Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Berlin School of Business and Innovation


Berlin School of Business and Innovation

İngilizce lisans ve yüksek lisans eğitimi sunan okul Berlin şehrinin merkezinde yer almaktadır. Okulun sunduğu dersler girişim, liderlik ve başarı ilkelerine dayanmaktadır. Bu sayede programlar pratik iş becerilerinizi ve endüstri anlayışınızı geliştirmeye odaklıdır. Profesyonel başarı için ihtiyacınız olan materyaller ve bilgilerin yanı sıra, kaliteli akademisyen kadrosu ile de sizi her zaman destekleyeceklerdir. Rehberlik ve tavsiyeler için kapsamlı kariyer desteği seçenekleri de mevcuttur. Bilgiyi uygulamada kullanma anlayışını benimseyen Berlin School of Business and Innovation Okulu sınıf içi tartışmalar, konuk konuşmacılar gibi uygulamalı öğretim yöntemleri kullanır. Böylece öğreneceğiniz kavramları işletmelerde nasıl kullanacağınız ile ilgili de bilgi sahibi olmuş olacaksınız.

Ek olarak okulun sunduğu hafta üç saat Almanca dersi ile Alman işyerleri hakkında anlayışınızı geliştirecek ve Alman toplumu ile bütünleşmenizi sağlayan bir eğitim almış olacaksınız. Bu eğitim Alman toplumuna ve kültürüne daha rahat uyum sağlamanızı amaçlamaktadır.

BSBI’da eğitim aldığınız tüm programların diploması Università Telematica Internazionale tarafından verilmektedir. Berlin School of Business and Innovation Okulu çeşitli fuarlar düzenleyerek sizi işverenlerle tanıştırır ve iş ağınızı genişletmenize yardımcı olur.

Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrenciler için Berlin şehri eğitimde önemli lokasyonlardan biridir. Her yıl binlerce uluslararası öğrenci Berlin’de eğitim almaktadır.

Berlin School of Business and Innovation Başvuru Koşulları

Berlin School of Business and Innovation’da lisans eğitimi almak isteyen öğrencilerin lise not ortalamaları ve dil yeterlilikleri önem taşımaktadır. Direkt kabul almak isteyen öğrencilerin 6.0 akademik Ielts’e sahip olmaları gerekmektedir.

BSBI’nın Foundation eğitimi kendini İngilizce dil becerilerinde ve akademik anlamda geliştirip lisans eğitimine başlamak isteyen için öğrenciler için tasarlanmıştır. 5.0 Ielts’e sahip olan öğrenciler bu programdan yararlanabilmektedir.

Yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler ise belirli bir not ortalaması şartı ve dil yeterliliği aranmaktadır. Yüksek lisans programları 6.0 akademik IELTS ve üstü ile kabul vermektedir.

Programları ve Ücretleri

Bölüm Başlangıç Ayları Ücret (yıllık)
İngilizce Hazırlık (Foundation) 2 sömestr € 6.500
İngilizce Lisans Programları
BA in Economics and Business Administration (3 yıl) Mayıs/Ekim/Şubat € 9.500
BA in Economics and Business Administration with Foundation (4 yıllık program) Mayıs/Ekim/Şubat € 9.500 + € 6.500 (sadece ilk yıl)

Sonra yıllık € 9.500

İngilizce Yüksek Lisans Programları Başlangıç Ayları Toplam Ücret
Global MBA (18 ay) Mayıs/Ekim/Şubat € 13.250
International Tourism, Hospitality and Event Management (18 ay) Mayıs/Ekim/Şubat € 11.800
Investment and Finance (18 ay) Ekim/Şubat € 11.800
Strategic Marketing (18 ay) Ekim/Şubat € 11.000
International Health Management (18 ay) Mayıs/Ekim/Şubat € 11.800
MBA Maritime and Shipping Management (18 ay) Ekim/Şubat € 13.250
İngilizce Yüksek Lisans Programları Başlangıç Ayları Ücret (Yıllık)
MBA (Concordia University Diploması) (2 yıl) Mart/Mayıs/Ekim € 7.000
MA in Innovation and Entrepreneurship (Concordia University Diploması) (2 yıl) Mart/Mayıs/Ekim € 5.750
DBA(Doctorate in Business Administration ) (4 yıl) Şubat/ Ekim € 15.000

 

 

BSBI Video

Almanya Eğitim Danışmanlığı

BSBI ve Almanya Üniversiteleri hakkında daha fazla bilgi almak için  0 212 543 58 06 / 0535 712 07 90  telefon numaralarından arayabilir yada Edu vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?