konaklama talepleri için ise okul tarafından aile yanı ve öğrenci yurt seçenekleri sunulmaktadır. Montreal’e dil eğitimi amacıyla gelen öğrencilerin en çok tercih ettiği aile yanı konaklamalarda Kanada kültürünü yakından tanırken, konuksever aileler ile zaman geçirebilir ve sohbet ederken dilinizi geliştirebilirsiniz. Aile evlerinde odalar tek kişilik ve tercihen özel banyoludur. Yemek alternatifleri de sunan ailelerde, sadece kahvaltı, kahvaltı ve öğlen yemeği veya kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği seçenekleri bulunmaktadır. Evler yerleşim yerlerinde, şehir merkezine ve okula toplu taşıma ile ulaşılabilecek mesafededir. Aile yanı konaklamalarda ailelerin belirledikleri kurallara uymalısınız. Ailenin özel yaşantısına zarar vermeden, giriş, çıkış saatlerinize dikkat etmelisiniz. Daha özgür olmayı tercih eden öğrenciler yurt konaklamasını tercih etmelidir.

Yurt seçenekleri ise şehir merkezinde veya çok yakın konumda, 1,2 veya 3 kişilik odalarda konaklama alternatifi sunmaktadır. Dünyanın farklı ülkelerinden gelen öğrenciler ile arkadaş olabilirsiniz. Yurtlarda yemek alternatifi sunulmamaktadır fakat ortak kullanımlı mutfaklarda kendi yemeklerinizi pişirebilirsiniz.

 

Ec Montreal Dil Okulu Fiyatları

8 hafta

 • haftada 20 ders: 2176 CAD
 • haftada 24 ders: 2368 CAD
 • haftada 30 ders: 2624 CAD

12 hafta

 • haftada 20 ders: 3120 CAD
 • haftada 24 ders: 3408 CAD
 • haftada 30 ders: 3792 CAD

24 hafta

 • haftada 20 ders: 5952 CAD
 • haftada 24 ders: 6528 CAD
 • haftada 30 ders: 7296 CAD

28 hafta

 • haftada 20 ders: 6944 CAD
 • haftada 24 ders: 7616 CAD
 • haftada 30 ders: 8512 CAD

32 hafta

 • haftada 20 ders: 7936 CAD
 • haftada 24 ders: 8704 CAD
 • haftada 30 ders: 9728 CAD

36 hafta

 • haftada 20 ders: 8928 CAD
 • haftada 24 ders: 9792 CAD
 • haftada 30 ders: 10944 CAD

Aile Yanı Konaklama Ücretleri;

 • Tek kişi oda, yemeksiz: 195 CAD/haftalık
 • Tek kişi oda, kahvaltı, akşam yemeği: 240 CAD/haftalık
 • Tek kişi oda, özel banyo, kahvaltı, akşam yemeği: 335 CAD/haftalık

Yurt Konaklama Ücretleri;

 • Tek kişi oda, özel banyo, yemeksiz; 465 CAD /haftalık

Ek Ücretler

 • Okul kayıt ücreti: 130 CAD
 • Konaklama rezervasyon ücreti: 220 CAD
 • Havalimanı Transfer ücreti: 120 CAD (Tek Yön)
EC Montreal Video

EC Dil Okulları Türkiye Başvuru ve Kayıt İşlemleri

Kanada dil okullarıMontreal dil okullarıKanada Üniversiteleri , Kanada Kolejleri ve diğer yurtdışı dil okulları hakkında daha fazla bilgi almak için Türkiye geneli Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı şubelerini ziyaret edebilir yada 0 212 543 58 06 / 0 212 261 28 88 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?