Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Kaplan International Washington DC Dil Okulu

Kaplan Washington DC dil okulu, Amerika Birleşik Devletleri’nin başkenti olan Washington D.C’de de hizmet vermeye devam ediyor.Etrafı bürokratlarla çevrili eğitim seviyesi yüksek ve seviyeli dingin bir ortamda maksimum güvenli bir şehir dil eğitimi almak isteyenler için eşsiz bir fırsat olarak karşımıza çıkıyor. DC şehrini entelektüel açıdan incelediğimizde ülkenin en büyük müzelerini bir araya getiren dünyaca ünlü Smithsonian Institution’ın ev sahibi olmakla dikkat çekiyor.

Kaplan Washington DC Öğrencileri

Kaplan Washington DC Öğrencileri

Kaplan International Washington DC kampüsü dünyaca ünlü Beyaz Saray’a sadece on dakika mesafede Metro Center istasyonu caddesinin hemen karşısında konumlanmıştır. Şehrin her bölgesine ulaşım noktası olmakla birlikte Kırmızı, Turuncu, Gümüş ve Mavi metro aktarma noktasına bağlantı kurabileceğiniz nokta olarak karşımıza çıkıyor. Washington DC’de eğitim almanın keyfi son derece eğitimli sosyal çevreden ve dingin bir şekilde eğitim almanıza olanak sağlamaktadır.

KAPLAN Washington DC  Dil Okulu Ulaşım

Kaplan Washington DC dil okulu kampüsünde ulaşım son derece teknolojik ve kolaydır. Genellikle metro ve otobüs yolculuğunun yanında taksi ve Uber seçeneği ile istediğimiz her yere rahatlıkla ulaşım seçeneğini Washington DC’ye gelenlere sunmaktadır. Metro ve otobüs yolculuğu yapmak isteyen bireyler her şehirde olduğu gibi özel bir kart olan Smart Card almaları gerekmektedir. Bu kartın tarifeleri günlük, 3 günlük ve 7 günlük tariflerden oluşmaktadır. Günlük kartın ücreti 13$, 3 günlük kartın ücreti 28$ ve 7 günlük kartın ücreti ise 58$ olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kaplan Washington DC Dil Okulu Donanımı

Kaplan Washington DC Dil Okulu , başkente yakışır bir biçimde son teknoloji ile eğitim vermekle birlikte birçok sosyal aktiviteleri de mevcuttur. Amerika ‘nın merkezi olan bölgede çok fazla sosyal aktivite ile birlikte ingilizce öğrenme kabiliyetini arttırmaktadır. Kaplan International dil okuluWashington DC kampüsünde eğitim almanın en önemli özelliklerinden bir tanesi de birçok ulustan bireylerin birlikte ingilizce öğrenme çabası ve farklı aksanlara hakimiyet kurma avantajını öğrencilerine fırsat olarak sunmaktadır. Büyüleyici bir binada son derece keyifli ve havadar sınıfları geniş ve ferah sohbet alanları mevcuttur. Okulun kapasitesi 105 öğrencidir.

Kaplan Washington bünyesinde 16 farklı sınıf bulunmaktadır. Farklı sınıfların içerisinde seviyelere uygun bir biçimde sınıflandırılmıştır.

Beyaz Saray

Kaplan Washington DC  Dil Eğitimi Programları

Kaplan Washington DC, ABD’nin en yeşil şehrinde ingilizcesini geliştirmek isteyenlerin tercihlerinden biridir. Washington DC, piknik yapabileceğiniz büyük bir park olarak kabul edilir. Georgetown’da birçok müze ve galeri ile 24 saatlik yaşam ritmi, uluslararası öğrenciler için ilginç ve yararlı olacaktır. Kentin idari ve iş altyapısı özel ilgi göstermeye kesinlikle değer. Washington DC ‘de  İngilizce’yi bağımsız olarak veya grup halinde öğrenebilirsiniz. Kaplan International Languages’daki çok çeşitli programlardan kurs seçebilirsiniz.

Genel İngilizce

Kaplan Washington DC kampüsünde dil seviyeniz hangi sevide olursa olsun kendinize uygun bir sınıfın her zaman bulanabileceği okullardır. Genel İngilizce ilk olarak güncel hayatta kullanılan ve size gerekli olan İngilizce eğitimini vermekte olan bir seçenektir. Dersler genel olarak bakıldığında haftalık 20 saat olarak belirlenmektedir. Günlük olarak bakıldığında yarım gün eğitim süresi olarak tanımlama yapabiliriz.

Yarı Yoğun İngilizce Kursları

Kaplan Washington DC International dil okulu kampüsünde yarı yoğun ingilizce eğitimi genel İngilizceye ek olarak sosyal aktivite ve genel ders içeriği kıvamında eğitimi kapsamaktadır. Yarı yoğun İngilizcede dersler haftalık olarak yarı yoğun ( 20 +8 ) ders saati olarak belirlenmiştir.

Yoğun İngilizce ve Sınav Hazırlık Programları

Yoğun İngilizce eğitimi sabah ve öğleden sonra eğitimleri içermektedir. Bu eğitim türüne tam zamanlı eğitim olarak tanımlayabiliriz. Haftalık olarak incelediğimizde 35 saatlik eğitimi kapsamaktadır.

Kaplan Washington DC kampüsünde TOEFL Hazırlık Sınıfı gibi dünya çapında neredeyse tüm kurumlar tarafından onayı olan sınavların özel olarak eğitimleri de verilmektedir. Bu eğitim türünü yoğun eğitim türü olarak tanımlama imkânımız olabilir. Bu tür eğitimler ciddi bir akademik hazırlık ve disiplin gerektirdiği için ingilizce seviyesinin Kaplan International dil okulunun içerisinde en az B1-B2 yeterlilik seviyesinde olması gerekmektedir. Eğer daha öncesinde bu seviyede bir ingilizce yeterliliğiniz yok ise öncesinde Genel ingilizce niteliğinde bir eğitim alabilir uygun seviyeye ulaştığınızda direkt olarak IELTS veya TOEFL sınıflarına geçişinizi sağlayabilirsiniz.

Derslerin genel işleyiş bakımından incelendiğinde sınavların içeriğine yönelik eksik kaldığınız noktalara, sınav etiğinde dikkat edilmesi gereken kurallara ve sınavların sizi hızlı bir şekilde başarıya götürebilmesi için özel yöntemleri kullanmaya yönelik çalışmalardan oluşmaktadır.

Kaplan Washington DC  dil okulunda GMAT ve GRE eğitimleri veren özel sınıfları bulunmaktadır. GMAT ve GRE, üniversite lisans üstü eğitim almak isteyen öğrencilerden istenen meslek ile alakalı bir yetkinlik derecesidir. Özel bir titizlik gerektiren bir durumda öğrencilerini son derece dikkatli bir şekilde hazırlayan eğitim seçeneği olarak öğrencilerine sunmaktadır.

Uluslararası derecelendirme sistemini kullanan Kaplan giriş seviyesi (Beginner), Başlangıç Seviyesi(A1-A2), Orta Seviye(B1-B2) ve İleri Seviye (C1-C2) olarak sınıflandırmaktadır. Bu derecelerin içeresinde TOEFL hazırlık kursları, Cambridge sınav hazırlık, Akademik Yıl ve Sömestr Programları, Academic İngilizce, Bire bir Ders Programları, Üniversite Geçiş Programları İş İngilizcesi programlarını da sunmaktadır. Bu kursların bazılarına katılmak için belirli bir derecede ingilizce derecesine sahip olmanız gerekmektedir. Bu seviye en az orta seviyede B1-B2 seviyeleridir.

Kaplan Washington Dil Okulu Aktiviteleri

Kaplan Washington dil okulu, şehrin güzelliklerini ve sosyal imkanlarını öğrencilerine sunarak hem ingilizce gelişimlerine destek olmak,  hem de sosyal yönden ilişkilerini geliştirmeye ve destek vermeye devam etmektedir. Haftalık eğitimlerin dışında öğrencilerin de kendi aralarında programlar düzenlediği özel ilgi ve alanlarına kadar birçok etkinlikler düzenlenebilir.

Dünya çapında kendini kanıtlamış George Washington Üniversitesi ve Georgetown Üniversitesini ziyaret edebilirsiniz. Ardından Georgetown’da bir tekne turu ile gününüzü mükemmel bir hale getirebilirsiniz. Air and Space Müzesinde Nasa’nın yaptığı filmleri keyfini çıkarabilirsiniz. Ulusal Amerikan Tarihi ve Lincoln Memorial’da Martin Luther King’in konuşma yaptığı yeri canlı olarak görebilirsiniz. Washington Anıtında gün batımının keyfini çıkarabilirsiniz. Capitol Hill’de rehberli turlara katılabilirsiniz.

Hafta sonu gezilerinde New York turuna katılabilir New York’un büyük muhteşem şehir havasında Times Meydanında bol bol fotoğraf çekilip keyfini sürebilirsiniz. Thomas Jefferson Memorial’da manzaranın keyfini çıkartabilir Şehir Merkezinde ve anıt manzaralı Meridian Hill parkta oturup etrafınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Bunlardan en önemlisi Amerikan başkanlarının yaşadığı Beyaz Sarayı ziyaret edip muhteşem ortamın keyfini sürebilirsiniz. Beyaz Saray Kaplan Washington kampüsüne sadece 6 blok yakınındadır. Bunların yanı sıra botanik bahçe turu, bowling diğer müzelerin gezilerine dilediğinizce katılabilirsiniz.

Kaplan Washington DC Dil Okulu Konaklama

Kaplan Washington dil okulu kampüsünde öğrencilerine konforlu, güvenli ve temiz konaklama çeşitlerini sunmaktadır. Bu konaklamalar öğrencileri rahat ettirmek için son derece sıcak ve içten bir alternatif olarak öğrencilerine sunmaktadır.

Kaplan Washington DC Aile Yanı Konaklama

Kaplan Washington DC D dil okulu kampüsünde aile yanı konaklaması yerel kültürü keşfetmek ve samimi bir aile ile yerel gelenekleri öğrenmek isteyen öğrenciler için ideal bir ortam sunmaktadır. Ev sahibi aile ile her gün yemek zamanı, rahat ve doğal bir ortamda İngilizce konuşma imkânından da yararlanma fırsatını öğrencilerine sunmaktadır. Aile yanı konaklama seçenekleri seçilen okula göre değişebilir. Seçeneklerimiz arasında çift kişilik odalar, özel ve banyolu odalar bulunmaktadır.

Kaplan Washington DC  Yurt Konaklaması

Kaplan Washington kampüsünde yurt konaklama seçeneğinde son derece güvenli temiz ve standartlara uygun bir konaklama ile karşılaşırsınız. Tek kişilik ferah ve temiz odalarda özgürlükçü ruhunuzu ortaya çıkarabilirsiniz. Washington DC’de yurt konaklamasının ismi Crystal Plaza’dır. Crystal plaza daireleri tam donanımlı mutfağa sahip tek veya çift kişilik odalardan oluşmaktadır. Crystal Plazanın konumu şehir merkezine yakın ödüllü restoranların olduğu caddede konumlanmıştır.

Öğrencilere 24 saat açık fitness salonları oyun odası langırt ve HD televizyonların yanı sıra havuz, jakuzi barbekü içeren sezonluk açık hava alanlarından yararlanma fırsatı sunmaktadır. Ayrıca çarşaf ve havlu temin edilmekle birlikte binada çamaşırhane bulunmaktadır.

Kaplan Washington DC Video

Kaplan Washington DC dil okulu ve diğer yurtdışı eğitim programları hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler (0212) 543 58 06 / 0533 196 6573 No’lu numaradan bizimle iletişime geçebilir yada size en yakın Edu Vizyon şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?