0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Edu Vizyon Kadıköy , Ankara , Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Almanya Üniversitelerine başvuru ve kabul şartları

Almanya’da üniversite başvurusu nasıl yapılmalıdır ?

Almanya’da üniversite eğitimi bir çok öğrencinin ve belki de ailenin hayalleri ve planları arasında. Almanya’da alınacak olan diplomaların YÖK denkliğinin olması, ayrıca bu diploma ile Almanya’da çalışma ve ikamet hakkı elde edilebilmesi çoğu kişinin dikkatini çekmekte. Ancak Türkiye’de bile sınava hazırlık, kayıt ve konaklama süreçleri bile göz korkuttuğu için yurtdışında üniversite eğitimi hakkında bilgi sahibi olma gereği bile duyulmuyor. Biz de yazımızda Almanya’da lisans eğitimi almak için bir fikir sahibi olmak isteyenlere kısaca bilgi verelim istedik.

Makalenin devamına  ‘ Almanya Üniversitelerine Başvuru ‘ linkinden ulaşabilirsiniz.

Almanya’da üniversite eğitimi planlarınız var ve işlemlerinize nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız bizimle iletişime geçebilirisniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığına 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan yada yurtdışı eğitim başvuru formu ile ulaşabilirsiniz.

Edu Vizyon yurtdışı eğitim tamamen ücretsiz danışmanlık hizmetleri vermektedir.

 

11 Kasım 2014
3.214 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?