Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Londra Dil Okulları

Londra’da İngilizce Öğrenmek için En İyi Londra Dil Okulları

.

Londra ,İngiliz başkenti, bu nedenden dolayı dünyanın en çok ziyaret edilen şehirlerinden biridir. Binalardaki kraliyet cazibesi , canlı bir gece hayatı , güzel yeşil parklar, rahat pazarlar , büyük uluslararası alışveriş caddeleri ve gece kulüpleri Londra’yı cazip kılıyor.

.

Anadiliniz gibi İngilizce konuşmaya hazır mısınız? Dünyanın her yerinden arkadaşlar edinmek ister misin? Londra, İngiltere’de İngilizce öğrenmek bunu gerçekleştirebilir. Sizin zorunda kalmamanız için en iyi dil okullarını araştırdık. İhtiyaçlarınıza en uygun okulu bulun, çevrimiçi kayıt olun ve yolunuza devam edin!

Londra’da aradığınız her şey var. Londra’da dil kursuna gitmeyi seçen herkes yoğun, canlı ve uluslararası bir maceraya hazır olmalıdır. Boş zamanlarınızda birçok müze, sanat galerisi veya ikonik turistik yerleri ziyaret edebilirsiniz.

.

Londra zengin bir kültür ve tarihe sahiptir. Londra’nın en ünlü simgesi Big Ben, Saat Kulesi olarak adlandırılıyor. Big Ben aslında içerideki çanın adıdır. Kraliçe yılın bir bölümünü Buckingham Sarayı’nda yaşıyor. Eve geldiğinde, bayrak direğinden dalgalanan kraliyet bayrağını görebilirsiniz. Londra, devasa British Museum’dan Greenwich’teki minik Fan Müzesi’ne kadar 170’in üzerinde müzeye sahiptir.

.

Yoğun kalabalıktan bir günlüğüne kaçmak ister misiniz? Ardından Hampstead Heath veya Queen Elizabeth Olympic Park gibi büyüleyici parklardan birini ziyaret edin. 270 farklı ülkeden nüfusu ile Londra, dünyanın en büyük metropollerinden biridir. Ve bu çeşitlilik şehrin her yerinde hissedilir ve yansıtılır.

.

İngiltere’nin Londra şehrinde bulunan dil okullarımız hakkında daha fazla bilgiye bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 0 212 543 58 06 telefondan yada şubelerimizden bilgi alabilirsiniz.

 

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?