Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Londra Dil Okulları


.

Londra’da İngilizce Öğrenmek için En İyi Londra Dil Okulları

.

Londra ,İngilizcenin başkenti. Bu nedenden dolayı dünyanın en çok ziyaret edilen şehirlerinden biridir. Binalardaki kraliyet cazibesi , canlı bir gece hayatı , güzel yeşil parklar, rahat pazarlar , büyük uluslararası alışveriş caddeleri ve gece kulüpleri Londra’yı cazip kılıyor.

.

Anadiliniz gibi İngilizce konuşmaya hazır mısınız? Dünyanın her yerinden arkadaşlar edinmek ister misin? Londra, İngiltere’de İngilizce öğrenmek ve bolca pratik yapmak için önemli şehirlerden biri.

Londra’da aradığınız her şey var. Londra’da dil kurslarına gitmeyi seçen herkes yoğun, canlı ve uluslararası bir maceraya hazır olmalıdır. Boş zamanlarınızda birçok müze, sanat galerisi veya ikonik turistik yerleri ziyaret edebilirsiniz.

.

Londra zengin bir kültür ve tarihe sahiptir. Londra’nın en ünlü simgesi Big Ben, Saat Kulesi olarak adlandırılıyor. Big Ben aslında içerideki çanın adıdır. Kraliçe yılın bir bölümünü Buckingham Sarayı’nda yaşar ve buraya geldiğinde, bayrak direğinden dalgalanan İngiliz kraliyet bayrağını görebilirsiniz. Londra, devasa British Museum’dan Greenwich’teki minik Fan Müzesi’ne kadar 170’in üzerinde müzeye sahiptir.

.

Yoğun kalabalıktan bir günlüğüne kaçmak ister misiniz? Ardından Hampstead Heath veya Queen Elizabeth Olympic Park gibi büyüleyici parklardan birini ziyaret edin. 270 farklı ülkeden nüfusu ile Londra, dünyanın en büyük metropollerinden biridir. Ve bu çeşitlilik şehrin her yerinde hissedilir ve yansıtılır.

.

Edu Vizyon Önerisi

Eğer Londra’ya kısa bir sür için eğitime gidiyorsanız bu süreyi Londra’da harcamayın. Her ne kadar Dünya’nın en cazip şehirlerinden biri de olsa Londra kısa süreli eğitimler de dil verimliliği bizce en düşük şehirlerden biridir. Londra dil okulları yerine size kesinlikle Cambridge dil okulları, Oxford dil okulları , Bournemouth dil okulları yani Londra’ya göre daha küçük şehirlerde bulunan dil okullarını şiddetle tavsiye ederiz.

08 Mart 2021 itibariyle İngiltere ve Londra dil okulları yüz yüze eğitim vermeye başladılar. Pandemi döneminde maalesef bir çok İngiltere dil okulu bir daha açılmamak üzere kapandı :( Hali hazırda açık olan okullarımız ile sizlere destek olmaya devam ediyoruz. Lütfen bu dönemde İngiltere’de dil okulu kaydı yaparken detaylı bir araştırma yaparak güvendiğiniz ve bildiğini kurumlar aracılığı ile işlem yapmanızı tavsiye ederiz.

İngiltere’nin Londra şehrinde bulunan dil okullarımız hakkında daha fazla bilgiye bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 0 212 543 58 06 telefondan yada şubelerimizden bilgi alabilirsiniz. Şu anda açık olan ve yüz yüze eğitim veren Londra dil okullarını aşağıda görebilirsiniz.

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?